H
Hamdi k.Ankara > İstanbul
10
İşlerini gayet özenli bir şekilde yapan, çalışanları güler yüzlü, kuşkusuz ihtiyaç duyduğumda tekrar tercih edeceğim bir firma. Mehmet beyin ilgi alakası, sorunsuz iletişimi için de ayrıca teşekkürler.
Saruhan Nakliyat
E
Eda e.Kocaeli > İstanbul
10
Zamaninda dikkatli tasidilar.Memnun kaldik
Saruhan Nakliyat
Y
Yavuz r.İstanbul > İstanbul
9.8
Her şey mükemmeldi tam zamanında geldiler çalışanların ilgisi, konuşması, davranışları, paketlemeleri ve taşımaları mükemmeldi. Ne yapacaklarını iyi biliyorlar. Tekrar taşınsam hiç şüphe etmeden tekrar bu firmayla taşınırım ayrıca hiç bir eşyam zarar görmedi. Teşekkürler Mehmet bey ve ekibi, saygılarımla.
Saruhan Nakliyat
Y
Yasin c.İstanbul > İstanbul
9.2
Arkadaşlar çok güler yüzlü kibar kişilerdi. Firma yetkilisiyle anlaştığımız detaylarda işlerini çok düzgün bir şekilde yerine getirdiler. Gözümüzde büyüyen taşınma işini çok huzurlu ve kolay bir şekilde halletmemizi sağladılar.
Saruhan Nakliyat
E
Elif d.Ankara > Tekirdağ
10
Saruhan Nakliyatı seçtiğim için hiç pişman olmadım. Başta Mehmet bey olmak üzere herkese teşekkür ediyorum, ekip arkadaşları gayet olumlu ve güler yüzlüydü, bir of bile demeden taşınmayı gerçekleştirdiler. En kırılabilir cam eşyalar bile hasarsız geldi, bir adet tabak bile kırılmadı ki kaç km yoldan taşındılar. Anlaşılan saatte adreste oldular. Tüm ekibe tek tek teşekkür ediyorum, tekrar taşınırsam başka firma aramayacağım kesin.
Saruhan Nakliyat
B
Birkan b.İstanbul > Düzce
10
Başta firma yetkilisi Mehmet Saruhan bey e ve ekip arkadaşlarına işlerini bu kadar profesyonel olarak yaptıkları için çok teşekkür ederim.
Bu süreçte ekip muazzam bir şekilde çalışıp hiçbirşeyi kırıp dökmeden montaj ve demontajta ki üstün başarıları için hepsine ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim.
Enakliyat sorumlusu Esra hanımda bu süreci birebir takip etmesi ve yardımlarımdan dolayı da teşekkür ederim.
Saruhan Nakliyat
S
Serkan e.İstanbul > İzmir
10
İstanbul içi 4 kere taşınmış biri olarak İzmir'e taşınma sürecinde yaşayabileceğim problemlere açıkçası hazırlıklıydım. Saruhan nakliyat ile bu süreci sıfır problem ile atlattım. Enakiliyat.com.tr yetkililerinin takibi (Muhammed Bey) Saruhan Nakliyata başta Mehmet bey ve tüm çalışan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
Ne söyledilerse yaptılar.
Saruhan Nakliyat
F
Fatih ç.İstanbul > İstanbul
9.9
Çok saygılı insanlar. Evden eve nakliyatım ile ilgili tüm kurulumları ve montajları eksiksiz yaptılar. Ricalarımı yerine getirdiler. Seri hareket ettiler. Kırma, dökme olmadı her şey temizce paketlendi. Kendilerinden memnun kaldım. Temiz çalışan, işlerini iyi yapan insanlar. Teşekkür ederim.
