Deniz ata

Deniz ATA Nakliye Firması

Üyelik Tarihi : 19 Mart 2013 - Bulunduğu Yer : İSTANBUL / ATAŞEHİR


Müthiş 8.7
( 95 değerlendirme sonucu )
Bu firmadan fiyat teklifi almak ister misiniz? Fiyat Teklifi Al
Deniz ATA Kullanıcı Adlı Firma;

deniz ata nakliyat firması1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Nakliyat hizmetlerimizde özen gösterdiğimiz ve sürekli uyguladığımız prensiplerimiz şunlardır.

1- Kaliteli Paketleme: Taşınma ve araç içinde eşyalarınızı sürtünme ve darbelere karşı koruyan tek şey eşyaya yapılan paketlemedir. Emanet aldığınız eşyaların en az hasar ve çizikle teslim edilmesi için her eşyaya göre onu en iyi koruyacak paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Kullandığımız paketleme malzemeleri: Balonlu Naylon, streç, oluklu rulo karton, kraft ambalaj kağıdı, koli dolgu köpüğü ve nakliye battaniyeleri.


2- Uzman Ekip: Taşıma, paketleme ve montaj-demontajda çalışan arkadaşlarımızın hepsi kendi alanlarında yıllardır çalışmaktadırlar. Özellikle mobilyanın montaj ve demontajında çalıştırdığımız elemanların mutlaka tecrübeli kişiler olamasına özen göstermekteyiz.


3- Sigortalı Nakliyat: Tüm nakliyat işlerimizde özen gösterdiğimiz bir noktada sigortalama işlemleridir. Eşyaları olası kaza ve diğer risklere karşı değeri kadar nakliye sigortası ile teminat altına almaktayız.


4- Müşteri Görüş ve Önerileri: Tüm müşterilerimizin bizden istediği hzmetleri elimizden geldiğince yapmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin önerilerini de mutlaka dikkate alarak sürecin en iyi şekilde sonlanması içi çalışıyoruz.


Sizlere de gerçek bir evden eve nakliyat deneyimi için bizi tercih edin.


Firma Hakkındaki Son Yorum
Zeynep Biricik Özak
Mükemmel 9.1 - KADIKÖY > KADIKÖY

Taşınma sürecimiz ile ilgili hem olumlu ve hem olumsuz durumlar oldu. Ama açıkçası olumlular ağırlıktaydı.
Deniz bey ile oldukça kolay iletişim kurduk. Kendisi çok yapıcıydı. Söyledikleri saatten erken bile geldiler. Taşımacı arkadaşlar çok efendi ve düzgün insanlardı. Canla başla ellerinden geleni yaptılar. Diğer tekliflere ve firmalara bakıldığında da çok uygun bir fiyat verdiler.
Ancak, taşınmamıza engel değil fakat, yaşadığımız küçük aksaklıkları da belirtmek istiyorum.
Keşif/tespit için öncesinde kendilerini davet etmeme rağmen gelemediler. Bu nedenle evde ne kadar eşya olduğunu bilmediklerinden küçük araçla geldiler ve kalan bir kaç parça eşya ikinci seferde taşınmak zorunda kalındı. Yine bu sebeple bana ısrarla "sizin hiç bir şey toplamanıza gerek yok biz her şeyi hallederiz" denmesine rağmen mutfağı biz toplamak zorunda kaldık.
Taşınma sözleşmesini imzalamak istediğimde bir türlü fırsat bulup imzalayamadık.
Küçük hasarlarımız oldu olmadı diyemem. Dolapların köşeleri ve bazı küçük parçalarında ezikler oldu. Belki eşyanın çokluğu tespit edilmiş olsa daha hassas davranılabilir hepsi ambalajlanabilirdi (bilemiyorum) ama neticede o kadar eşya arasında kırılan tek şey sadece bir şarap kadehiydi. :)
Askılı kıyafet kutuları unutulduğu için kıyafetler kolilerle ve torbalarla taşındı.
Özetle bu benim ilk taşınma deneyimim olduğu için, tecrübesizliğimden kaynaklanan aksaklıklar da mutlaka olmuştur fakat, sonuç itibariyle, fiyat ve taşımacı arkadaşlar göz önüne alındığında firmayı tavsiye ediyorum.


16 Ekim 2014

İş Geçmişi

1980 yılında evden eve nakliyat sektöründe hizmete başladık. Başladığımız günden bu güne hep kendimizi geliştirerek ve hizmet kalitemizi artırarak geldik. 
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.