Karabağlar

Karabağlar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan ücretsiz teklif alın

Fiyat Teklifi Al
91% Memnuniyet Düzeyi
20092 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
65 Şehirde 577
Üye Firma
4457 Üye Firma Başvurusu
ev taşıma
1.9.2017 0 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 1000 TL - 1500 TL - 4200 TL

3+1 Ev Eşyası

ev taşıma

Nerden
Barış mah. / Karabağlar / İzmir
7.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Süzbeyli mah. / Menemen / İzmir
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
,,,,,,,,,,,,,,
Malatya Taşıma
21.8.2017 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 4250 TL - 4500 TL - 6000 TL

3+1 Ev Eşyası

Malatya Taşıma

Nerden
Basınsitesi mah. / Karabağlar / İzmir
-1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Cevatpaşa mah. / Malatya
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
1 salon takımı,1yatak odası,1 çocuk odası, 1 L koltuk+ beyaz eşyalar. Koli sayısı henüz belli değil, kamyon yanaşabiliyor. Sigortalı taşınmasını istiyorum. Tayin olduğum için taşınacağım bina henüz belli değil taşınacak bina bilgileri sistemin zorlaması sonucu rastgele girilmiştir.
akhisar-izmir
15.8.2017 - 5 Adet fiyat teklifi aldı - 1600 TL - 1650 TL - 2000 TL

3+1 Ev Eşyası

akhisar-izmir

Nerden
Paşa mah. / Akhisar / Manisa
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Bozyaka mah. / Karabağlar / İzmir
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
3+1 beyaz eşya full
evden eve nakliyat
29.7.2017 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 2750 TL - 2800 TL - 3300 TL

3+1 Ev Eşyası

evden eve nakliyat

Nerden
Akşemsettin mah. / Sultanbeyli / İstanbul
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Umut mah. / Karabağlar / İzmir
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
Taşınma İşi
21.7.2017 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 850 TL - 1350 TL - 1500 TL

3+1 Ev Eşyası

Taşınma İşi

Nerden
Konak mah. / Konak / İzmir
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Arap hasan mah. / Karabağlar / İzmir
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Salon takımı yataklar çekyat paketlenip sarılacak buzdolabı çamaşır bulaşık
Siirt-İzmir 3+1 evden eve
21.7.2017 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 2800 TL - 3500 TL - 6000 TL

3+1 Ev Eşyası

Siirt-İzmir 3+1 evden eve

Nerden
Yeni mah. / Siirt
7.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Karabağlar mah. / Karabağlar / İzmir
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
yatak odası takımı, oturma grubu, yemek masası ve konsolu, buzdolabı, çam. mak,. bul. mak,. bunlara ilave olarak 1 çekyat, 1 adet orta boy sürgülü kapaklı dolap ve yatak odası takımı haricinde 1 şifonyer.
Nakliyat
19.7.2017 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 2800 TL - 2800 TL - 3700 TL

2+1 Ev Eşyası

Nakliyat

Nerden
Battalgazi mah. / Malatya
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Yunusemre mah. / Karabağlar / İzmir
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Az esya var
Müşteri Yorumları
10

Türksoy nakliyat yetkilileri ve çalışanları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak, tüm isteklerimi tereddütsüz %100 yerine getirerek mükemmel ötesi bir iş çıkardılar. Hem de en uygun fiyata. Hepsine tek tek teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.

Barış Aracı

10

Emrah Bey ve ekibi gayet güler yüzlü ve efendi kişilikleriyle bu işi layığıyla yapıyorlar. Ufak tefek önemsiz çizik dışında eşyamda bir sıkıntı olmadı, neyi nasıl olsun istersem öyle yaptılar sağ olsunlar. İzmir'den İstanbul'a taşınıyordum, baya bir korkuyordum taşınmaktan her şeyi gözümde büyütüyordum. Meğerse taşınmak o kadar zor değilmiş bunu anladım. Şimdi tekrar taşınsam tekrar bu arkadaşlarla taşınırım.

nafiz anart

10

Eşyanın güvenilir bir şekilde paketlenip asansör kurularak indirilip kamyona yüklenmesinden ve verdikleri saatte yeni eve indirilip yerleştirilmesine kadar titizlikle ve profesyonelce çalışan Eseren Nakliyat Mehmet Beye ve Enakliyat'a teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ali ihsan Taşar

