Evden Eve Nakliyat

Fiyat Teklifi Al

Parça Eşya Taşıma

Fiyat Teklifi Al

Ofis Taşımacılığı

Fiyat Teklifi Al
Ankara Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ankara Asansörlü Evden Eve Nakliyat


Son yıllarda Ankara asansörlü nakliyat hizmeti popüler olmaya başladı.

Taşınan çoğu insan artık asansörlü nakliyat hizmeti istiyor.

Ankara asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin seçilmesinin en önemli nedeni eşyaların evden indirilip yeni eve çıkarılmasında yıpranmasını engellemektir.

Bu öngörü kısmen doğru olsada iyi bir evden eve nakliyat firması seçmediyseniz eşyalarınız asansörle indirilip çıkarılırsa bile çok fazla yıpranabilirir.

İşin püf noktası iyi bir Ankara evden eve nakliyat firması seçmektir.

Fiyat Teklifi Al Formunu Doldurarak En İyi Ankara Nakliyat Firmalarından Fiyat Teklifleri Alın


Ankara asansörlü nakliyat teklifi al

Hızlıca birçok Ankara asansörlü evden eve nakliyat firmasından fiyat teklifleri alın. Firma müşteri yorumları ve fiyatları kıyaslayarak kolayca en iyi asansörlü nakliyat firmasını seçebilirsiniz.

Enakliyat süreç boyunca desteği ile sizi yönlendirecektir. Taşınma günü ve öncesinde tavsiyeler ile rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Asansörlü Sigortalı Evden Eve Nakliyat


Evet, asansörlü taşıma işlemlerinde de riskler her zaman vardır. Tüm risklere karşı eşyalarınızı sigortalayacak nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta…

Nakliyat firmanızı seçtikten sonra dilersenizi sigorta poliçesnizi gerekli adımları izleyerek satın alabilirsiniz. Böylece tüm risklere karşı eşyalarınız sigortalanır.

Enakliyat ile eşyalarınızı yükleme, boşaltma ve aktarma aşamalarındaki risklere karşı sigortalayın rahat taşının.

Sektörde var olan evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta sadece eşyalarınız araç içinde iken aracın kaza yapması sonucu tamamen zayi olma halinde devreye girer.

Artık gerçek nakliyat sigortası Enakliyat ve Özserneo Sigorta işbirliği ile bir tık uzağınızda…

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları


Birçok firma asansörlü nakliyatı hem taşınma süresini kısalttığı hemde daha az işçinin çalışmasını sağladığı için tercih ediyor.

Özellikle 8 ve üstü katlar için nakliyat fiyatlarını önemli ölçüde aşağı çektiği için sık tercih edilen bir teknolojidir. 

Evinizin 8 katta olduğunu varsayarsak muhtemelen ekstra 3 nakliyat işçisine ihtiyaç duyacaksınız bunun için ayıracağını ücret  ₺ 450’yi geçecektir. Ancak asansörlü nakliyat hizmetini seçerseniz en az ₺ 150 tasarruf edebilirsiniz.

İşçilikten tasarruf edeceğiniz gibi zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Ankara asansörlü nakliyat fiyatları ₺ 250 başlıyor diyebiliriz.

Nakliyat asansörü en yüksek 20. kata kadar ulaşabiliyor. 20. kata ulaşabilen az asansör olduğu için daha pahalı olabilir.

Asansörlü nakliyat hizmeti istiyorsanız bunu isteğinizi taşınma gününden önce nakliyat firmanız ile paylaşarak modüler asansörü sizin için rezervasyon yapmasını sağlayabilirsiniz.

Ankara asansörlü evden eve nakliyat

Her Nakliyat Firması Asansörlü Nakliyat Hizmeti Verebilir mi?


Evet, nakliyat firmasının kendi özel asansörü olmazsa bile asansör kiralama hizmetini tercih ederek size Ankara’da asansörlü nakliyat hizmeti verebilir.

Ankara asansörlü evden eve nakliyat hizmeti istiyorsanız birkaç gün önceden rezervasyon yaparak dilediğiniz her firmadan asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Bulunduğumuz Eve Asansör Kurulabilir mi?


Bu sorunun cevabını binanın ve sokağın resimlerini her açıdan çekerek nakliyat firmanız ile paylaşarak öğrenebilirsiniz.

Evinizin bulunduğu sokak veya sitede asansörün pencere veya balkona ulaşmasını engelleyecek ağaç, elektrik, telefon telleri gibi engellerin olmaması lazım.

Bu adımı atladığınızda taşınma günü gelen asansör kullanılmasa bile size bir maliyet oluşturacaktır.

Bu ekstra maliyetler için önlem almayı ihmal etmeyin.

Asansörün kurulacağı balkon veya pencerenin eşya taşınması için yeterli büyüklükte olması önemli, eğer balkon kapınız çok dar ise yine çok az eşya asansör ile taşınabilecektir.

Asansörlü nakliyat için en ideali fransız balkonlu evlerdir. Böylece çok kolay bir şekilde tüm eşyalar eve taşınabilir.

