Deniz ata

Deniz ATA Nakliye Firması

Üyelik Tarihi : 19 Mart 2013 - Bulunduğu Yer : İSTANBUL / ATAŞEHİR


Müthiş 8.8
( 248 değerlendirme sonucu )
Bu firmadan fiyat teklifi almak ister misiniz? Fiyat Teklifi Al
Deniz ATA Kullanıcı Adlı Firma;

deniz ata nakliyat firması1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Nakliyat hizmetlerimizde özen gösterdiğimiz ve sürekli uyguladığımız prensiplerimiz şunlardır.

1- Kaliteli Paketleme: Taşınma ve araç içinde eşyalarınızı sürtünme ve darbelere karşı koruyan tek şey eşyaya yapılan paketlemedir. Emanet aldığınız eşyaların en az hasar ve çizikle teslim edilmesi için her eşyaya göre onu en iyi koruyacak paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Kullandığımız paketleme malzemeleri: Balonlu Naylon, streç, oluklu rulo karton, kraft ambalaj kağıdı, koli dolgu köpüğü ve nakliye battaniyeleri.


2- Uzman Ekip: Taşıma, paketleme ve montaj-demontajda çalışan arkadaşlarımızın hepsi kendi alanlarında yıllardır çalışmaktadırlar. Özellikle mobilyanın montaj ve demontajında çalıştırdığımız elemanların mutlaka tecrübeli kişiler olamasına özen göstermekteyiz.


3- Sigortalı Nakliyat: Tüm nakliyat işlerimizde özen gösterdiğimiz bir noktada sigortalama işlemleridir. Eşyaları olası kaza ve diğer risklere karşı değeri kadar nakliye sigortası ile teminat altına almaktayız.


4- Müşteri Görüş ve Önerileri: Tüm müşterilerimizin bizden istediği hzmetleri elimizden geldiğince yapmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin önerilerini de mutlaka dikkate alarak sürecin en iyi şekilde sonlanması içi çalışıyoruz.


Sizlere de gerçek bir evden eve nakliyat deneyimi için bizi tercih edin.


Firma Hakkındaki Son Yorum
Hakan BIYIKLI

Firmanın taşıma ve kendi uzmanlık alanlarındaki işi yapma kısmı iyi.. Çalışanlar ilgili, sıcak kanlı. İletişime açık. Ona laf yok. Ama işe zamanında gelme ve işi yapma öncesinde bilgilendirme konusunda kesinlikle sıfırlar... İşi yaptırmadan önce detaylı şekilde bilgi talep ettim. Sorularım sözlü olarak yanıtlandı, WhatsApp'dan sorularımı ilettim yine doğru düzgün cevaplanmadı ve her şey sözlü olarak yapıldı. Unutmayın, SÖZ UÇAR, YAZI KALIR! İşin montajı, demontajı yapılmasını istediklerim ile ilgili detayları kendilerine ilettim. İş öncesinde yapılacaklar açık ve netti. TV ünitesi, duvarda asılı olanlar vs demonte edilip, sonrasında taşındığımız evde yeniden monte edilecekti. Eşyaların ve evimin fotoğraflarını taşıma öncesinde de kendileriyle paylaştım. Ama taşınma adresine gelince 'biz duvara montaj yapmıyoruz, yasak... "Zaten hiçbir nakliyatçı da duvar montaj işini yapmaz" diye bir yaklaşım ile karşılaştık. E kardeşim peki niye öncesinde bunun bilgisini vermiyorsun... Zaten evi taşımaya geç geldin (tamam onu kabul ettik, aracın arıza yapmış???), paketlemeyi ben kendim yaptım, bir TV ünitesi ve salondaki birkaç eşyanın demontajını yaptın, sadece taşıma hizmeti verdin. Böyle yapacaksan, evden eve nakliyat firması ile değil, bir tane kamyoncu, 3 taşıyıcı ile anlaşsam benzer hizmeti alırdım herhalde... Açıkcası yorumların iyi olması, profil sayfasındaki paketleme videosu, bilgiler vs tatminkar görünmüştü. Ama işin fiyat - fayda dengesi olumsuzdu. Bu yorumu dikkate alarak iş yapın derim!


12 Şubat 2016

İş Geçmişi

1980 yılında evden eve nakliyat sektöründe hizmete başladık. Başladığımız günden bu güne hep kendimizi geliştirerek ve hizmet kalitemizi artırarak geldik. 
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.