Deniz ata

Deniz ATA Nakliye Firması

Üyelik Tarihi : 19 Mart 2013 - Bulunduğu Yer : İSTANBUL / ATAŞEHİR


Müthiş 8.7
( 306 değerlendirme sonucu )
Bu firmadan fiyat teklifi almak ister misiniz? Fiyat Teklifi Al
Deniz ATA Kullanıcı Adlı Firma;

deniz ata nakliyat firması1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Nakliyat hizmetlerimizde özen gösterdiğimiz ve sürekli uyguladığımız prensiplerimiz şunlardır.

1- Kaliteli Paketleme: Taşınma ve araç içinde eşyalarınızı sürtünme ve darbelere karşı koruyan tek şey eşyaya yapılan paketlemedir. Emanet aldığınız eşyaların en az hasar ve çizikle teslim edilmesi için her eşyaya göre onu en iyi koruyacak paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Kullandığımız paketleme malzemeleri: Balonlu Naylon, streç, oluklu rulo karton, kraft ambalaj kağıdı, koli dolgu köpüğü ve nakliye battaniyeleri.


2- Uzman Ekip: Taşıma, paketleme ve montaj-demontajda çalışan arkadaşlarımızın hepsi kendi alanlarında yıllardır çalışmaktadırlar. Özellikle mobilyanın montaj ve demontajında çalıştırdığımız elemanların mutlaka tecrübeli kişiler olamasına özen göstermekteyiz.


3- Sigortalı Nakliyat: Tüm nakliyat işlerimizde özen gösterdiğimiz bir noktada sigortalama işlemleridir. Eşyaları olası kaza ve diğer risklere karşı değeri kadar nakliye sigortası ile teminat altına almaktayız.


4- Müşteri Görüş ve Önerileri: Tüm müşterilerimizin bizden istediği hzmetleri elimizden geldiğince yapmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin önerilerini de mutlaka dikkate alarak sürecin en iyi şekilde sonlanması içi çalışıyoruz.


Sizlere de gerçek bir evden eve nakliyat deneyimi için bizi tercih edin.


Firma Hakkındaki Son Yorum
HARUN SOYAL

Firmanın bize gelen personelleri profesyonel değildi. Zaten bu konuda profesyonellikten küçük bir miktar uzaklaştıktan sonra ne kadar uzaklaştığınızın önemi olmuyor çünkü taşınmak çok sıkıntılı bir konu. En azından çalışanların tek tip iş kıyafeti giymelerini beklerdim. Planlama iyi değildi, tüm personeller kendi başına çalışıyordu; bir şeye dikkat etmelerini söyleyecekseniz hepsine tek tek söylemelisiniz. Paketlemeyi özetlersem; bant for ever!!! Paketleme konusunda tam hazırlıklı değillerdi; başta da dediğim gibi tam olmadığı zaman ne kadar eksik olduğunun da bi önemi kalmıyor, sonuçta eksiklerdi. Aldığım hizmetten memnun olmamama rağmen hem boşaltılan hem de taşınan evde herhangi bir hasara yol açmadılar. Paketlemelerini beğenmesem de sadece kahve makinesinin potu kırıldı başka da hasar alan bir malzememiz olmadı. Kahve makinesi potu küçük bir parça çok mühim değil ancak her yerde bulunmuyor, özellikle gidip teknik servisten almanız gerekiyor (hala gidip de alabilmiş değilim mesela)


26 Eylül 2016

İş Geçmişi

1980 yılında evden eve nakliyat sektöründe hizmete başladık. Başladığımız günden bu güne hep kendimizi geliştirerek ve hizmet kalitemizi artırarak geldik. 
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.