Eyüp

Eyüp Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan ücretsiz teklif alın

Fiyat Teklifi Al
91% Memnuniyet Düzeyi
17477 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
64 Şehirde 546
Üye Firma
4195 Üye Firma Başvurusu
Eşya taşıma
9/18/3016 - 5 Adet fiyat teklifi aldı - 750 TL - 900 TL - 1400 TL

1+1 Ev Eşyası

Eşya taşıma

Nerden
Sütlüce mah. / Beyoğlu / Istanbul
-1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Emniyettepe mah. / Eyüp / Istanbul
6.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama işlerini ben yapmak istiyorum.
2 çekyat 1 buzdolabı 1 çamaşır makinası 1 televizyon ve tv masası 1 tek kişilik yatak
EV NAKLİYESİ
7/2/2017 1 - 16 Adet fiyat teklifi aldı - 1100 TL - 1200 TL - 2000 TL

3+1 Ev Eşyası

EV NAKLİYESİ

Nerden
Kurtköy mah. / Pendik / Istanbul
3.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Akşemsettin mah. / Eyüp / Istanbul
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
yatak odası takımı,2 baza, 2 dolap, yemek masası, 2ad 3'lü koltuk, 2ad tekli koltuk, 2 ad 2'li koltuk,tv sehpası
1 km uzaktaki mesefaye taşınma
4/22/2017 - 28 Adet fiyat teklifi aldı - 850 TL - 950 TL - 1700 TL

2+1 Ev Eşyası

1 km uzaktaki mesefaye taşınma

Nerden
Güzeltepe mah. / Eyüp / Istanbul
3.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Güzeltepe mah. / Eyüp / Istanbul
3.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Gardrobumuz var biraz buyuk, çamaşır, bulaşık makinesi tabak çanak vs. Titiz ve güvenilir bir ekip olmalı
Fiyat teklifi
4/8/2017 1 - 34 Adet fiyat teklifi aldı - 750 TL - 770 TL - 1500 TL

2+1 Ev Eşyası

Fiyat teklifi

Nerden
Çirçir mah. / Eyüp / Istanbul
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Çirçir mah. / Eyüp / Istanbul
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Yatak odası takımı + köşe takımı + 2 adet berjel + beyaz eşya 3 parça + konsol + yemek masası
ev tasima
4/7/2017 1 - 29 Adet fiyat teklifi aldı - 750 TL - 750 TL - 1750 TL

2+1 Ev Eşyası

ev tasima

Nerden
Esentepe mah. / Eyüp / Istanbul
-2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Cihangir mah. / Avcilar / Istanbul
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
2 uclu koltuk 2tekli koltuk 1 uc kapi dolap 1 iki kapi dolap baza iki adet yatak beya esya buzdolap camasir makina bulasik tv kucuk firin ve ev esyasi koli olarak ve valiz
ev tasima
4/7/2017 1 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 1000 TL - 1500 TL - 1500 TL

2+1 Ev Eşyası

ev tasima

Nerden
Esentepe mah. / Eyüp / Istanbul
-2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Cihangir mah. / Avcilar / Istanbul
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
ev tasima
4/7/2017 1 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 1100 TL - 1300 TL - 1300 TL

2+1 Ev Eşyası

ev tasima

Nerden
Esentepe mah. / Eyüp / Istanbul
-2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Cihangir mah. / Avcilar / Istanbul
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
Müşteri Yorumları
10

Güler yüzlü ve iyi niyetli kişiler.

Oya Tosun

10

Rahmi bey ve ekibinin eline koluna emeğine sağlık.. Öğlen 12 de geliriz 17 de bitiririz dediler. 11.30 da gelip 15.30 da herşeyi bitirdiler. NURS NAKLİYAT tam bir fiyat performans ekibi. İstanbul içinde dahi olsa 750TL ye koskoca evi 4 saatte taşıtmak ise paha biçilemez. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Fiyatı uygun diye tereddüt etmeyin. Diğer firmalara boş yere bir ton para vermeyin.

