Nilüfer

Nilüfer Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan ücretsiz teklif alın

Fiyat Teklifi Al
91% Memnuniyet Düzeyi
19368 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
65 Şehirde 570
Üye Firma
4395 Üye Firma Başvurusu
10 koli nakliyat ve taşıma
1.10.2024 - 5 Adet fiyat teklifi aldı - 500 TL - 600 TL - 2200 TL

Parça Ev Eşyası

10 koli nakliyat ve taşıma

Nerden
Görükle mah. / Nilüfer / Bursa
2.kat

Nereye
Cevizli mah. / Maltepe / İstanbul
7.kat

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
15 adet koli ve harç
Beyaz eşya ve Mobilya yok
temmuz ev eşyası
20.7.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 3500 TL - 4500 TL - 4500 TL

3+1 Ev Eşyası

temmuz ev eşyası

Nerden
Barış mah. / Nilüfer / Bursa
2.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Atatürk mah. / Tunceli
2.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
memur ev eşyası
evden eve nakliye
18.7.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 1650 TL - 3500 TL - 3500 TL

3+1 Ev Eşyası

evden eve nakliye

Nerden
Çamlıca mah. / Nilüfer / Bursa
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Yenibatı mah. / Yenimahalle / Ankara
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
2 Bursa 1 Balıkesir Ev Taşıma
16.7.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 6000 TL - 9500 TL - 9500 TL

2+1 Ev Eşyası

2 Bursa 1 Balıkesir Ev Taşıma

Nerden
Cumhuriyet mah. / Elazığ
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Beşevler mah. / Nilüfer / Bursa
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
Elazığdan 2 adet Bursa, 1 adet Balıkesire üç adet 2+1 ev taşınacak. Elazığda üç ev de yakın,
BURSA ÇORLU EV NAKLİYESİ
14.7.2017 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 3000 TL - 3250 TL - 4000 TL

3+1 Ev Eşyası

BURSA ÇORLU EV NAKLİYESİ

Nerden
Üçevler mah. / Nilüfer / Bursa
2.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Şeyhsinan mah. / Çorlu / Tekirdağ
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
3 adet çekyat-4 adet tek kişilik baza-yatak odası
beyaz eşyalar giyim eşyaları 30 koli kamyon park alanı var.
Müşteri Yorumları
10

Uyum Nakliyat'tan çok memnun kaldım. İstanbul'dan Bursa'ya sorunsuz bir şekilde taşındım. Çok çalışkan ve yardımcı olmaya çalışan arkadaşlar. Teşekkür ederim.

Aygün Aşçı

10

Paketleme, taşıma, zamanlama ve müşteri ilişkisi çok önemli. Ve tabi ki fiyat!! Şahsen ben en uygun fiyata en iyi hizmeti aldım. Özdemir nakliyat ve çalışanlarına gerçekten çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

özkan yaman

10

Eşyalar itina ile streçle sarıldı, her şeyi güzelce sarıp paketlediler ve araca güzelce koydular. İşi bilen insanlar bu da işlerini kolaylaştırıyor. Paketleme iyi olup işi de bildiler mi eşyalarınıza hiç zarar gelmez. Siz hiç karışmayın, onlara bırakın çünkü onlar en iyisini yapmaya çalışıyorlar, sizden çok düşünüyorlar eşyalarınızı. Aldıkları paranın hakkını veriyorlar, oğlumun okul için eşyaları Bursa'dan İstanbul'a gitmesi gerekiyordu bu konu üzerinde Çerkezoğlu nakliyat ile anlaştım ilk arayan onlardı ve taşıma işlemim mutlu ve en doğru şekilde son buldu, fiyat konusu da çok yerinde ve dengeli. Çok ama çok teşekkür ederim Bora beyin bana yaptığı iyilikleri unutmayacağım, herkese tavsiye ederim Çerkezoğlu nakliyat.

Muhammed Davut

8.9

10 numara 5 yıldız. Firma yetkilisi ve çalışan arkadaşlar çok saygılı ve işlerini çok iyi yaptılar. Söz verdikleri tarihte, vaktinden önce hazırlık için gelip uzun ve yorucu bir yük olmasına rağmen her şeyi söz verdikleri şekilde çok iyi yaptılar.
Fiyat ve kalite dengesi Çok çok iyi. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Kivanc Arman

7.2

Teşekkürler.

BİLAL AKTAŞ

9.8

Öncelikle İbrahim Bey ve arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Saat 8 de anlaştığımız gibi kapıya geldiler ancak site yönetim kuralları gereği saat 9.30 dan önce taşıma yapamadıkları için biraz gecikme yaşandı. Bu süre zarfında hiçbir sorun çıkarmadan beklediler. Taşıma, paketleme, güler yüz açısından 10 numaralı bir hizmetti. Kendilerine tekrar teşekkür ederim.

Mehmet Denizeri

10

Tam zamanında geldiler ve sorunsuz taşıdılar. Teşekkür ederim.

alican kılıçaslan

10

Başarılarınızın devamını dilerim.

