Akdeniz

Akdeniz Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan ücretsiz teklif alın

Fiyat Teklifi Al
91% Memnuniyet Düzeyi
17477 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
64 Şehirde 546
Üye Firma
4195 Üye Firma Başvurusu
evden eve nak.
3/24/2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 1300 TL - 2500 TL - 2500 TL

1+1 Ev Eşyası

evden eve nak.

Nerden
Hal mah. / Akdeniz / Mersin
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Yenibati mah. / Yenimahalle / Ankara
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
Ayse
3/14/2017 - 27 Adet fiyat teklifi aldı - 2250 TL - 2400 TL - 4500 TL

2+1 Ev Eşyası

Ayse

Nerden
Başakşehir2.etap mah. / Başakşehir / Istanbul
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Adanalioğlu köyü / Akdeniz / Mersin
4.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Beyaz eşya köşe takımı yemek masası 6 sandalye yatak odası 2 tek kişilik baza çocuk odası
Anamurda Nisan Ayı Taşınmak
3/11/2017 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 1750 TL - 2000 TL - 2500 TL

3+1 Ev Eşyası

Anamurda Nisan Ayı Taşınmak

Nerden
Yalievleri mah. / Anamur / Mersin
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Mesudiye mah. / Akdeniz / Mersin
4.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Ağır olarak oturma gurubum var 4 parça, yatak odası ve beyaz eşyalar çok fazla eşyam yoktur. Yeni evlendim. taşınma durumundan dolayı eşya pek almadım. fiyatlara on göre verilsin lütfen
1 hurç 3 çuval
2/28/2017 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 600 TL - 750 TL - 1800 TL

Parça Ev Eşyası

1 hurç 3 çuval

Nerden
Atatürk mah. / Küçükçekmece / Istanbul
2.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Mesudiye mah. / Akdeniz / Mersin
1.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
1 hurç 3 kucuk cuval 3 koli var ozel esya yok kamyon park alani var girebilir kapinin onune kadar
Evden eve nakliyat
2/28/2017 - 29 Adet fiyat teklifi aldı - 2200 TL - 2300 TL - 4000 TL

2+1 Ev Eşyası

Evden eve nakliyat

Nerden
Atatürk mah. / Küçükçekmece / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Nusratiye mah. / Akdeniz / Mersin
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriEşyalar depoda kalacak; buna göre bir paketleme hizmeti istiyorum.
Tipik ev eşyası beyaz esya mobilya mutfak esyaları halılar
EN UYGUN NAKLİYAT
2/24/2017 - 8 Adet fiyat teklifi aldı - 400 TL - 400 TL - 2600 TL

Parça Ev Eşyası

EN UYGUN NAKLİYAT

Nerden
Atatürk mah. / Küçükçekmece / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Mesudiye mah. / Akdeniz / Mersin
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
1 hurç 3 kucuk cuval 3 koli 1 de bavul var ozel esya yok kamyon park alani var girebilir kapinin onune kadar
Müşteri Yorumları
10

Maşallah beye gerçekten teşekkür ederim, verdiği saat ve zamanda aldı ve teslim etti. Ürünlerin teslimatında da sıkıntı olmadı ve gerçekten fiyattan da memnun kaldık. Güvenle Kaya nakliyatı seçebilirsiniz...

Kadir Kaya

10

Çok memnun kaldım, yeteri kadar ilgi alaka gösterdiler. Beklediğimiz zamanın dahada erkeninde getirdiler hem pratik hemde sağlam iş yaptılar. Şaşırdık işin açığı, bunu abartı olsun diye söylemiyorum.

Eyüp Dinçer

10

İstanbul'dan Mersin'e taşındık. Zafer Bey ve ekibinden çok memnun kaldık. İşlerini çok tertipli ve düzenli yapıyorlar. Çok teşekkür ederiz.

Sinem Demirel

9.8

İstanbul'dan Mersin'e taşındık. Zafer Bey ve ekibinden çok memnun kaldık. İşlerini çok tertipli ve düzenli yapıyorlar. Çok teşekkür ederiz.

Sinem Demirel

9.3

Oldukça hızlı ve itinalı çalıştılar. Koruyucu patpat örtü ve streç ile mobilyaları ve beyaz eşyaları güzelce kapladılar. Eşyaları daireye ve apartmana zarar vermeden özenli taşıdılar. Çevreyi rahatsız etmeden, bagırıp çagırmadan çalıştılar. Kısa zamanda iyi iş çıkardılar. Teşekkürler Varyap.

Gökhan Karakale

9.6

İstanbul'dan Kuşadasına taşındım.herkes gibi uzun bir araştırma sonrası,yorumlara bakarak Cemil beyle görüştük.şöyle söyleyim çiçeklerimi bile çok güzel paket yaptılar.eşyalarım gayet güzel taşındı.endişelenmeye fırsat olmadan taşınma faslını tamamlayan Cemil bey ve ekibine teşekkür ederim.

