Simbo

Simbo Nakliye Firması

Üyelik Tarihi : 20 Nisan 2013 - Bulunduğu Yer : İSTANBUL / BAĞCILAR


Mükemmel 9.4
( 514 değerlendirme sonucu )
Bu firmadan fiyat teklifi almak ister misiniz? Fiyat Teklifi Al

Simbo Kullanıcı Adlı Firma:

simbo nakliye firması 13 yıldır ev eşyası, büro eşyası, mobilya, değerli eşya ve piyano taşımacılığı hizmetlerini özenle yapmaktayız. Evini taşıyacak herkese taşınmalarının olabilecek en rahat şekilde gerçekleşmesi için çalışmayı görev edinmiş ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

Evden eve nakliyat lojistik sektörünün en zor ve en çok özen isteyen dallarından biri olduğunun farkındayız. Üstlendiğimiz tüm işleri olabildiğince iyi ve eksiksiz yapmak tek hedefimizdir. 

Siz değerli müşterilerimizin her türlü evden eve nakliyat ihtiyaçlarına hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunmak için çalışmaktayız. Tüm eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz.


Firma Hakkındaki Son Yorum
Kansu Vargün
Mükemmel 9 - MALTEPE > MALTEPE

Çalışanlar gayet iyi, yardımsever ve sıcakkanlı. İletişimde bir sorun yaşadım ama taşınma esnasında gösterdikleri özen ve dikkat gayet yerindeydi. Verdikleri zamanlara uyuyorlar ve işlerini titizlikle yapıyorlar.


7 Aralık 2016

İş Geçmişi

2000 Yılında kurulduk. 13 yıldır evden eve nakliyat sektöründe müşterilerimize daha iyi bir taşınma deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Sizlerede hizmet vermek dileğiyle evinizde huzur daim olsun.
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.