Kadiköy

Kadiköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan ücretsiz teklif alın

Fiyat Teklifi Al
91% Memnuniyet Düzeyi
16339 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
65 Şehirde 535
Üye Firma
3963 Üye Firma Başvurusu
Barbaros Şimşek
12/15/2916 - 30 Adet fiyat teklifi aldı - 1700 TL - 1750 TL - 3000 TL

1+1 Ev Eşyası

Barbaros Şimşek

Nerden
Göztepe mah. / Kadiköy / Istanbul
3.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Yelki mahallesi / Güzelbahçe / Izmir
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Salon koltuk takımı(üçlü 1 ad, ikili 1 ad, tekli 2 ad.)
Çocuk yatak odası (beşik, şifonyer, ikili dolap)
Tek kişilik baza 1 ad.
Tek kişilik yatak 2 ad.
TV 1 ad.
Zigon sehpa takımı
Mutfak tabak, bardak
Dikiş makinası
Giysiler, ayakkabı kutuları
Portatif Plastik balkon masası ve 4 ad. Sandalye
Ahşap katlanır mutfak masası ve 4 ad. Sandalye, 2 ad. Tabure
Telefon ahşap sehpası 2 ad.
Hurç ( yastık, yorgan, battaniye) 6 ad.

Nakliye aracı binaya yanaşabilr.
Ev tasima
2/28/2017 - 29 Adet fiyat teklifi aldı - 750 TL - 800 TL - 1400 TL

2+1 Ev Eşyası

Ev tasima

Nerden
Valideiatik mah. / Üsküdar / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Suadiye mah. / Kadiköy / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Koliler, bir adet cift kisilik yatak, tv unitesi, bir adet koltuk, ankastreler, bulasik camasir makinasi buzdolabi var. Yemek odasi yada baska bir yatak yok. Şubat sonu gibi tasinmayi dusunuyoruz.
AZ EŞYA
2/25/2017 - 29 Adet fiyat teklifi aldı - 700 TL - 700 TL - 1000 TL

1+1 Ev Eşyası

AZ EŞYA

Nerden
Zühtüpaşa mah. / Kadiköy / Istanbul
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Altayçeşme mah. / Maltepe / Istanbul
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
buzdolabı,çamaşır makinası,televizyon,çift kişilik yatak,çift kişilik baza,dört kapılı gardolap, iki kişilik koltuk,tahta televizyon koltuğu,tv altlığı, cam kapaklı mutfak dolabı,elektrik süpürgesidir. Geri kalanlar koliler ve bir kaç adet hurç olacak.
Sadece gardolabın sökülüp tekrar kurulmasını istiyoruz.
Müşteri Yorumları
6.8

Konuştuğumuz saatten 1 saat daha geç gelindi, paketleme olmayan depodan depoya şeklinde bir taşıma istemiştim. 1+1 ev eşyası taşındı. Taşıma için 3 kişi geldiğinden, beklediğimden çok daha uzun sürdü. Aynı eşyaları daha önce başka bir firmayla paketleme varken (5 kişiydiler) çok daha hızlı taşımıştık. Firma yetkilisi aradığında az kişi geldiğini söyledim, fakat fiyat düşük zaten kurtarmıyor denildi. Oysa fiyat teklif edilen fiyattı, herhangi bir indirim istemedim. Çalışan arkadaşlar da çok yoruldular, bu yüzden de çalışanlardan değil fakat firmadan memnun değilim. Çalışan arkadaşlara teşekkür ederiz.

irem sözen

9.2

Avcılar'dan Kadıköy'e taşındım. Atakent firması gayet başarılı ve uygun fiyatıyla tercih ettiğim için pişman olmadım. Enakliyat ve Atakent nakliyata teşekkür ediyorum.

Akif Küpeli

9.2

Şirket sahibi Mesut Bey'in iletişimi ve yaklaşımı çok olumlu. Herhangi bir hesaplanamayan duruma hazırlıksız yakalanmış olunsa bile çözüm önerileriyle sorunların üstesinden hemen geliyor. Arkadaşlar çok titiz bir taşıma gerçekleştirdiler. Koca evin eşyalarında tek bir kırık bile olmadan taşınma tamamlandı. Uzun süren araştırmalar sonucu seçtiğim bir firma. Herkese öneriyorum.

Fikret Ceylan

10

Musa bey ve ekibi profesyonelce taşıma işlemimi gerçekleştirdiler. Hizmetten gayet memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Ali Hüseyin

10

Hasan Beyler taşınma gününde tam vaktinde geldiler. Bütün gün boyunca taşınma konusunda hiçbir sorunla karşılaşmadık. Eşyaların dışında 20 saksımızdaki çiçeklerin bir tanesine bile zarar vermeden hepsini özenle taşıdılar. Eğer taşınma konusunda tekrar bir ihtiyacım olursa hiç düşünmeden tekrardan kendilerinden hizmet alacağım. Sizin de ihtiyacınız olduğunda, kafanızda hiçbir soru işareti olmaksızın kendileriyle çalışabilirsiniz.

Burak Demirkaya

9.4

Herhangi bir sıkıntı yaşamadık, sorunsuz bir taşınmaydı. Firmayı kesinlikle tavsiye ederim. Emeğe geçenlere çok teşekkür ederiz.

Behiye Tatlıcı

9.8

31 Aralık 2016 tarihinde Fulya'dan Acıbadem'e taşınırken bize yardımcı oldular. Eşyaların paketlenme ve taşınma süreci oldukça özenliydi. Çalışanlar gayet saygılıydı. Mobilyaların demontaj ve montaj işlemleri gayet başarılıydı. Eşyalarda herhangi bir hasar olmadan taşınma sürecini tamamladık. Biz kendileriyle tekrar çalışmayı düşünüyoruz. Kesinlikle öneririz.

