Deniz ata

Deniz ATA Nakliye Firması

Üyelik Tarihi : 19 Mart 2013 - Bulunduğu Yer : İSTANBUL / ATAŞEHİR


Müthiş 8.7
( 322 değerlendirme sonucu )
Bu firmadan fiyat teklifi almak ister misiniz? Fiyat Teklifi Al
Deniz ATA Kullanıcı Adlı Firma;

deniz ata nakliyat firması1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Nakliyat hizmetlerimizde özen gösterdiğimiz ve sürekli uyguladığımız prensiplerimiz şunlardır.

1- Kaliteli Paketleme: Taşınma ve araç içinde eşyalarınızı sürtünme ve darbelere karşı koruyan tek şey eşyaya yapılan paketlemedir. Emanet aldığınız eşyaların en az hasar ve çizikle teslim edilmesi için her eşyaya göre onu en iyi koruyacak paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Kullandığımız paketleme malzemeleri: Balonlu Naylon, streç, oluklu rulo karton, kraft ambalaj kağıdı, koli dolgu köpüğü ve nakliye battaniyeleri.


2- Uzman Ekip: Taşıma, paketleme ve montaj-demontajda çalışan arkadaşlarımızın hepsi kendi alanlarında yıllardır çalışmaktadırlar. Özellikle mobilyanın montaj ve demontajında çalıştırdığımız elemanların mutlaka tecrübeli kişiler olamasına özen göstermekteyiz.


3- Sigortalı Nakliyat: Tüm nakliyat işlerimizde özen gösterdiğimiz bir noktada sigortalama işlemleridir. Eşyaları olası kaza ve diğer risklere karşı değeri kadar nakliye sigortası ile teminat altına almaktayız.


4- Müşteri Görüş ve Önerileri: Tüm müşterilerimizin bizden istediği hzmetleri elimizden geldiğince yapmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin önerilerini de mutlaka dikkate alarak sürecin en iyi şekilde sonlanması içi çalışıyoruz.


Sizlere de gerçek bir evden eve nakliyat deneyimi için bizi tercih edin.


Firma Hakkındaki Son Yorum
Ilksen Özsoy

Bu firma ile taşımadım. Bırakın taşınmayı adamların yüzünü göremedik. taşınma gününe son 3 gün kalana kadar sürekli aradım. saatte zamanda sıkıntı yok dimi demek için. Firma sahibi oldugunu söyleyen Deniz bey hic bir sıkıntı olmadığını aracın saat 7.30 da kapıda olacağını söyledi. Her seferinde 5aylık bir bebeğim oldugunu sorun çıkarsa cok zor durumda kalacagımızı söyledim aldığımız cevap hep aynı sorun yok. Son aksam tekrar aradığımızda saati 9-10 A çekti neymiş efendim kamyonları doluymuş sabah boşalacakmış yine eyvallah dedik. Sabah 8 de tekrar aradık 10 da boşaltmaya başlayacaklarını gelmelerinin 4 saati bulacaklarını söyledi yine tamam dememize rağmen 30 dk sonra hic tanımadığımız konuşmadığımız Ada'mın biri arıyor sizi bana yonlendirdiler eviniz nerde kac oda vs sorular soruyor hepsinin cevabını aldıktan sonra da ben aracıyım sizi zor durumda bırakmamak için eşyanızı taşıyacağım ama bu fiyat olmaz deyip sacma sapan konusyor. (Yani telefon numaranızı da sizin onayınız olmadan herkes ile paylaşıyor. Lütfedip arayıp ben gelemeyecegim sizi başkasına yönlendireceğim demiyor )Ve bizim anlaştığımız Deniz ata nakliyattan ses yok ne arıyor ne soruyor. Hayatımda böyle bir firma görmedim o kadar profesyonellikten uzak ki sakın bulaşmayın. O saate kadar bizi oyladıkları için de (saat 10.30) Enakliyat da o saatten sonra o kadar uğraşmalarına rağmen hic bir firma bulamadı. Sonuç ne mi kendi cabalarımızla bir firma bulup evimizi taşıdık. Burda Deniz ata Hakkı'nda yazan kotu yorumları okuyup abartmışlardır demiştim ama az bile söylemişler. Yaşadığımız tam bir anlamıyla rezaletti perişan olduk 2 gün boyunca. Enakliyat aracılığı ile tasınamama rağmen ilgilenmeleri ve çözüm bulmak için uğraşmaları nedeniyle de onlara özellikle Özlem Hnm A tesekkur ederim


15 Ocak 2017

İş Geçmişi

1980 yılında evden eve nakliyat sektöründe hizmete başladık. Başladığımız günden bu güne hep kendimizi geliştirerek ve hizmet kalitemizi artırarak geldik. 
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.