Simbo

Simbo Nakliye Firması

Üyelik Tarihi : 20 Nisan 2013 - Bulunduğu Yer : İSTANBUL (AVR) / BAĞCILAR


Mükemmel 9.4
( 504 değerlendirme sonucu )
Bu firmadan fiyat teklifi almak ister misiniz? Fiyat Teklifi Al

Simbo Kullanıcı Adlı Firma:

simbo nakliye firması 13 yıldır ev eşyası, büro eşyası, mobilya, değerli eşya ve piyano taşımacılığı hizmetlerini özenle yapmaktayız. Evini taşıyacak herkese taşınmalarının olabilecek en rahat şekilde gerçekleşmesi için çalışmayı görev edinmiş ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

Evden eve nakliyat lojistik sektörünün en zor ve en çok özen isteyen dallarından biri olduğunun farkındayız. Üstlendiğimiz tüm işleri olabildiğince iyi ve eksiksiz yapmak tek hedefimizdir. 

Siz değerli müşterilerimizin her türlü evden eve nakliyat ihtiyaçlarına hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunmak için çalışmaktayız. Tüm eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz.


Firma Hakkındaki Son Yorum
CANER ARSLAN

Ayhan Bey ve ekibi çok profesyonel davranan tedbirli çalışkan bir ekip taşınma sırasında oluşacak aksaklıkları hemen çözebiliyorlar. O kadar deneyimliler ki üretici firmanın evime çıkartmakta zorlandıkları eşyaları çiziksiz ve kusursuz bir şekilde nakliyesini yaptılar. Şüphe ile bakan herkese Simbo nakliyat firması ve Ayhan Bey ekibini tavsiye ederim.


26 Ekim 2016

İş Geçmişi

2000 Yılında kurulduk. 13 yıldır evden eve nakliyat sektöründe müşterilerimize daha iyi bir taşınma deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Sizlerede hizmet vermek dileğiyle evinizde huzur daim olsun.
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.