Deniz Ata 8.8 /10Müthiş

 • Üyelik Tarihi: 19 Mart 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / ATAŞEHİR

Bu Firmadan Fiyat Teklifi Alamak İster Misiniz?

342 Müşteri Değerlendirmesi
 • Paketleme Hizmeti
  8.3
 • Çok iyi
 • 9 - 10232 Kişi
 • 7 - 851 Kişi
 • 1 - 659 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 10264 Kişi
 • 7 - 834 Kişi
 • 1 - 644 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 10288 Kişi
 • 7 - 820 Kişi
 • 1 - 634 Kişi
 • Çalışanlar
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 10274 Kişi
 • 7 - 834 Kişi
 • 1 - 634 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 10265 Kişi
 • 7 - 836 Kişi
 • 1 - 641 Kişi

Deniz Ata Hakkında

Paylaş


Deniz ATA Kullanıcı Adlı Firma;

deniz ata nakliyat firması1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Nakliyat hizmetlerimizde özen gösterdiğimiz ve sürekli uyguladığımız prensiplerimiz şunlardır.

1- Kaliteli Paketleme: Taşınma ve araç içinde eşyalarınızı sürtünme ve darbelere karşı koruyan tek şey eşyaya yapılan paketlemedir. Emanet aldığınız eşyaların en az hasar ve çizikle teslim edilmesi için her eşyaya göre onu en iyi koruyacak paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Kullandığımız paketleme malzemeleri: Balonlu Naylon, streç, oluklu rulo karton, kraft ambalaj kağıdı, koli dolgu köpüğü ve nakliye battaniyeleri.


2- Uzman Ekip: Taşıma, paketleme ve montaj-demontajda çalışan arkadaşlarımızın hepsi kendi alanlarında yıllardır çalışmaktadırlar. Özellikle mobilyanın montaj ve demontajında çalıştırdığımız elemanların mutlaka tecrübeli kişiler olamasına özen göstermekteyiz.


3- Sigortalı Nakliyat: Tüm nakliyat işlerimizde özen gösterdiğimiz bir noktada sigortalama işlemleridir. Eşyaları olası kaza ve diğer risklere karşı değeri kadar nakliye sigortası ile teminat altına almaktayız.


4- Müşteri Görüş ve Önerileri: Tüm müşterilerimizin bizden istediği hzmetleri elimizden geldiğince yapmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin önerilerini de mutlaka dikkate alarak sürecin en iyi şekilde sonlanması içi çalışıyoruz.


Sizlere de gerçek bir evden eve nakliyat deneyimi için bizi tercih edin.1980 yılında evden eve nakliyat sektöründe hizmete başladık. Başladığımız günden bu güne hep kendimizi geliştirerek ve hizmet kalitemizi artırarak geldik. 

Deniz Ata Son Müşteri Yorumları

öncü öztürk

Söz verdikleri saatte geldiler. Saygılı, hızlı ve özenli bir ekip. Taşıma ekipmanları, araç gereçleri tam. Güven veren, çözüm odaklı bir ekip. Fiyat-performans açısından değerlendirildiğinde 10 puanı hak ediyorlar. Deniz Bey ve ekibine teşekkür ederim.


20 Mart 2017

Sedat Eratan
Mükemmel 10 - İSTANBUL > KOCAELİ

Firmayla ikinci ev taşımamız, daha önce de çok memnun kaldığım için tekrar aynı firmayı tercih ettim. Tüm çalışan arkadaşlar işini çok özenli ve temiz yapıyorlar, sabah söyledikleri saatte geldiler hızlı ve temiz bir şekilde işimizi bitirdiler kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.


15 Mart 2017

recai yüksel

Firma ile tüm görüşmelerimizde eşyalarımızın ne olduğunu yazdık. Deniz efendi "siz hiç bir şeye karışmayın biz her şeyi hallederiz" diyordu. Eve gelir gelmez buz dolabının içini biz boşaltmayız. Mutfak dolaplarındaki ıvır zıvırı biz paketlemeyiz filan demeye başladı. Eve geldiklerinde zaten özel kıyafetlerimizi ve kırılacak eşyalarımızı paketlemiştik. 12 koli hazırlamıştık. Buna rağmen her şeyi bize paketletmeye çalıştırlar.

