Kadiköy

Kadiköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan ücretsiz teklif alın

Fiyat Teklifi Al
91% Memnuniyet Düzeyi
16883 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
65 Şehirde 540
Üye Firma
4093 Üye Firma Başvurusu
Barbaros Şimşek
12/15/2916 - 30 Adet fiyat teklifi aldı - 1700 TL - 1750 TL - 3000 TL

1+1 Ev Eşyası

Barbaros Şimşek

Nerden
Göztepe mah. / Kadiköy / Istanbul
3.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Yelki mahallesi / Güzelbahçe / Izmir
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Salon koltuk takımı(üçlü 1 ad, ikili 1 ad, tekli 2 ad.)
Çocuk yatak odası (beşik, şifonyer, ikili dolap)
Tek kişilik baza 1 ad.
Tek kişilik yatak 2 ad.
TV 1 ad.
Zigon sehpa takımı
Mutfak tabak, bardak
Dikiş makinası
Giysiler, ayakkabı kutuları
Portatif Plastik balkon masası ve 4 ad. Sandalye
Ahşap katlanır mutfak masası ve 4 ad. Sandalye, 2 ad. Tabure
Telefon ahşap sehpası 2 ad.
Hurç ( yastık, yorgan, battaniye) 6 ad.

Nakliye aracı binaya yanaşabilr.
TRABZONDAN İSTANBUL
6/30/2017 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 2500 TL - 3000 TL - 4000 TL

2+1 Ev Eşyası

TRABZONDAN İSTANBUL

Nerden
Kozyataği mah. / Kadiköy / Istanbul
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Konaklar mah. / Trabzon
4.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
ev tasima
6/5/2017 1 - 32 Adet fiyat teklifi aldı - 880 TL - 900 TL - 1800 TL

3+1 Ev Eşyası

ev tasima

Nerden
Bostanci mah. / Kadiköy / Istanbul
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Kozyataği mah. / Kadiköy / Istanbul
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Evin tum esyalari tasinmayacak.
3 adet tek kisilik baza+yatak
1 camasir makinasi
1 bulasik makinasi
1 buzdolabi
1 televizyon
1 adet mini firin
1 adet setustu ocak
1 adet orta boy calisma masasi
1 adet 3 kapili gardrop
1 adet 6 metrekare hali
2 adet 4 metrekare hali
Mutfak esyasi
2 kisilik kisisel esya
Erkan Kızılkan
5/25/2017 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 2500 TL - 3000 TL - 3500 TL

3+1 Ev Eşyası

Erkan Kızılkan

Nerden
Merdivenköy mah. / Kadiköy / Istanbul
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Kuşçular köyü / Urla / Izmir
zemin kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
Erkan Kızılkan
5/25/2017 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 2500 TL - 3000 TL - 3500 TL

3+1 Ev Eşyası

Erkan Kızılkan

Nerden
Merdivenköy mah. / Kadiköy / Istanbul
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Kuşçular köyü / Urla / Izmir
zemin kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
Müşteri Yorumları
10

Taşıma konusunda tecrübeli ve hızlılar, hiçbir konuda sıkıntı yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

Can Sorman

10

Belirlenen saatten 10 dakika erken gelmeleri firma hakkında daha başlangıçtan itibaren olumlu düşünmemizi belirledi. Bugüne dek bu kadar hızlı, hassas kısaca tek kelime ile tarif etmek gerekirse işlerinin ehli bir firma ile tanışmamıştık, buradan bütün arkadaşlara tekrar teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğimiz bir firmadır.

Hakan Gorunc

10

Daha önceki kötü taşınma deneyimlerim sonucunda nakliye firmalarına pek güvenim yoktu. Çerkezoğlu nakliyat bu görüşümü değiştirdi. Benim için önemli olan Akvaryum, dijital piyano ve elbise dolabımın taşınmasında gösterdikleri hassasiyet için ve sorunsuz bir taşınma süreci yaşattıkları için Bahtiyar Bey ve oğlu Ersin'e teşekkür ederim. Taşınacaklara bu firmayı tavsiye ederim.

mustafa çelik

10

Tahincioğlu nakliyata teşekkür ederim. Biz evde hiç bir şeye dokunmadık. Her şeyi tek tek kolileyip gayet sabırlı ve güler yüzlü bir şekilde nakliyatımızı tamamladılar. Dolaplar, avizeler de dahil olmak üzere her şeyi kırıksız döküksüz taşıdılar. Öneririm.

burak uysal

10

Taşımadan gayet memnun kaldım. En ufak bir problem olmadan taşıma işlemini tamamladılar. Fiyat ve hizmet kalitesi uygun. Kesinlikle tercih edebilirsiniz.

ahmet bozdağı

10

Herkese tavsiye ederim.

Çağlar Sayın

10

Gayet profesyonelce taşınmamızı gerçekleştiren Nokta Nakliyat ekibine teşekkür ederiz.

barış aksu

10

Ev ve ofis eşyalarımı harika bir özenle paketleyerek, zamanından önce gelerek, büyük bir özveriyle taşıyan Ulusal Nakliyat ekibine teşekkür ederim. Son derece yüksek motivasyona sahip, her ayrıntıyı soran, profesyonel, taşınmanın son dakikasına kadar her daim güler yüzlü, esprileri ile taşınma kabusunu keyifli hale getiren muhteşem bir bir ekip. Ben çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye ederim.