Bahadır Şadan

9.6

Hızlı ve güvenli. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Alper Yılmazkul

9.5

Çok başarılı ve çalışkan arkadaşlar. Zamanında gelip, zamanında eve teslim ettiler. Eşyalara zarar vermeden düzgün taşıdılar. Fiyatları da uygundu. Teşekkürler. Memnun kaldık. Enakliyat'a da teşekkürler.

gökhan dinç

10

Arkadaslar 10 numara is cikardilar. Malzemeler yurtdisina gidecegi icin ekstra ozen gosterdiler

Ozgur Avci

9.4

Çok teşekkür ederim her şey için. Bir sanatçı olarak eserlerim genellikle titizlikle taşındı. Tavsiye ederim tereddütsüz.
Deniz Bey'e ve tüm taşıma ekibine selamlar.

Raziye Kubat

9.1

Biraz geç kalsa da temiz bir taşınma oldu teşekkürler.

Cem BAŞEL

10

Evdema nakliyat firmasından çok memnun kaldım.

Dedikleri saate geldiler gelen firmanın personelleri işlerini gayet başarılı ve temiz bir şekilde yaptılar. Personeller hem çok güler yüzlü hemde işin ehli, hepsinden çok memnun kaldım. Sorunsuz bir şekilde nakliyemiz gerçekleşti. Evdema nakliyat firmasına ve çalışan personellere çok teşekkür ederim. Hiç şüphesiz ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim...

mehmet çelik

10

Alyap nakliyat ile dün evimizi İstanbul'dan Bursa'ya taşıdık. Firma son derece profesyonel bir şekilde taşınmamızı gerçekleştirdi. Gerek çalışanların efendiliği ve gayreti, gerek firma sahibinin işini sahiplenerek süreci yönetmesi bizi hem güvende hem de mutlu hissettirdi. Eşyamız çok fazla olmasına rağmen sabahtan akşama kadar şaşırtıcı bir şekilde aynı performansı devam ettirdiler. Dört büyük gardırobumuz çok hızlı ve özenli bir şekilde sökülerek yeniden kusursuz biçimde montesi yapıldı. Buzdolabımız kapıdan geçmeyince kapakları söküldü geçirip yeniden takıldı. Gereken her an son derece pratik ver hızlı çözümler üretildi. Yani her şey bizi şaşırtacak kadar hızlı bir şekilde gerçekleşti. Kendilerine teşekkür ediyor ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Kadriye Uyak

7.3

17 Aralık'ta Zara Nakliyat ile Kadıköy'den Beşiktaş'a taşındık. Öncelikle ekip belirtilen saatte geldi ve eşyalar çalışanların hızlı çalışması sayesinde kısa sürede yüklenip ilgili adrese taşındı. Musa Bey ekibin başında olamamasına rağmen süreç boyunca oldukça ilgiliydi. Yalnızca çalışanlar üzerinde "Kırılacak" yazan koliler konusunda yeterince hassas davranmadığı için koliler ters taşındı ve komodinin kapağı kırıldı. Taşındığımız binadaki lambaların birisi kırıldı. Çalışanların taşıma konusunda daha hassas davranmaları rica edilebilir. Bunun dışında hizmetten genel olarak memnun kaldık.

Mine As

Kadiköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy İstanbul’un Anadolu yakasının Üsküdar ile beraber en eski yerleşim yerlerinden biridir. İstanbul haritasının ortalarına, Boğaz’ın Marmara ağzının doğusuna düşer. Uzun bir Marmara sahil olana Kadıköy altı tepe üstüne kurulmuştur. Bu tepeler doğudan batıya Göztepe, Acıbadem, Altıyol, Cevizlik (Küçük Moda) ve Koşuyolu’dur.

Kadıköy konum olarak evden eve nakliyat firmalarının merkezi konumunda olan Ataşehir’e yakın olmasının avantajını yaşayan ilçelerden biridir. Kadıköy’de evden eve nakliyat firmalarından fiyat teklifleri aldıktan ve bir firma ile anlaşmaya vardıktan sonra firmayı ekspertiz için taşınacak evi görmeye davet edebilirsiniz. İstanbul’da bulunan evden eve nakliyat firmalarının büyük çoğunluğu Kadıköy’e komşu ilçelerde olduğu için Kadıköy’de taşınan her tüketiciye tavsiyemiz Ataşehir, Kadıköy ve Maltepe de ofisi bulunan nakliyat firmalarından hizmet almak ve bu firmaları taşınma öncesi firmayı ekspertize davet etmektir.

Evden eve nakliyat beli önlemler alınmadığı zaman tama bir baş ağrısına dönüşebiliyor. Stressiz bir taşınma için hazırladığımız Yardımcı Araçlar sayfamızı inceleyerek evden eve nakliyat sigortası, nakliyat sözleşmesi, eşya listesi taşınma planı ve daha birçok taşınmanıza yardım edecek araçtan yararlanarak rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy ilçesi 21 mahalleden oluşmaktadır. Bunlar Caferağa, Osmanağa, Rasim Paşa, Koşuyolu, Acıbadem, Hasanpaşa, Bostancı, Caddebostan, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Sahrayıcedit, Suadiye, Zühtüpaşa ve Ondokuzmayıs mahalleleridir. Tüm mahallelerde Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti için Enakliyat.com.tr üye nakliyat firmalarından fiyat teklifleri alabilirsiniz. Birçok firmanın fiyat teklifini karşılaştırarak müşteri yorumları ve fiyat açısından en iyi firmayı seçerek taşınabilirsiniz.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.