SİBEL SÜTLÜOĞLU

10

Firmayı cok tereddüt ederek aradım yaklasık 15 gün boyun boyunca tasımanın paketlemenin nasıl olacagı, kaç elemanla gelecekleri kaç saat sürecegi ve aklıma takılan her konuda aradım. Firma sahibi Mehmet Bey hiç sıkılmadan her aramamda kafamdaki soru işaretlerinin hepsine de cok olumlu cevaplar verdi.İlk defa internet üzerinden bi firma anlaştıgım için hala tereddütlerim vardı.
4 Mart cumartesi yenibosnadan maltepeye tasınmam için sabah 8 de İlhan Bey 4 elemanı ile geldiler. Yaklasık 3 saat içerisinde esyaları muntazam bir sekilde sökülmesini yaptılar ve bütün esyaları tek tek kendi esyalarıymışcasına sararak araca yerleştirdiler. Hafta sonu olması nedeni ile biraz trafik uzun sürdü ve saat 1:30 gibi yeni evimdeydik.
artık kullanıalamaz ama bi yinede kurulumunu deneyeleim diyerek eski evimden getirdiğimiz gardolabını İlhan Bey eskisinden daha saglam bir şekilde ve beni yeni bir masraftan kurtardı. Bu konuda kendisine ayrıca tekrar tesekkür ederim. bütün elemanalar cok saygılıydılar. Sanki aileden birinin birinin tasınmasına yardıma gelmiş gibiydiler. 3 saatte de bütün esyaları indirip tekrar montajlarını yaptılar.
İlk defa bi nakliye firma

Gülnihal Demirer

9

Teşekkürler.

Tuğçe BAŞ

10

Tayinimiz gereği İstanbul'dan Diyarbakır'a taşınmamız gerekti, Enakliyat üzerinden Ersin34 yani Çerkezoğlu nakliyatla anlaştım. Expertiz yaparak eşyalarımı gördüler ve yapacakları işlemleri bir bir anlattı ersin bey, sonra söz verdikleri tarihte ve saatte gelerek eşyalarımı tek tek kendi eşyaları gibi paketleyip yüklediler.
Ben şimdiye kadar böyle bir paketleme ve titizlikle çalışan nakliye firmasıyla karşılaşmadım. Son derece düzgün, kaliteli ve güler yüzlü bir firma.
HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA, HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN GÖZÜ KAPALI TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR FİRMA.
Gerek kalitesi gerek iş disiplini çok güzel. Başta Ersin bey olmak üzere Bora bey ve Bahtiyar beye, tüm ekibe teşekkür ederim.
Yine taşınacak olursam kesinlikle Çerkezoğlu nakliyatı tercih edeceğim. Teşekkürler Çerkezoğlu nakliyat.

Umut Çakmak

10

Adem bey ve ekibine teşekkürler. Gerçekten taşıma işlemini bizim için kolaylaştırdılar. Taşınma hizmeti almayı düşünenler bu firmaya güvenebilir.

mehmet bariner

10

Öncelikle Kale Taşımacılık personeline teşekkür ederim. İlk andan itibaren hepsi çok ilgiliydi ve yardımcı oldular. Harun Bey ve ekibi dedikleri saatte geldiler, paketleme ve çalışma şekilleri çok profesyonleceydi. Bir tabak bile kırılmadan bütün eşyaları hasarsız bir şekilde taşıdılar. Ayrıca ilk kez taşınmam nedeni ile tecrübem olmayan bazı konularda bile kendileri bana çok destek oldular. Kale Nakliyat ekibine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

Kıvanç Tarı

10

Ankara'dan Bodrum'a ev eşyalarımı taşıyan Gül nakliyat kaptanı Ömer bey ve ekibinden aldığım hizmet takdire şayandı. Kırmızı kurdelalı 10 veriyorum. Bundan sonraki nakliye işlerimde de başka nakliyatçı aramama gerek kalmadı.

reha özaksoy

10

Çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederim.

berat sönmez

9.1

Sabah dedikleri saatte geldiler. Taşıma hızlıydı. Ellerinize sağlık.

yavuz abbak

10

İstediğim gün ve saatte geldiler, sürekli iletişim halindeler, hızlı ve kesinlikle güvenilirler. Bu işte profesyoneller gerçekten, ekip sağlam gözünüz kapalı taşınabilirsiniz :) teşekkürler.