Hangi Eşyalar Evden Eve Nakliyat Asansörüyle Taşınabilir?


Bu sorunun cevabı asansörün kurulacağı alan ile doğrudan ilgilidir. Nakliyat asansörleri genellikle balkon, çift açılır pencerelere veya uygun pencerenin tamamen sökülmesi ile oluşan açıklıktan eşya taşınır.

Asansörün kurulduğu balkon veya pencereden geçebilen tüm eşyalar asansör ile taşınabilir. Diğer eşyalar yine merdivenlerden indirilecek veya çıkarılacaktır.

Asansörün balkon veya pencereniz ile yaptığı açı ne kadar genişse taşıyacağı yük o kadar azalacaktır. 

Asansör ne kadar dik olursa o kadar ağır yükleri kaldırabilir. Yinede çoğu asansör 350 kg’dan daha fazla yük taşıyamaz. Eviniz ile yaptığı açı 45 derece ise bu 350 kilo yük 200 kilonun altına düşebiliyor.

Eğer sizde beyaz eşyalarınız veya mobilyalarınız için asansörlü nakliyatı tercih ediyorsanız bu eşyaların asansörün kurulacağı balkon kapısından geçip geçmeyeceğini kontrol edin.

Asansörlü Nakliyat Hizmetini Avantajları


Asansör hizmeti ile eşyalarınız yüksek katlara daha az yıpranarak çıkarılıp indirilebilir.

Daha kısa sürede taşınma işleminin bitmesine yardım edecektir.

Yüksek katlara eşya taşıma maliyetini düşürür. 10. kat ve üstü karlara taşıma maliyetini yarı yarıya düşürür.

Bina giriş, merdiven boşlukları ve asansörlerin eşya taşıma sırasında görebilecekleri hasarları önlemiş olur.

Komşularınızı daha az rahatsız ederek taşınabilirsiniz. Özellikle bina yönetimi ile asansörün kullanılması gibi problemler yaşamadan taşınabilirsiniz.

Taşımayı yapan işçiler çok daha az yorulup diğer işleri daha özenli yapabilir.


Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Dezavantajları


Asansörlü taşıma hizmetinde eşyaların zarar görme ihtimali diğer taşıma yöntemlerine göre daha azdır.

Ancak yinede kazalar olabilir, diğer taşıma yöntemlerinde eşya çizilirken, asansörden düşen eşya kullanılmaz hale geliyor. Bu risk her zaman vardır.

Rüzgarlı günlerde bu hizmeti almayı tavsiye etmiyoruz. Hava durumu asansör kurulumunu doğrudan etkiliyor. Asansör hizmeti alacaksanız hava durumunu takip etmeyi ihmal etmeyin.

Nakliyat asansörünün kurulumu sırasında problemler yaşayıp bina dış cephesi hasar görebilir.

Eşyanın taşınması için sökülen pencere veya balkon kapıları tekrar takıldığında pencere ve kapı pervazları ile boya arasında görüntü kirliliği olabilir.

Asansör devrilmesi gibi istenmeyen riskler yaşanabilir.

Artık taşınmaya hazırsanız sizin için nakliyat firmalarından 2 dakikada 10'dan fazla​ teklif toplayabiliriz.

Asansör Kazalarına Karşı Eşyalarımı Güvence Altına Alabilir miyim?


Yükleme, aktarma ve boşaltma aşamalarındaki riskleri teminat altına alan bir sigorta poliçeniz varsa elbette bu kazalarda zarar gören eşyalarınız için sigortadan ödeme talep edebilirsiniz.

Ancak elinizde bir poliçe yok veya nakliyat firmasının ben sigorta yaptırdım, demesi ile yetiniyorsanız olası hasar durumlarında karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz.

Elinizdeki sigorta poliçesinde “Yükleme, aktarma ve boşaltma rizikoları teminata dahildir.” gibi bir tanım yoksa asansörlü nakliyat sırasında eşyalarınızın başına gelebilecek aksiliklerde bir teminat yok demektir.

sigortalı evden eve nakliyat

Enakliyat Özserneo işbirliği ile size gerçek evden eve nakliyat sigortası hizmeti veriyor. Sigorta yaptırmanız halinde taşınma gününden önce poliçeniz e-posta adresinize gönderilir ve sigortalı evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Peki, asansörlü nakliyat ile sık sık kazalar veya asansör devrilmeleri oluyor mu?

Evet, asansörde eşya düşmesi sık rastlanan bir durum, asansörün tümüyle devrildiği durumlar bile var. 

Bunlardan biri sizin başınıza da gelebilir evden eve nakliyat sigortası ile tüm risklere karşı eşyalarınız teminat altına alın ve rahat rahat taşınmayı gerçekleştirin.

Fiyat Teklifi Al Formunu Doldurarak En İyi Ankara Nakliyat Firmalarından Fiyat Teklifleri Alın

Ankara asansörlü nakliyat teklifi al