Var-yap

VAR-YAP Nakliye Firması

Üyelik Tarihi : 1 Mart 2013 - Bulunduğu Yer : İSTANBUL / PENDİK


Mükemmel 9.1
( 531 değerlendirme sonucu )
Bu firmadan fiyat teklifi almak ister misiniz? Fiyat Teklifi Al
VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA:

her şey zamanında

"Her şey Zamanında" sloganı ile evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek için çalışmaktayız. 8 yıllık taşımacılık tecrübemiz ile nakliye sektöründe ilkler arasında yerimizi almak için mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve disiplinli çalışmalarımız ile hizmetinizdeyiz.Nakliye sürecini nasıl gerçekleştiriyoruz?


1- Yaptığımız görüşme ile anlaşmaya varmak.

2- Ekspertiz gerçekleştirmek veya telefon ile eşya bilgisi alarak gerekli ekipman ve çalışan sayısının tespiti.

3- Taşınma gününün kararlaştırılması ve sözleşme imzalamak.

4- Taşınma günü işe zamanında gelerek paketlemeye başlamak.

5- Tüm eşyaları paketlenmiş olarak düzenli olarak araca yüklemek.

6- Yeni adrese zamanında varmak.

7- Tüm eşyaların paketlerini açarak istenilen odalara yerleştirmek.

8- Montajı gerekli eşyaların montajının gerçekleştirilmesi.

9- Müşterimiz ile gerekli kontrolünün yapılaması.

10- Güle güle oturun... =)


Tüm taşımacılık işlerimizde bu adımları özenle gerçekleştirerek sizleri mutlu bir şekilde yeni evinize taşımak tek hedefimizdir.


Firma Hakkındaki Son Yorum
seyfullah ozbek

Firmayı sorun yaşayan çok az kimse olduğu ve puanı çok yüksek olduğu için seçmiştim.
Firma çalışanları eve zamanında gelmelerine rağmen eşyalara bakıp "eşyalar çok fazla" dediler ki 3 + 1 olduğunu söylemiştim ve fotoğraflarını göndermiştim. Asansör çok küçük sadece 3 kişinin sığabileceği büyüklükte demiştim, " ne asansör Yok mu nasıl taşıyalım" dediler. 2 adet eşyanın demonte edilip monte edilmeden 3 km ötede bir yere bırakılacağını söylemiştim, herşeyin monte edilmesinde ısrarcıyım zannetmişler, aksine ikna edemedim. Eşya çok dediler arabaya sığmaz dediler oysa eski evle Yeni ev arası 100 metre demiştim. 2 tur yapmayı düşünmediler. Eşya çok dediler ama oysaki ben onlara 30 kolilik eşyayı önceden kutulayıp hazır etmiştim bile.

Velhasıl gelip eşyalara çok dediler ve gidiyoruz demeden gittiler. Hakikaten şaka gibi ortada kaldım. Bu yorumları yazmamı göze almışlar.

Enakliyat ise bana 1 saat sonra Türker Nakliyatı gönderdi sağolsun. Kendilerine teşekkür ederim ama Yeni firma ile yeniden pazarlık yapmak zorunda kaldım Ve ilk anlaştığım rakamın 300 lira fazlasını vermek zorunda kaldım. Süper profesyonel bir taşıma olmadı, çünkü geç başladılar, çok hızlı hareket ettiler ve site yönetimi küçük kutuları bile taşınmasını engellemek için asansörü devre dışı bıraktı( bu konu da tekrar para istenmesine yol açtı) ayrıca bazı eşyalar sağa sola çarptı Ve ufak zararlar gördü. Biz bunlara önem vermedik ama başkaları önem verebilirdi . ancak bana ortada kalmış eşyaları taşıyarak çok yardımcı oldukları için kendilerine çok teşekkürler. Üstelik akşam 9a kadar çalıştılar Ve 2 tur araba doldurdular ki varyap bunu yapmamıştı.


23 Şubat 2017

İş Geçmişi

8 yıldır evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirmekteyiz. 4 adet nakliyat için özel olarak dizayn edilmiş kapalı kasa kamyonumuz ile çalışmaktayız. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 eşyalarınız için araçlarımız mevcuttur.
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.