10

Bu kadar profesyonel bir taşıma firması ile iş yaptığım için çok mutluyum, teşekkürler Mustafa, Nevzat, Metin, Murat, Mahmut, kısacası teşekkürler GÜVEN TAŞ ailesi. Bir daha ki sefere görüşmek ümidiyle...

uğur büyükbudak

10

Çok kısa zamanda A dan Z ye tüm eşyalarımı paketlediler.. Zamanlama ve paketleme çok iyiydi.. 3 yılda 4.kez taşınan biri olarak tekrar taşınmayı aklımın ucundan bile geçirmek istemiyorum inşallah ama taşınırsam da yine Simbo nakliyatı tercih ederim.. Nezaketiniz ve ilginiz için de ayrıca teşekkür ederim.

HARUN PALA

10

Ellerine kollarına sağlık çok güzel bir taşıma gerçekleştirdiler. Aradığım her zaman ulaştım. Güvenir bir firma. Verdiği tüm sözleri yerine getirdiler. Enakliyat ve Murat SAĞLAM abime teşekkürler.

Nihat Bahadır

9.6

İlk kez ev taşıttık ve gayet başarılı bir taşıma oldu. Özellikle İstanbul'da ki kurulum aşaması ve taşıma zor şartlarda olmasına rağmen hiçbir sorun olmadan gerçekleşti. Zor olacağını düşündüğümüz iş kolaylıkla halloldu. Fiyat ve hizmet açısından bakılınca memnuniyet verici oldu diyebilirim.

Mehmet Akkavak

10

Şerif Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Eşyalarımızın yeni ve oturduğumuz apartmana giden 77 tane de sokak merdiveninin olması, eşyaların evden zararsız ve ziyansız bir şekilde çıkarılması hususunda beni çok endişelendiriyordu. Fakat Şerif Bey ve ekibi bütün endişelerimi boşa çıkardılar. Şerif Bey ve ekibi sözleştiğimiz saatte geldiler. Eşyalarımızı kendi eşyaları gibi ihtimamla taşıdılar. Taşındığımız evde yerini beğenmediğimiz için gardıropumuzun 2 defa yerinin değiştirilmesini istedik, itiraz etmeden değiştirdiler. Hiçbir isteğimizi geri çevirmediler. Birbirleriyle uyumları çok iyiydi. Asansör kurulurken asansörün bir parçası düşerek gürültüye neden oldu. Asansörü kuran arkadaş hemen "komşularını rahatsız ettik abi kusura bakma" dedi. Çok saygılılardı.

Murat ŞENOCAK

10

Firma sahibi Ömer abi kendisi geldi, sabah 8'de İzmir'den yükledik ve gece bir buçuğa kadar bizi kırmadan eşyalarımızı indirdiler ve ek ücret de talep etmediler. Hem fiyat hem kalite olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Yasin Ölçen

10

Şerif Bey'e ve tüm ekibe çok teşekkür ederim. İlk telefon görüşmesinden son kolinin yerleştirilmesine kadar tüm süreç beklentilerimin çok üzerinde bir profesyonellikle yönetildi. Her ricam itirazsız ve güler yüzle kabul gördü. Eşyalarım en küçük bir çizik bile olmadan özenle taşındı. Taşınacak olan tüm dostlarıma gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir firma Niltaş.

Harun Brooks

9.1

Mücahit Bey ve ekibine teşekkürler. Zamanlamaları dakik, elleri pratik, sorunsuz bir taşınma gerçekleştirdiler. Güleryüzlü bir firma ki bu hepsinden önemliydi.

bora özsüvariler

10

Eşyalar zamanında ve hasarsız taşındı. Beyaz eşyaların kurulumu yapıldı. Firma yetkilileri de ilgiliydi.

cansın can

8.8

Taşıyıcı personele müşteri ilişkileri, diyalog, hitabet vs hususunda daha dikkatli olmaları yönünde dönüş sağlanmalı veya bu ilişki sadece başlarında bulunan yetkiliyle kurulmalı. Bunun dışında aldığım hizmetten fazlasıyla memnun kaldığımı belirtmek isterim. Fiyat, zamanlama, kalite dengesi iyi bir firma.

ALİ ERDEM GÜRSOY

10

İzmir'den Mersin'e eşyalarımız güvenle geldi. Onun dışında işini sevgi ile yapan Esenler Nakliyat sahibi Murat Sağlam Bey'e ve tüm çalışanlarına teşekkür eder sevgiler sunarım.