Emin Çeliker

10

Sürekli taşınan birisi olarak söylüyorum, çalışan arkadaşlar tam profesyonel, işlerini iyi biliyorlar özellikle Muhammet abiye teşekkür ederim. Firma yetkilileri sürekli iletişim halindeler, fiyat olarak da çok memnun kaldım. Taşınma işlemlerinizi gözü kapalı teslim edebilirsiniz.

Vural Taşdemir

8.2

Sıkıntı olmadı.

Yüksel Gümüş

8.4

Olumlu.

Onur Abbaslar

9.2

İstanbul'dan Bursa'ya parça ev eşyası taşıdım. Her konuda profesyonel davranan Osman Yılmaz bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Şimdiye kadar 3-4 kez ev taşıdım, çalıştığım en iyi ekip olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bu süreci yakından takip edip aksaklık oluşmamasına özen gösteren enakliyat'a da çok teşekkürler.

okan ozden

9.3

İyi işti.

OĞUZHAN AYDIN

9.7

Taşınma işlemimizi istediğimiz şekilde gerçekleştirdik. Çok fazla eşyamız olmasına rağmen sorun yaşamadık. Firma yetkilisi Selçuk Bey olumlu iletişimiyle bizi rahatlattı. Teşekkürler Özdemir Nakliyat...

Sezgin Kuşaklı

10

Son derece başarılı bir nakliyeci. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Hayrettin Fidan

Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Nilüfer, Bursa’nın batısında, İzmir yolu çevresinde oluşan ve modern mimarisi ile ön plana çıkan ilçedir. Osmangazi ve Yıldırım ilçelerine göre nüfusu az olsa da Türkiye’de en büyük 60. İlçedir. Nilüfer sınırları içinde Bursa’nın yeni yapılmış konutları ve ağırlıklı olarak orta ve üst gelir grubu insanlar yaşamaktadır.

Nilüfer evden eve nakliyat firmalarının ilçe sınırları içinde hizmet kalitesi ile rekabet etmeleri başarı için bir gerekliliktir. İnsanların gelir düzeyleri artınca fiyat hassasiyeti azalıyor hizmet beklentisi artıyor. Dolayısıyla iş almak için her zaman daha ucuz fiyat çoğu zaman yanlış bir politika olmaktadır. Ucuz fiyata kaliteli hizmet mümkün değildir. Bunun aksini söyleyenlere fazla itibar etmemek gerekmektedir.

Nilüfer evden eve nakliyat firmalarının yapmaları gereken diğer bir konu ise hiç zaman kaybetmeden gelip Enakliyat’a üyelik başvurusu yapmalarıdır. Bu firmalarımız bu güne kadar Enakliyat olmadan da işlerini yürüttüler neden gelip üye olsunlar ki? Enakliyat’a her gün çok sayıda evden eve nakliyat ihalesi yayınlanmaktadır. Özellikle şehirlerarası nakliyatlarda tam kapasite ile çalışabilmek için Enakliyat gibi zengin bir portalin imkânlarından yararlanmamak doğru olmayacaktır.

Enakliyat’ın geliştirdiği diğer önemli bir hizmet ise evden eve nakliyat araç takip hizmetidir. Nakliyat sektöründe ilk defa Google Play ve Apple Store da uygulaması olan firma Enakliyat’tır. Bir kamyoncu Appimizi akıllı telefonuna indirerek Türkiye’nin her yerinde kendisini görünür hale getirebilir. Evden eve nakliyat talebi olup da firma arayan tüketiciler de internet sitemizde evden eve nakliyat araç takip sayfasından kendi coğrafi konumlarına yakın boş araçları takip etme hatta onları telefonla arayarak iş teklif etme imkânına sahiptirler.

Sizde bu aralar taşınmak istiyorsanız Enakliyat’a Fiyat Teklifi Al linkine tıklayarak. Kolay ve ücretsiz ihale formumuzu doldurarak ihalenizi sitemizde yayınlayabilirsiniz. Bizim Türkiye’de çoğu ilimize konumlanmış yüzlerce üye firmamız var. Bu firmalardan durumu müsait olanlardan size teklifler gelecektir. Siz her zaman bana özel sayfamızda gelen teklifleri listeleyip karşılaştırabilirsiniz. Nihai kararınızı vermeden mutlaka kısa listeye aldığınız firmaların daha önce taşıdıkları müşterilerimizden aldıkları reytinglere ve müşteri yorumlarına bakın.

Evden eve nakliyat ile ilgili ihtiyacınız olan bilgi ve belgelere Enakliyat sayfalarında çok kolay ulaşırsınız. Eğer şehirlerarası bir evden eve taşınmanız varsa taşınmadan bizim fiyat hesaplama sayfasına gelerek maliyetinizi yaklaşık olarak hesaplayabilirsiniz. Böylece hangi fiyat aralığında pazarlık yapmanız gerektiğini öğrenmiş olursunuz. Enakliyat’ın portalinde evden eve nakliyat sözleşmesi örneği var. Ekrandan tarafların isimleriniz yazıp çıktısını alabiliyorsunuz. Üç dakikanızı bile almaz. Evden eve nakliyat tavsiyeleri ve çeşitli nakliyat konuları ile ilgili yazılarınızı okuyarak çok daha bilinçli bir taşınma yapabilirsiniz.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.