M.olcay

M.Olcay Nakliye Firması

Üyelik Tarihi : 15 Ekim 2012 - Bulunduğu Yer : İZMİR / BALÇOVA


İyi 7.6
( 12 değerlendirme sonucu )
Bu firmadan fiyat teklifi almak ister misiniz? Fiyat Teklifi Al

İzmir merkezli evden eve nakliyat firması olarak 1993 yılından itibaren Balçova semtinde kendi mülkümüz olan iş yerimizde faliyet göstermekteyiz.
Bizi diğer firmalardan ayıran özellik evden eve nakliyede yaptığımız işlerin başında mutlaka firma sahiplerinden birinin bulunmasıdır.

Firmamız Ulaştırma Bakanlığı`nın evden eve nakliyat konusundadaki başta K-3 yetki belgesi olmak üzere tüm yetki belgelerine sahiptir.

Nakliye araçlarımız evden eve nakliyat için özel olarak dizayn edilmiştir. Tüm eşyalarınıza taşıma sürecinde özenle muamele edilerek sıfır hasar ile yeni adrese taşınır.

Taşınma işlerinde çalışan tüm ekibimizle uzun zamandır beraber çalışmaktayız. Bu beraberlik hizmet kalitesini artırmakta ve her işin üstesinden gelmemize yardım etmektedir. Sizde bu kaliteli hizmetin tadını çıkarın.


Firma Hakkındaki Son Yorum
Ergün Yalçınkaya

Öncelikle anlaştığımız paranın fazlasını talep ettiler. Bütün ambalaj işlerini yapacaklardı yapmadılar. Ürünlerimin çoğu hasar gördü sıradan yük taşıyan bir araçla taşıdılar. Bu firmayı tercih ederken düşünün.


18 Kasım 2015

İş Geçmişi

Firmamız İzmir'de 1993 yılından beri evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.