Yavuz öz

YAVUZ ÖZ Nakliye Firması

Üyelik Tarihi : 23 Haziran 2012 - Bulunduğu Yer : İSTANBUL (AVR) / BAĞCILAR


Müthiş 8.6
( 74 değerlendirme sonucu )
Bu firmadan fiyat teklifi almak ister misiniz? Fiyat Teklifi Al
Yavuz öz kullanıcı adlı
firma;

Yirmi yılı aşkın bir süredir evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiğimiz anlayışımızla, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat için hizmetinizdeğiz.


 
Yetişmiş uzman personeli, taşımacılık ve nakliye hizmetlerini ciddiye alan yetkilileri evden eve nakliyat terimini gerçek anlamda uygulayan sayılı evden eve nakliyat firmalarından biriyiz.


Bizi diğer nakliye firmalarından ayıran en önemli farkımız tüm taşımalara bizzat firma yetkilisi olarak işi yerinde denetler ve çalışanlarımız ile müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek için hazır oluruz. Evden eve nakliyat sektöründe çok az firmanın gerçekleştirdiği bu çalışmaya biz her zaman yerine getirmekteyiz. Şunun bilincindeyiz çalışanlarınızın da beklentilerini karşılamalısınız ki kaliteli bir hizmet gerçekleşsin. Firma Hakkındaki Son Yorum
Nurullah Can

Evden eve nakliyat konusunda tecrübeleri yok bu yüzden fiyatı uygun veriyor. Araç ancak 70 metrekarelik ev eşyasını alır, eşyalarınız kalır ben şahsen memnun kalmadım. Bu işi tecrübeli firmalara verin.


21 Ağustos 2016

İş Geçmişi

Evden eve nakliyat sektöründe 20 yıllık tecrübe ve hizmet birikimi. 1992 yılından beri...
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.