Saruhan Nakliyat
N
Necat y.Rize > İstanbul
10
Eşyalarımı Rize - İstanbul arası Saruhan evden eve nakliyat firması ile taşıttım. Çok memnunum. Bütün kategorilerde (Paketleme, İletişim, Çalışan davranışları, Güler yüzlü olmaları ve şikayet etmemeleri) Taşınan binanın zor bir bina olmasına rağmen hiçbir serzenişte bulunmamaları beni ziyadesiyle memnun etmiştir. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim. Ayrıca eşyalarımda en ufak bir zarar ve hasar olmamıştır. Nasıl yüklediysek öylede teslim aldım.
Saruhan Nakliyat
E
Erdal Korkmaz k.Erzurum > Sakarya
10
Çok memnun kaldık. Her açıdan takdire şayan.
Saruhan Nakliyat
D
Didar u.İstanbul > İstanbul
9.2
Çok memnun kaldık, zamanında taşınma sağlandı. Paketleme ve çalışan davranışları memnun ediciydi. Tavsiye ederim.
Saruhan Nakliyat
Z
Zeki Can u.İstanbul > İstanbul
10
Bu kadar kolay olacağını düşünmüyordum. Çok memnun kaldım teşekkürler.
Saruhan Nakliyat
H
Hakan s.İstanbul > İstanbul
10
Gayet güler yüzlü bir ekip, sabah erken saatte gelip birkaç saatte taşınma işlemini bitirdiler. Fiyat ve hizmet başarılı kesinlikle tavsiye ederim.
Saruhan Nakliyat
A
Akın ş.İstanbul > İstanbul
10
Firma yetkilileri ve gelen çalışanlar gayet iyi niyetli, güvenilir ve çalışkandılar. Gayet memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.
Saruhan Nakliyat
S
Sevim Gözde a.İzmir > İstanbul
10
Sorunsuz bir şekilde taşındık. Çok kısa bir sürede kontakt kurup iyi bir fiyata kaliteli bi hizmet aldım.
Saruhan Nakliyat
İ
İlhan o.İzmir > İstanbul
10
Mehmet S firmasının verdiği hizmetten oldukça memnunum taşınacaklara tavsiye ederim. Verdikleri sözde duran dürüst bir firma.
Saruhan Nakliyat
O
Orhan t.İstanbul > İzmir
10
Planlanan zamandan önce yüklemeye geldiler, hem de telefon açarak müsait olup olmadığımızı bile sordular. Ciddi ve disiplinli bir çalışma ile eşyayı yükleyip süresinde teslimi yaptılar. Gece geç vakte kadar sorun çıkarmadan eşyamı taşıyıp kurdular. Hiçbir sorun yaşamadım, ilgili ve alakalı personel beni fazlasıyla mutlu etti. Bundan sonra belki de direkt Mehmet Beyle irtibata geçerek ev taşıma işlemlerimi yaptıracağım ve de kesinlikle tavsiye edeceğim. Teşekkürler, aldığınız her kuruş helal olsun.
Saruhan Nakliyat
A
Ahmet Gürkan a.Edirne > İzmir
8.2
Yeni evimize taşındık, yaklaşık iki ay oldu. Bütün eşyalarımızı yerleştirdik ortada boşaltılmamış hiç bir koli kalmadı fakat ufak tefek bazı eşyalarımızı bulamadık çok önemli de değil çünkü genel olarak aldığımız hizmetten memnun kaldık. İhtiyacım olduğunda tekrar Saruhan nakliyat şirketine eşyalarımı taşıtırım.
Saruhan Nakliyat
E
Emrah Ömer k.İstanbul > İstanbul
8.8
Teşekkür ederiz.
Saruhan Nakliyat
T
Tugberk u.İstanbul > İstanbul
10
İlgi, iletişim çok süper. Fiyat olarak gerçekten uygun ve uyumlu ekip gönül rahatlığıyla Saruhan nakliyatı tercih edin.
