Konya-son

Konya-son Nakliye Firması

Üyelik Tarihi : 22 Kasım 2011 - Bulunduğu Yer : KONYA / SELÇUKLU


Mükemmel 9.1
( 6 değerlendirme sonucu )
Bu firmadan fiyat teklifi almak ister misiniz? Fiyat Teklifi Al
Konya-Son Kullanıcı adlı firma; 


10 yıldır Konya da ve şehirler arası taşımacılıkta kaliteli ve güvenli taşımacılıkta evden eve nakliyat firmalarına öncülük etmektedir. Taşınma süreci; size en uygun hizmet verilmesi için evinize bir ekspertiz ekibi gönderilir ev eşyanızın hacmini ve diğer faktörler göz önünde bulunarak araç ve ekipmanlar ayarlanır sözleşme ve fatura işlemleri bittikten sonra taşıma günü ve saatinde evinizin taşınması için hazır bulunulur. Sökülecek eşyaların sökümü paketlenmesi ve taşınması gerçekleştirilir yen evinize taşınması kurulumu gerçekleştirildikten sonra taşınma süreci tamamlanır. Firma Hakkındaki Son Yorum
Osman ERKAN

Taşınma esnasında sifonyerin ve gardropun ayaklarının kırılması (telafi ettiler) ve tekli koltogumdaki küçük delik haricinde firmadan memnun kaldım. Çalışanlar saygılı, ellerinden geldikçe titiz hareket ediyorlar gördüğüm kadarıyla. Konya'da taşınacak olanlara tavsiye ederim.


6 Mart 2013

İş Geçmişi

2000 yılında kurulan firmamız Konya evden eve nakliyat firmaları arasında kaliteli hizmet veremesi ile tanınan firmaların arasındadır.
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.