Mikail Baştuğ

Akdeniz Evden Eve Nakliyat

Tarsus’tan sonra en fazla nüfusu olan merkez ilçe olarak öne çıkmaktadır. Ben ilkokulda iken çok sevdiğim bir arkadaşımın ailesi Mersin’e taşınmıştı. O zaman Mersin’in nasıl bir yer olduğunu havsalam almıyordu. Sadece iyi bir yer olarak hafızamda yer edinmiş. Gidip kendi gözlerimle gördüğümde hakkını teyit ettim. Mersin yaşanılacak bir yer. Nitekim bizim Doğu’dan Mersinin güzelliğini öğrenen oraya gelmiş. Özellikle Akdeniz ilçesinde doğu kökeni olan büyük bir nüfus yaşamaktadır.

Muhtemelen Akdeniz ile Doğu illeri arasında sürekli evden eve taşınmalar devam etmektedir. Akdeniz evden eve nakliyat firmalarının bu pazarda pay aldıkları kesindir. Yalnız Mersin ve Adana’nın en fazla evden eve nakliyat alışverişi büyük Batı illeri ile gerçekleşmektedir. Batı ile yapılan nakliyatlardan pay almak asıl ticari hedef olarak dikkate alınmalıdır.

Nakliye firmalarının bu sıralar bütün çabası evden eve nakliyat talebi olan tüketicilerle ulaşmaktır. Yeterince geçmişi ve müşteri tabanı olan firmalar referansları ile bir miktar iş tutabiliyorlar. Ancak sektöre son dönemlerde girmiş olan firmalar arasında inanılmaz bir tepişme yaşanmaktadır. İnternet üzerinde tüketiciye ulaşmak en popüler kanal haline gelmiştir. Her nakliyatçı kendini internette görünür yapma çabası içindedir. Nakliyatçıların internet konusunda derin bilgi sahibi olmadığını bilen bir kısım kendine SEO uzmanı diyen uyanıklar nakliyatçıları soyuyorlar internette sahte link basıp bir yere getirmeye çalışıyorlar. Sonuç genellikle fiyaskodan öteye geçmiyor.

Bir nakliyat firmasının kendi imkânları ile internette rekabet etmesi giderek zor bir hal almaktadır. Evden eve nakliyat kelimesi reklamı en pahalı ifade haline gelmiştir. Reklama para harcayınca iş alacağınızın garantisi yoktur. Rekabette yeni yöntemler ortaya çıkıyor. Kendilerini portal olarak pazarlayan platformlar nakliyatçılara kendi sayfalarında reklamla tanıtım imkânları sunuyorlar. Portale para verince de iş almanın bir garantisi yoktur. Faydası yok demiyorum. Garantisi yok diyorum. Fayda ile garanti farklı şeyler…

Enakliyat’ın sistemi tamamen farklı nakliyatçı parayı kazanmadığı sürece Enakliyat’a ödeme yapması gerekmiyor. Biz önce evden eve nakliyat taleplerini topluyoruz. Nakliye firmalarımız işi almak için teklif vererek yarışıyorlar. İş alan nakliyeci parasını tahsil ettikten sonra bizi de görmesi gerekir. Nitekim bizim sistemimiz de su ile çalışmıyor.

Bizim sistemimiz de tüketicinin yararı da maksimum düzeyde korunmaktadır. Tüketicinin sistemde ihale yayınlaması ücretsizdir. Tüketicinin iletişim bilgileri sadece onayladıkları firmalarla paylaşılmaktadır. Dolayısıyla firmaların tüketiciyi sürekli arayarak rahatsız etmeleri engellenmektedir. Müşterimiz nakliyatçının teklifini onaylarken daha önce o nakliyatçı ile taşınmış olan diğer müşterilerimizin verdikleri reytingler ve müşteri yorumlarını inceleyerek karar verebilmektedir. Böylece müşterimize iyi hizmet veremeyen nakliyat firmaları aldıkları düşük reyting ve müşteri yorumları ile ayrışmakta bu tutumlarında ısrar edenler sistemden elenmektedir. Zaman içinde Enakliyat’ta büyük çoğunluğu hizmet kalitesinde rüştünü ispatlamış yüzlerce müşteri yorumu ve reytinginden destek alan firmaların bulunduğu bir portal olarak yoluna devam etmesi planlanmaktadır. Müşteri memnuniyetine az önem veren firmalar bu sistemde tutunamazlar.

Enakliyat’ta bu güne kadar hizmet alan binlerce müşterimizin memnuniyet düzeyi 90% civarındadır. Siz de hizmet almak isterseniz Fiyat Teklifi Al linkine tıklayarak kolay ve ücretsiz bir form doldurmak ve kısa bir süre sonra gelen teklifleri inceleyerek kendinize uygun olanı onaylamakla işi tamamlamış olacaksınız. Onayladığınız firmamız evden eve nakliyat hizmetinizi yerine getirdikten sonra gelip firmaya bir reyting notu verip bir de müşteri yorumu yazarsanız. Sizi ömür boyu severiz.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.