Erdi İşseven

10

Mükemmel insanlar diyebilirim :) Zamanlama konusunda, paketleme, taşıma ve yerleştirme konusunda tam bir profesyoneller. Gönül rahatlığı ile Şirin nakliyatı tercih edebilirsiniz. Aile firması zaten gayet düzgün insanlar..- Çalışıyor olmamızdan dolayı eşyaları tam olarak paketleyememiş olmamıza rağmen ayak altında olan eşyaları hemen taşımaya başlayarak oflayıp puflamadan yardımcı oldular sağ olsunlar. Övülecek çok fazla yönleri var tercih edip görün derim :) He birde kendilerine iş bitiminde yemek ısmarlayamamış olmaktan büyük vicdan duyduğumuzu iletmek isterim, tamamen kargaşadan ötürü oldu. Tekrar haklarını helal etsinler. Teşekkürler Medeni Abi ve ekibi :)

Begüm Bilgiç

10

21.03.2017 tarihi itibariyle yani Bugün İstanbul SİMBO nakliyat ile başta Ömer-Mirza Çetin bey liderliğinde evimi çok şükür çiziksiz ve eksiksiz bir şekilde harika bir iletişim, diyalog ve muhabbetle bitirmiş bulunmaktayız. Yani hakikaten bütün samimiyetimle söylüyorum arkadaşlar bu işte Uzman. 4.kez taşınmama rağmen en temizi bu oldu. Çok zor bir iş olmasına rağmen ufak bir şikayet duymadım. Evimi şiir gibi taşıdılar. Allah yardımcıları olsun. Tabi Enakliyat'ın da yani Ümit beyin de hakkını yememek lazım sık sık arayarak iletişim kurdular, yönlendirdiler. Çalışan arkadaşlardan YAHYA kardeşimin de yanık sesi güzeldi. :) SİMBO nakliyatı kesinlikle tavsiye ediyorum. TEŞEKKÜRLER.

Memiş Karaahmet

8.7

Zamanında, özenli ve hasarsız bir taşıma oldu. Çok teşekkürler.

Aylin Şen

7.8

Rahmi bey bize yardımcı oldu, tam olarak 3 saatte taşıma işi bitti.:) Paketlemeyi ben yapmıştım bu arada, kendilerine teşekkür ederim ve öneririm taşınmak isteyenlere. 👍🏻

Ayşe Bozdağ Çapık

10

Memnun kaldık teşekkür ederiz.

Mustafa Karabaş

10

İbrahim bey ve ekibi gerçekten tam profesyonel iş yapıyorlar, hem davranışları hem taşıma şekilleri olsun gerçekten çok memnun kaldım. İbrahim bey ve ekibinden Allah razı olsun, Rabbim yollarını açık etsin.

Mustafa Tugac

10

Şuana kadar gördüğüm en iyi nakliye firması, çok profesyonel bir şekilde gelip çok hızlı, düzgün ve iyi şekilde taşıdılar. Hiç bir eşyaya da zarar vermediler. İnsanların karakterleri düzgün olunca yaptıkları işler de düzgün oluyormuş. Tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Sevgiler.

Gökhan Delican

9.4

Gayet başarılı hizmet vermektedirler.

Cuneyt SEN

10

Hızlı ve iyi servis için teşekkürler.

Ahmet Tepehan

7.4

Eşyaları incitmeden getirdiler. Teşekkür ederiz.

Yiğit Öngen

10

Göktürk'ten Ümraniye'ye yapmış olduğumuz taşınma işleminde kendilerinden destek aldık. Açıkçası Enakliyat'ı ilk defa kullanacak olmanın ve firmayı bilmemenin vermiş olduğu bir tedirginlik vardı. Fakat hiç tedirgin olmamıza gerek yokmuş. Emsar nakliyat taşınma gününü gerçekleştireceğimiz gün sabah sabah dokuzda anlaşmış olmamıza rağmen 8:30da kapımızda hazırdı. Zaman kazandığımız için inanılmaz mutlu olduk. Eşyalarımız hiç zarar görmeden taşındı. Öncelikle başta Zeki bey'e ve tüm ekibine candan destekleri için teşekkür ederiz. Kendilerinin iletişimi enerjileri de çok yüksekti. Şiddetle tavsiye ediyoruz.

cansu dilik

10

Son derece ilgili ve alakalı bir firma kesinlikle tavsiye ederim.

cemal caglar

9.8

Böyle sitelerden iş yapmaya inanmazdım ama acil taşınma dolayısıyla buradan nakliyatçı ayarladım. Şirin nakliye, yazmayı borç bilirim gerçekten helal olsun. Bu kadar temiz ve sistemli çalıştıkları için helal olsun, teşekkür ediyorum. Yerdeki küçük çöpleri bile üşenmeden aldılar. Hiç bir şey bırakmadılar. Helali hoş olsun kazandıkları para.

