Kağithane

Kağithane Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan ücretsiz teklif alın

Fiyat Teklifi Al
91% Memnuniyet Düzeyi
17477 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
64 Şehirde 546
Üye Firma
4195 Üye Firma Başvurusu
İstanbul- Eskişehir
8/27/2017 - 39 Adet fiyat teklifi aldı - 1250 TL - 1700 TL - 3500 TL

2+1 Ev Eşyası

İstanbul- Eskişehir

Nerden
Çeliktepe mah. / Kağithane / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Akarbaşi mah. / Odunpazari / Eskişehir
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Yatak, karyola, komidin, ayakkabılık, 2 koltuk, tv sehpası, tv, beyaz eşyalar, ankastre seti, ufak yemek masası ve 4 sandalye, giysi dolabı, bilgisayar masası, bilgisayar vs. 2+1 evin tüm eşyaları taşınacak olup karyola ve dolap ikea olduğu için demontaj ve montaj işlemi gerekmekte. Taşınma tarihi net olmamakla birlikte fiyat bilgisine ihtiyaç duymaktayım.
evden eve nakliyat
6/3/2017 1 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 750 TL - 950 TL - 1350 TL

2+1 Ev Eşyası

evden eve nakliyat

Nerden
Talatpaşa mah. / Kağithane / Istanbul
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Talatpaşa mah. / Kağithane / Istanbul
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
parça eşya istanbul
5/29/2017 - 18 Adet fiyat teklifi aldı - 200 TL - 250 TL - 700 TL

Parça Ev Eşyası

parça eşya istanbul

Nerden
Çakmak mah. / Ümraniye / Istanbul
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Sanayi mah. / Kağithane / Istanbul
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
L koltuk sadece 1 adet
1+1
4/23/2017 - 22 Adet fiyat teklifi aldı - 1100 TL - 1200 TL - 2000 TL

1+1 Ev Eşyası

1+1

Nerden
Çeliktepe mah. / Kağithane / Istanbul
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Konuralp mah. / Akyazi / Sakarya
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Mutfak eşyalarımı taşıdım kendi aracımla, bir köşe takımı tv ünitesi tv, beyaz eşyalar, yatak başı baza, ve genç odası dolabı mevcut evde haricen bir ürün yok taşınacak .
Tasima
4/19/2017 - 14 Adet fiyat teklifi aldı - 2000 TL - 2500 TL - 4000 TL

3+1 Ev Eşyası

Tasima

Nerden
Mehmetakifersoy mah. / Kağithane / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Kuzeykent mah. / Kastamonu
4.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
oturma grubu takımı
2 berjer 2 3 lü koltul
yemek masası
yatak odası yatak dolap şifonyer 2 tane komidin
beyaz eşyalar
ufak tefek eşyalar
çalışma dolabı ve masası
Müşteri Yorumları
10

Başta Mehmet Bey olmak üzere tüm Etem Nakliyat ekibine teşekkür ediyoruz. Güler yüzle hiçbir isteğe hayır demeden kısa sürede sorunsuz olarak eşyalarımızı taşıdılar.

Abdullah Çetin

10

Anlaştığımız gün anlaştığımız saatte nakliyat gerçekleştirildi. Eşyalarda herhangi bir hasar yok ve firma iletişim konusunda çok başarılı. Tavsiye ederim.

Can Özdoğar

7.8

Rahmi bey bize yardımcı oldu, tam olarak 3 saatte taşıma işi bitti.:) Paketlemeyi ben yapmıştım bu arada, kendilerine teşekkür ederim ve öneririm taşınmak isteyenlere. 👍🏻

Ayşe Bozdağ Çapık

10

Zamanında ve hızlı bir nakliyat hizmeti oldu, gerçekten çok memnun kaldım.

Deniz Balci

9.2

Her şey iyi güzeldi de Enakliyat'tan yorum diye bu kadar mail telefon gelmesi bir süre sonra yorucu oluyor. Firmadaki arkadaşlara yorum yazacağımızı zaten söyledik. Yazmak istemeye de bilirdik bu şekildeki anlamsız ısrarı rahatsız edici buldum. Firma ile ilgili her şey iyiydi. Zamanında, hasarsız, sorunsuz taşıdılar. Beş kat merdiven çıkardılar tüm eşyaları.
Paketlemeyi mutlaka kendiniz yapmalısınız, hangi firma ile olursa olsun. Geldiklerinde her şey paketlenmiş hazır olursa sıkıntı yaşamazsınız. Diğer türlü paketlemenin sizin gönlünüze göre olma ihtimali düşük.