Taşınmadan bir gün önce firma ile 8mt araç getirmesi konusunda hemfikir de olduk. Buna rağmen geldikleri andan itibaren defalarca eşyalarınız çok lafı ile karşılaştık. 8mt araç eşyalarımızı rahatça aldı - ki bazı mobilyaları sökmeden yükledikleri halde- Buna rağmen araç doldu deyip avizelerimizi yüklemediler. Küçücük araba ile 4 kişi ve avizeleri kendimiz götürdük.

Firma eşya çok laflarının arkasına 200tl ilave para isteyerek daha da çirkinleşti. Eşyalar yüklendikten sonra "İşinizi Enakliyat'la halledin, 200tl daha vermezseniz eşyaları indirmem" diye bir de tehdit savurdu. Enakliyat'la görüşmelerimiz neticesinde taşıma anlaşılan bedel üzerinden tamamlandı. Yoldayken eşimle görüşürken vapurda olduklarını söylemelerine rağmen defalarca 3. köprüden geldik maliyetler çok fazla bu para bizi kurtarmaz diyerek yalan söylediler. Deri başlı kanepenin deri başlarını hiç sarmadıkları için derisi yırtıldı. Deniz efendi gün boyunca tavırlı tavırlı çalışma yaptı. Sürekli söylendi durdu. Eşim bu tavırlarından dolayı üzüntüden helak oldu.

Sonuç olarak; zaten zor olan taşınma işini Deniz Ata nakliyat bizim için daha da zorlaştırdı. Berbat.


15 Mart 2017

Nuh Naci KUNDAKCIOĞLU
Müthiş 8.8 - TUZLA > ÇEKMEKÖY

Eşyalarımız kırılmadan kısa zamanda taşındık. Teşekkürler.


11 Mart 2017

Sezer Kiraz

14 Ocak 2017 tarihinde Erzurum'a taşınmak için bu firmayla anlaştık. 2 gün önce Deniz bey evimize geldi fatura keseceği için verdiği fiyata KDV dahil olmadığını, 500 lira daha alması gerektiğini söyledi. Kısa süre kaldığı için başka firma bulmanın zor olacağını düşünerek kendileri ile anlaştık. Daha önceki konuşmalarımızda cumartesi günü eşyaların yüklenip hemen yola çıkma garantisi vermişlerdi. Eksper için eve geldiğinde pazar taşısak olmaz mı dedi, Bende sizinle cumartesi günü taşınmak için anlaştığımızı ihaleyi ona göre düzenlediğimi belirttim. Zoraki cumartesi günü taşımayı kabul etti. Cumartesi günü dedikleri gibi erken saatte eve geldiler, eşyaları güzelce paketlediler ve araca sardılar. Biz de aynı gün arabamızla yola çıktık. Ertesi gün aradığımızda yola pazar günü çıktıklarını öğrendim. Eşyaların ulaşma zamanı ertelenmişti. Bize söylemeden o gün ne iş yaptılar hala bilmiyorum. Deniz Bey araçlarının çok iyi olduğu daha önce Erzurum'a çok gittiklerinin hava ve yol şartlarına alışkın olduklarını defalarca söylüyordu. Ve araçları yolda bozuldu, yolda tamirci falan çağırmışlar bizim eşyaların gelmesi yine gecikti. Bu sürede kendilerinden bilgi almak da epey zor oldu. Salı günü akşama doğru eşyaları evimize indirdiler. Mobilyaları kuran arkadaş işinde baya iyiydi. Anlaştığımız ücreti kendilerine takdim ettim. Eşyalarımızı kontrol ettiğimizde bebek arabamızın arka tekerleğini tutan parçasının kırıldığını fark ettik. Yükleme sırasında bu bebek arabasının önemli olduğunu iyi paketlenmesi gerektiğini ve aracın düzgün yerine konulması gerektiği ile ilgili Deniz bey ile bizzat görüşmüştüm. O da her zamanki gibi bir şey olmaz güven bana diye söz vermişti. Bebek arabamızın parçasını yurtdışından sipariş ettik, 45 günde geldi bu sürede de arabayı kullanamadık. Deniz Bey ile bu konuyu defalarca görüşmemize rağmen, her seferinde zararın karşılanacağını söyledi fakat zararımız karşılanmadı. Faturamız da hala elimizde değil!!!


11 Mart 2017

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.