Fatma Yıldırım Siriş

Eyüp Evden Eve Nakliyat

İstanbul’a ilk geldiğim zaman henüz Haliç temizlenmemişti. Eyüp Sultanı ziyarete gittiğimde etrafta berbat bir koku olduğunu hissetmiş ve duruma bir anlam verememiştim. Benden başka kimse kokudan rahatsız olmuş izlenimi vermiyordu. Orada iptidai üretim yapıp atıklarını Haliç’e bırakan fabrikalar ve sebze hali Eyüp’te idi. Bedrettin DALAN’ın başlattığı, Tayyip Erdağan’ın devam ettirdiği Haliç’i geri kazanma çalışmaları sayesinde bu gün Haliç adına (Altınboynuz(Goldenhorn)) yakışır bir görüntüye kavuşmuştur. Eyüp, Sütlüce ve Alibeyköy artık kenar mahalleler değil İstanbul’un merkez semtleri olarak önem kazandılar.

Eyüp evden eve nakliyat firmalarının ve benim anlamakta zorlandığımız tek konu şu Kemerburgaz ve Göktürk nasıl oluyor da Eyüp içinde yer alıyor? Fiziki bir birliktelik yok. Kemerburgaz’ın en yakın olduğu ilçeler Sarıyer, Sultangazi ve Kâğıthane’dir. Göktürk evden eve nakliyat için ayrı firmaların devrede olması çok daha yerinde olur diye düşünüyorum. Belki Sarıyer evden eve nakliyat firmaları da Kemerburgaz ve Göktürk’teki işlere el atmak isteyebilirler. Göktürk ve Kemerburgaz da son dönemde yapılmış milyon TL’lik evler ve villalar mevcut iken Eyüp ve Alibeyköy’de klasik apartman hayatı devam etmektedir.

Göktürk ve Kemerburgaz bölgelerinde faaliyet gösterecek bir evden eve nakliyat firmasının birinci sınıf hizmet verebilecek şekilde organize olması gerekirken, Eyüp ve Alibeyköy’de ortalama bir nakliye firmasının hizmeti iş görebilecektir. Eyüp ilçesini oluşturan bu iki bölge hem coğrafi olarak hem de demografik olarak da birbirinden uzak olduğunu düşünüyorum. Ev taşıma işinde farklı hizmet standartlarının varlığı hizmet beklentisi farklı olan müşterilerin memnun edilmesi için bir gerekliliktir.

Enakliyat’ta toplumun farklı gelir ve demografik segmentlerini göz önünde bulundurarak farklı evden eve nakliyat standartları geliştirdi. Şu anda sitemizde üç farklı kategoride evden eve nakliyat hizmeti verilmektedir. Müşterilerimiz birinci sınıf, konfort ve ekonomik seçeneklerinden kendilerine uygun olanı seçip o kategoride ihale yayınlayabilmektedirler. Üyemiz olan nakliye firmaları da müşterinin bu taşınma hizmet standardını dikkate alarak fiyat teklifi veriyor. İşi alırsa ona göre işlem yapıyorlar. Özellikle Göktürk’te oturan ailelerin taşınırken bizim birinci sınıf nakliyat hizmetimizden faydalanmalarında fayda olduğunu ifade etmeliyim.

Evden eve nakliyat sektörü firmaların çoğunluğu samimi ve hizmet liyakatine sahiptir. Sektörde faaliyet göstermekte olan ve kalıcı bir hizmet organizasyonu bulunmayan bazı diğer firmaların müşteriler nezdinde oluşturdukları negatif imaj bütün firmalara bulaşmaktadır. Ehil olmayan firmaların sesi ehil ve köklü firmalardan fazla çıktığı için nihai tüketici evini taşırken kim işinin ehli kim değil ayırt edemiyor.

Bir kişi ya da firmanın benim hizmetim iyidir demesinin hiçbir hükmü yoktur. Önemli olan bu firmadan hizmet almış üçüncü şahısların baskı altında olmadan verdikleri bilgilerdir. Ne kadar çok müşteriden bilgi toplanabilirse o kadar iyi ve güvenilir bilgiye ulaşılmış olunmaktadır. Üyemiz olan firmaların hizmet kalitelerini denetim altında tutmak, onları kaliteli hizmet vermeye teşvik etmek, kötü hizmet eğilimlerini caydırmak için müşteri yorumları ve reytinglerine dayalı bir sistem kullanıyoruz. Firmalarımızdan hizmet alan müşterilerimiz en son aşamada aldıkları hizmete bir reyting notu veriyor ve yaşadıkları taşınma deneyimine dair bir müşteri yorumu yazıyorlar. Onlardan sonra bu firmadan hizmet alacak insanlar bu reyting ve yorumlara bakarak kanaat oluşturabilir ve daha sağlıklı karar verebilirler.

Sizin de kime güvenmeniz gerektiği konusunda bir endişeniz varsa bizim firmalarımız sayfasından onlarca ve yüzlerce yorumu ve reytingi olan firmalardan teklif alıp sizde en fazla güven hissi oluşturan firma ile taşınabilirsiniz.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.