Emrah Cengiz

10

Dedikleri saatte geldiler, her şeyi çok güzel bir şekilde paketlediler. Saat 13 olmadan yeni evimizde oturmuş çay içiyorduk. Başarılarının devamını diliyorum.

ulaş aydın

10

Egekoç firmasını taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim. Sayelerinde stressiz ve sorunsuz bir taşınma süreci geçirdim. Çalışan elemanlar oldukça ilgililer. Taşınacağımız gün sabahtan halletmemiz gereken bir iş çıkmasına rağmen saati isteğimiz üzerine öğleden sonraya aldılar ve söz verdikleri saatte geldiler. Taşınan eşyalarımız hiç zarar görmedi ve taşınma oldukça kısa süre içerisinde halloldu. Eşyaları taşıdıktan sonra beyaz eşyaların kurulumlarını da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiler. Bir sonraki taşınmamda da Egekoç firmasını gönül rahatlığı ile tercih edeceğim.

Deniz Buyuksahin

6.8

Konuştuğumuz saatten 1 saat daha geç gelindi, paketleme olmayan depodan depoya şeklinde bir taşıma istemiştim. 1+1 ev eşyası taşındı. Taşıma için 3 kişi geldiğinden, beklediğimden çok daha uzun sürdü. Aynı eşyaları daha önce başka bir firmayla paketleme varken (5 kişiydiler) çok daha hızlı taşımıştık. Firma yetkilisi aradığında az kişi geldiğini söyledim, fakat fiyat düşük zaten kurtarmıyor denildi. Oysa fiyat teklif edilen fiyattı, herhangi bir indirim istemedim. Çalışan arkadaşlar da çok yoruldular, bu yüzden de çalışanlardan değil fakat firmadan memnun değilim. Çalışan arkadaşlara teşekkür ederiz.

irem sözen

9.2

Avcılar'dan Kadıköy'e taşındım. Atakent firması gayet başarılı ve uygun fiyatıyla tercih ettiğim için pişman olmadım. Enakliyat ve Atakent nakliyata teşekkür ediyorum.

Akif Küpeli

9.2

Şirket sahibi Mesut Bey'in iletişimi ve yaklaşımı çok olumlu. Herhangi bir hesaplanamayan duruma hazırlıksız yakalanmış olunsa bile çözüm önerileriyle sorunların üstesinden hemen geliyor. Arkadaşlar çok titiz bir taşıma gerçekleştirdiler. Koca evin eşyalarında tek bir kırık bile olmadan taşınma tamamlandı. Uzun süren araştırmalar sonucu seçtiğim bir firma. Herkese öneriyorum.

Fikret Ceylan

10

Musa bey ve ekibi profesyonelce taşıma işlemimi gerçekleştirdiler. Hizmetten gayet memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Ali Hüseyin

10

Hasan Beyler taşınma gününde tam vaktinde geldiler. Bütün gün boyunca taşınma konusunda hiçbir sorunla karşılaşmadık. Eşyaların dışında 20 saksımızdaki çiçeklerin bir tanesine bile zarar vermeden hepsini özenle taşıdılar. Eğer taşınma konusunda tekrar bir ihtiyacım olursa hiç düşünmeden tekrardan kendilerinden hizmet alacağım. Sizin de ihtiyacınız olduğunda, kafanızda hiçbir soru işareti olmaksızın kendileriyle çalışabilirsiniz.

Burak Demirkaya

Kadiköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy İstanbul’un Anadolu yakasının Üsküdar ile beraber en eski yerleşim yerlerinden biridir. İstanbul haritasının ortalarına, Boğaz’ın Marmara ağzının doğusuna düşer. Uzun bir Marmara sahil olana Kadıköy altı tepe üstüne kurulmuştur. Bu tepeler doğudan batıya Göztepe, Acıbadem, Altıyol, Cevizlik (Küçük Moda) ve Koşuyolu’dur.

Kadıköy konum olarak evden eve nakliyat firmalarının merkezi konumunda olan Ataşehir’e yakın olmasının avantajını yaşayan ilçelerden biridir. Kadıköy’de evden eve nakliyat firmalarından fiyat teklifleri aldıktan ve bir firma ile anlaşmaya vardıktan sonra firmayı ekspertiz için taşınacak evi görmeye davet edebilirsiniz. İstanbul’da bulunan evden eve nakliyat firmalarının büyük çoğunluğu Kadıköy’e komşu ilçelerde olduğu için Kadıköy’de taşınan her tüketiciye tavsiyemiz Ataşehir, Kadıköy ve Maltepe de ofisi bulunan nakliyat firmalarından hizmet almak ve bu firmaları taşınma öncesi firmayı ekspertize davet etmektir.

Evden eve nakliyat beli önlemler alınmadığı zaman tama bir baş ağrısına dönüşebiliyor. Stressiz bir taşınma için hazırladığımız Yardımcı Araçlar sayfamızı inceleyerek evden eve nakliyat sigortası, nakliyat sözleşmesi, eşya listesi taşınma planı ve daha birçok taşınmanıza yardım edecek araçtan yararlanarak rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy ilçesi 21 mahalleden oluşmaktadır. Bunlar Caferağa, Osmanağa, Rasim Paşa, Koşuyolu, Acıbadem, Hasanpaşa, Bostancı, Caddebostan, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Sahrayıcedit, Suadiye, Zühtüpaşa ve Ondokuzmayıs mahalleleridir. Tüm mahallelerde Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti için Enakliyat.com.tr üye nakliyat firmalarından fiyat teklifleri alabilirsiniz. Birçok firmanın fiyat teklifini karşılaştırarak müşteri yorumları ve fiyat açısından en iyi firmayı seçerek taşınabilirsiniz.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.