Emre Akar

9.6

Arkadaşlar tamamen bağımsız bir yorumdur.
Öncelikle vaktinde geldiler, çok hızlı davranıyorlar buda bazen ufak tefek hatalara sebep oluyor ama başarılı bir taşıma idi. Seni memnun etmek için elinden geleni yapıyorlar. Bu uygulama çok etkili. Buradan iyi yorum almak için gayret ediyorlar. Bana en uygun fiyatı verdiler ve bu fiyata göre gayet memnun kaldım. Tek sıkıntı İkea'dan aldığım çocuk mobilyasını kurmadılar zor vs dediler. Ben ilk defa kurmama rağmen rahatlıkla yaptım. Ambalajlama işini patpatla yaptılar ve her şeyi paketlediler buda gayet iyi idi. Gardırop vs montaj çok iyiydi hatta tamir bile ettiler.
Özetle firma bu fiyata rahatlıkla memnun eder.

samet bey

9.2

Şehir içi tek parça eşyamı süresinde ve sorunsuz taşıdılar, teşekkür ederim.

Erhan Arpaç

9.4

Veee nihayet kabusum olan taşınmam Budak Nakliyat yani Mustafa abi ve elemanları sayesinde keyifli bir hale dönüştü. 10 parmakta 20 marifet bir abimiz, marangoz ustası, elektronikten anlıyor, işinde muazzam titiz, dersin ki kendi evini taşıyor. Başta Mustafa abiye sonrasında çalışkan ve oldukça saygılı ekibine son olarak da bana bu kolaylığı sağlayan siz Enakliyat ekibine sonsuz teşekkürler.

Emel Bagcı

10

Şuana kadar gördüğüm en iyi nakliye firması, çok profesyonel bir şekilde gelip çok hızlı, düzgün ve iyi şekilde taşıdılar. Hiç bir eşyaya da zarar vermediler. İnsanların karakterleri düzgün olunca yaptıkları işler de düzgün oluyormuş. Tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Sevgiler.

Gökhan Delican

7.2

Hasarsız bir taşınma oldu.

Aycan Tekin

10

Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Güvenilir, insani yönden anlayışlı, dakik, muntazam, eşyalara karşı özenli ve daha sayamadığım bir nakliye işinde aranan tüm özellikler var.

nurtaç karaca

10

Kesinlikle sorunsuz, dertsiz, el sürmeden, aldıkları ücreti sonuna kadar hak eden arkadaşlar. Özellikle İnan, Ömer ve Hasan Beye yardımlarından ötürü çok teşekkür ederim...

Sercan KOÇ

10

Konuştuğumuzun aynı günü gelip, eşyaları zarar vermeden güzel ve hızlı bir şekilde paketleyip nakliyeyi tamamladılar. Çalışanlar işlerinde profesyonel. Tavsiye ederim.

Can Özdoğar

10

Özgüvenli Nakliyat on numara, diyebilirim. Vaktinde geldiler ve çok hızlı paketleyip yüklediler ve yeni evime taşıdılar. Enakliyat'a da ayrıca teşekkür ederim, baştan sona takibini yaptılar. Ben memnun kaldım tavsiye ederim.

Harun Atalay

10

Çok memnun kaldım. Her şeyi paketlediler, düzgün taşıma yaptılar, zamanında geldiler. Kesinlikle tavsiye ederim.

ERSİN ÖZÇELİK

Kağithane Evden Eve Nakliyat

Osmanlı döneminde Kağıthane bölgesi bir mesire yeri imiş. Padişahlar ve aveneleri oralarda gezintiler yaparlarmış. Keşke şimdi de oralar mesire yeri olsa, ama ne çare ki araziyi binalarla doldurduk bile. Hele son yıllarda derenin sıfır noktasına yapılmakta olan iş merkezleri ve konut projelerine aklım takıldı kaldı bir kere... Şom ağızlıyım farkındayım ama sanki kırk yıl sonra oraları bir sel basabilir gibi geliyor bana…

Kağıthane, İstanbul’un en merkezi ilçelerinde biri olmasına rağmen içinde bulundurduğu toprakların çoğu tapu açısından problemli, binalar da imar açısından problemli olmaya devam ediyor. Gültepe, Çeliktepe, Sanayi Mahallesi maalesef ruhsatsız yapılaşma ile imar edilmiş yerlerdir. Çağlayan ve Örnek Mahallesinin de imarsız olduğunu biliyorum. Kağıthane’nin neresi imarlı işte onu bilmiyorum. Tam tamına 419 Bin kişi bu ilçemizde yaşamaktadır.