Saruhan Nakliyat
M
Mustafa a.İzmir > İstanbul
10
Teklif verdikten sonra aradım ve sonraki gün taşıma yapabileceklerini belirttiler. Dedikleri gibi paketleme yapıldı ve İzmir'de ki evimden İstanbul'a taşıyacağım eşyaları özenle taşıyıp, gerçekten çok iyi iletişim ve anlayışla hizmet verdiler. Sabah paketledikleri eşyaları aynı günün akşamı evime ulaştırdılar. Eşyalarımın çok ağır olmamasından dolayı çok hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşti. sonrasında çamaşır makinesi vs. eşyaların kurulumu için yardımcı oldular ve ısrarla unuttuğum bir şey, yapılması gereken ekstra bir hizmet var mı diye büyük bir nezaketle sordular. Zamanlama, paketleme, taşımadaki özen ve en önemlisi yaklaşım çok iyiydi. İş yerimde oturarak sadece telefonla yönlendirip herhangi bir zahmet vermeden eşyalarımın naklini sağladım, Saruhan nakliyatı içtenlikle tavsiye ediyorum, teşekkürler...
Saruhan Nakliyat
U
Uğur b.İstanbul > Kocaeli
9.4
Arkadaşların ilgi ve özeni gayet yüksek derecede idi. Ne yapacaklarını iyi biliyorlardı. Hepsine teşekkür ederim.
Saruhan Nakliyat
Ö
Özan ü.İzmir > İstanbul
10
İzmir'den İstanbul'a taşınma süresince hiçbir eşyama herhangi bir kötü durum söz konusu olmamıştır. Mutlaka tercih edilebilecek bir firmadır.
Saruhan Nakliyat
O
Onur k.İstanbul > Eskişehir
10
Öncelikle Mehmet beye ve tüm çalışan ekibe yaklaşımları ve çalışkanlıkları nedeniyle teşekkür ediyorum. Çok iyi bir fiyatla çok iyi bir hizmet aldık. Çalışan arkadaşlar tam zamanında geldiler ve tam zamanında yeni evimize eşyalarımızı yerleştirdiler. Üstelik hiçbir eşyamızda çizik dahi olmadı. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Tekrar teşekkürler.
Saruhan Nakliyat
D
Dilara d.İstanbul > İstanbul
10
Çalışanlar çok neşeli ve dinamiklerdi. Çok memnun kaldık, firmayı tavsiye ediyoruz kesinlikle.
Saruhan Nakliyat
F
Filiz ş.İstanbul > İstanbul
9.5
Mayıs ayında ofismi taşıdlar. Paketlemede yaşanan birkaç sorun dışında her şey gayet hızlı, düzenli ve hatta neşeli geçti. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.
Saruhan Nakliyat
B
Besim d.Bursa > Tekirdağ
10
Merhaba

Güler yüzlü ve işini bilen ekip göndermişler. Naz yaparak para kopartmak gibi hareketde hiç bulunulmadı. Firmanın kendi çalışanları. Araçları yük taşımaya uygun ve belli aralıklarla yükü sabitlediler. Çok samimi ve bizleri memnun etmek için ellerinden gelen ilgi ve özeni gösterdiler. Allah onlara kolaylıklar versin. Bol kazanç ve sağlıklı günler dilerim.
Saruhan Nakliyat
V
Vedat d.İstanbul > İstanbul
10
Güzel ve sağlam taşıma için tüm ekibe ve enakliyat sitesine teşekkür ederim başarılarınız devamını dilerim.
Saruhan Nakliyat
A
Ali a.İstanbul > İstanbul
10
Çok memnun kaldık, zamanında geldiler, eşyalarda en ufak bir hasar, çizik, hata olmadan taşındı... Mehmet bey, Recep bey, Yusuf bey ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederiz...
Saruhan Nakliyat
A
Ali a.İstanbul > İstanbul
10
Saruhan nakliyat çalışanlarına teşekkür ederim. Titiz ve hızlı bir şekilde taşınmamıza yardımcı oldular.
Saruhan Nakliyat