Ufuk Cavlı

10

Kendilerinden çok ama çok memnun kaldım saolsunlar hem firma sahibi olsun çalışanları olsun gayet başarılı ve güler yüzlüydüler. Her şey için kendilerine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Ellerine Kollarına Sağlık Zaman olsun eşyalar olsun 1 ufak zarar vermeden profesyonelce İzmir'e eşyalarımı taşıdılar.

Rauf Onur Çullu

Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Karabağlar, İzmir’in nüfusu en büyük ilçesidir. İzmir merkezinin etrafında sonradan göç vb. nedenlerle gelişerek mevcut büyüklüğüne ulaşmıştır. 500 Binin üzerinde olan nüfusu ile Karabağlar hem kendi içinde hem de İzmir’in tamamı için önemli potansiyeli olan ilçelerin başında gelmektedir. Karabağlar evden eve nakliyat firmaların bunun farkında olmalılar. Ancak yine de bu bölgede oturan müşterilerimiz Konak, Bornova ve Karşıyaka’da oturanlardan farklı bir davranış ortaya koymaktadırlar. Bu ilçemizdeki müşteriler hizmetten ziyade fiyatı esas alır gibi bir tutum sergiliyorlar.

Karabağlar ’da eskiden adına uygun bağlar varmış. Şimdi bağlar bina olmuş. Bizde o binalarda oturanlara nasıl evden eve nakliyat yaparız ona uğraşıyoruz. Karabağlar evden eve nakliyat firmalarının kendi ilçesi, İzmir’in tamamının yanında Ege Bölgesi ve Ankara İstanbul arasındaki evden eve nakliyat hizmetine talip olmaları anlamlı olur. Diye düşünüyorum. İzmir ve aşağısında yer alan Aydın ve Muğla yerli halkımızın yaz turizmi için en fazla tercih ettiği illerin başında gelmektedir. Enakliyat’ın verilerine baktığımızda İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli gibi büyük metropoller ile tatil bölgeleri olan Aydın, Muğla ve Antalya arasında yazlık ve tatil nedeniyle çok sıkı bir taşınma trafiği yaşandığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu trafikten payımıza düşeni almalıyız. Öyle değil mi?

Türkiye’de evden eve nakliyat sektörünün gelişmesi, bu alanda faaliyet gösteren firmaların para kazanması, kim iyi kim değil birbirinden ayırt edilmesi için sağlam bir denetim sisteminin kurulması ve her işlemin kayıt altında olması gerekmektedir. Her şeyi devletten beklemek ucuzculuk olur. Devlet istese de her an her yerde hazır ve nazır olamıyor. Medeniyet devletlerin değil toplumların davranışlarının bir çıktısıdır. Enakliyat’ın varlık nedeni; evden eve nakliyat sektöründe anlamlı bir denetim sistemi oluşturarak keyfiliğe ve maçoluğa meydan bırakmamak. Taşınma işlemlerinin optimize edilmesi, boş kapasitenin düşürülmesi sayesinde firmalara bol iş vererek para kazanmalarına yardımcı olmak. Firmalar para kazanırken müşterilerin makul fiyatlarla taşınmasını piyasadaki fiyat seviyesi hakkında her zaman bilgi sahibi olunmasını sağlamak, hizmet kalitesini her gün biraz daha yukarı çekmektir.

Bunu nasıl yaptığımızı merak ediyorsanız bizim sitemizde bir ihale açın ve süreci takip edin. Firmalarımızın ciddi bir denetim altında faaliyet gösterdiklerini izleme şansınız olacaktır. Enakliyat’ın iş modelinde üye firmaların iş almaları için en önemli parametre daha önce o firmalarla taşınmış olan müşterilerin o firmalar hakkında yazdıkları müşteri yorumları ve verdikleri reyting notlarıdır. Üyemiz olan her firma bu durumun önemini yaşadığı acı tecrübelerle öğrenmiştir. Çünkü Enakliyat gelen olumsuz müşteri yorumlarını eğip bükmeden firmanın profiline aynen yansıtmaktadır. Daha sonra taşınacak müşteriler de gelip bu yorumlara bakarak karar vermekte ona göre seçim yapmaktadırlar.

Sizde bu yeni iş modelini test etmek istiyorsanız hiç durmayın. Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak bir evden eve nakliyat ihalesi başlatın. Enakliyatın güvencesi altında ekonomik bir taşınma gerçekleştirin. Keyifli taşınmalar. Nasıl olacaksa…

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.