Deniz ata

Deniz ATA Nakliye Firması

Üyelik Tarihi : 19 Mart 2013 - Bulunduğu Yer : İSTANBUL / ATAŞEHİR


Müthiş 8.8
( 151 değerlendirme sonucu )
Bu firmadan fiyat teklifi almak ister misiniz? Fiyat Teklifi Al
Deniz ATA Kullanıcı Adlı Firma;

deniz ata nakliyat firması1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Nakliyat hizmetlerimizde özen gösterdiğimiz ve sürekli uyguladığımız prensiplerimiz şunlardır.

1- Kaliteli Paketleme: Taşınma ve araç içinde eşyalarınızı sürtünme ve darbelere karşı koruyan tek şey eşyaya yapılan paketlemedir. Emanet aldığınız eşyaların en az hasar ve çizikle teslim edilmesi için her eşyaya göre onu en iyi koruyacak paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Kullandığımız paketleme malzemeleri: Balonlu Naylon, streç, oluklu rulo karton, kraft ambalaj kağıdı, koli dolgu köpüğü ve nakliye battaniyeleri.


2- Uzman Ekip: Taşıma, paketleme ve montaj-demontajda çalışan arkadaşlarımızın hepsi kendi alanlarında yıllardır çalışmaktadırlar. Özellikle mobilyanın montaj ve demontajında çalıştırdığımız elemanların mutlaka tecrübeli kişiler olamasına özen göstermekteyiz.


3- Sigortalı Nakliyat: Tüm nakliyat işlerimizde özen gösterdiğimiz bir noktada sigortalama işlemleridir. Eşyaları olası kaza ve diğer risklere karşı değeri kadar nakliye sigortası ile teminat altına almaktayız.


4- Müşteri Görüş ve Önerileri: Tüm müşterilerimizin bizden istediği hzmetleri elimizden geldiğince yapmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin önerilerini de mutlaka dikkate alarak sürecin en iyi şekilde sonlanması içi çalışıyoruz.


Sizlere de gerçek bir evden eve nakliyat deneyimi için bizi tercih edin.


Firma Hakkındaki Son Yorum
Emre Tanriverdi
Mükemmel 10 - MALTEPE > ÜMRANİYE

Biz İstanbul Maltepe ilçesinden Ümraniye Şerifali'ye Deniz Ata firması ile taşındık, firmanın yetkilisi Deniz Bey ve çalışanlarına gerçekten çok teşekkür ederiz. Sözleştiğimiz saatten yarım saat öncesinde adresimizde hazır bulundular ve tam zamanında çalışmaya başladılar. Sabah saat 07:00 de işe başlayıp öğleden sonra 14:00 gibi tüm taşınma işimiz tamamlanmıştı. Paketlemenin bir kısmını biz kendimiz önceden yapmıştık, mobilya, beyaz eşya, dolap vs demontaj/montaj ve ambalajlamalarını özenle yaptılar. Tüm koltuk, yatak, sandalye gibi taşınma esnasında kirlenebilecek eşyalar streç ile sarılıp balonlu naylonlar ile düzenli bir şekilde sarıldı. Hiç bir eşyamız zarar görmedi, çalışanlar dikkatli ve hızlıydı. Kendi eşyamız zarar görmediği gibi apartman ve evdeki merdiven boşlukları, kapı, pencere, duvar boyaları vs. hiçbir yerde sıkıntı olmadı, genelde taşınırken bunlara pek dikkat edilmez ancak Deniz bey bu konuda çalışanları dikkatli olmaları konusunda uyarıyordu. İş öncesinde konuştuğumuz ne varsa gerçekleştirdiler, herhangi ilave talep ve süpriz olmadı. Gönül rahatlığı ile herkese öneririm, bir daha taşınmam gerekirse yine Deniz Ata firması ile seve seve taşınırım.


1 Nisan 2015

İş Geçmişi

1980 yılında evden eve nakliyat sektöründe hizmete başladık. Başladığımız günden bu güne hep kendimizi geliştirerek ve hizmet kalitemizi artırarak geldik. 
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2015 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.