Kağıthane evden eve nakliyat firmaları için en kaymaklı iş bu ilçedeki işler olmayabilir. Kağıthane’de yaşayan insanlar orta direk ve altı segmentlere tekabül etmektedir. Bu demografik özelliklere sahip insanlar hizmetlere fazla para vermezler. Kağıthane’de ucuz evden eve nakliyat isteyebilirler. Komşu ilçeler olan Şişli, Eyüp ve Beyoğlu’nda oturan ve ev taşımayı aklına koymuş olan vatandaşlarımız hizmet satın almak için iyi ücret ödemeye daha fazla istekli olabilirler.

Kağıthane’de evden eve nakliyat hazırlığı yapıyorsak, öncelikle incelememiz gereken konular var. Bu konuların başında kiminle taşınmamız gerektiğine karar vermektir. Bunun dışında sözleşme, sigorta, taşınma planı, eşya listesi ve fiyat seviyesi gibi konuların da açıklığa kavuşturulması taşınmanın başarısı için son derece önemlidir.

Enakliyat ekibi yeteneklerinin elverdiği ölçüde yukarıda saydığımız konularda araştırma yaparak elde ettiği bilgileri sizlerin hizmetine sunmaya gayret göstermektedir. Evden eve taşınan bir kişinin kendisine lazım olan bilgileri derli toplu bulacağı yer Türkiye’nin tamamında bizim yardımcı araçları sayfamızdır. Türkçe yazılmış daha iyi bir sayfa bulursanız lütfen bize de söyleyin istifade edelim. Evden eve taşınacak birisinin biraz zaman ayırarak kendisine lazım olacak bilgi ve belgeleri incelemesi hem kendisi hem de ailesinin huzurunun bu taşınma deneyiminden olumsuz etkilenmemesi için yapılması gereken bir yatırımdır.

Özellikle şehirlerarası bir taşınmanın hazırlıkları içinde iseniz ödeyeceğiniz fiyatı dikkatli çalışmanızda yarar vardır. Enakliyat’ın bu amaçla hazırladığı evden eve nakliyat fiyat hesaplama aracı piyasada en yaygın kullanılan araçtır. Şehirlerarası evden eve nakliyatta dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise bizim iş verdiğimiz nakliyat firmasının işi başka bir nakliyeciye komisyon karşılığı devretmesi riskidir. Sizden işi almamış ikinci nakliyatçının sizin eşyalarınıza karşı insafı genellikle eksik olmaktadır.

Ben taşınırken kurumsallaşmış bir firma ile muhatap olayım, firmaların bana sürpriz yapması olasılığını düşüreyim diyorsanız. Enakliyat’ın iş modelini kullanma seçeneğiniz her zaman mevcuttur. Bu seçenekte siz bizim portalimizde bir nakliyat ihalesi yayınlıyorsunuz. Bunun için ilk gördüğünüz Fiyat Teklifi Al linkine tıklayın gerisi çok kolay ve ücretsizdir. Firmalarımızdan ihalenize teklifler gelecek ve siz en beğendiğiniz teklifi onaylayarak süreci ilerletebilirsiniz.

Taşınmanız gerçekleştikten sonra aldığınız hizmeti değerlendirmek amacı ile bir reyting notu ve müşteri yorumu yazarsanız sizi bir sonraki taşınmanıza kadar unutmayacağız. Firmalarımız işlerini yaparken hizmet kalitesine özen gösteriyorlar. En azından müşterinin iş bittikten sonra bir not ve yorum hakkının bulunduğunu, olumsuz bir yorum ve kötü bir notun kendiişlerini ne kadar baltalayacağını da gayet iyi biliyorlar. Çünkü önemli bir kısmı bu deneyimleri yaşadı.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.