Nilüfer

Nilüfer Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan ücretsiz teklif alın

Fiyat Teklifi Al
91% Memnuniyet Düzeyi
20741 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
65 Şehirde 590
Üye Firma
4528 Üye Firma Başvurusu
10 koli nakliyat ve taşıma
1.10.2024 - 5 Adet fiyat teklifi aldı - 500 TL - 600 TL - 2200 TL

Parça Ev Eşyası

10 koli nakliyat ve taşıma

Nerden
Görükle mah. / Nilüfer / Bursa
2.kat

Nereye
Cevizli mah. / Maltepe / İstanbul
7.kat

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
15 adet koli ve harç
Beyaz eşya ve Mobilya yok
İstanbul-Bursa
15.10.2017 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 2000 TL - 2000 TL - 2500 TL

1+1 Ev Eşyası

İstanbul-Bursa

Nerden
Yenimahalle mah. / Bakırköy / İstanbul
-1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Kültür mah. / Nilüfer / Bursa
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
Evden Eve Trabzon'dan Bursaya
7.9.2017 0 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 4500 TL - 5000 TL - 5000 TL

3+1 Ev Eşyası

Evden Eve Trabzon'dan Bursaya

Nerden
Söğütlü mah. / Akçaabat / Trabzon
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
İhsaniye mah. / Nilüfer / Bursa
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Yatak odası mobilyası yok, yatak, kıyafetler, yastık yorgan vs malzemeler mevcut. Salon mobilyası yok, koltuk takımı sehpa vs var. Çocuk odası ranza, elbise dolabı, çalışma masası 2 adet. Mutfak malzemeleri, ayakkabılık, halılar vs.
Bursa Kahramanmaraş arası taşımacı
7.9.2017 0 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 3300 TL - 3750 TL - 4000 TL

2+1 Ev Eşyası

Bursa Kahramanmaraş arası taşımacı

Nerden
İhsaniye mah. / Nilüfer / Bursa
6.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Mevlana mah. / Kahramanmaraş
2.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
Paketleme işini yaptık sadece burdan yükleyip götürecek.
2+1 ev eşyası
taşınma2
5.9.2017 0 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 2700 TL - 2800 TL - 3600 TL

3+1 Ev Eşyası

taşınma2

Nerden
Cumhuriyet mah. / Nilüfer / Bursa
5.kat Bina Merdiveni

Nereye
Eymir mah. / Gölbaşı / Ankara
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
standart 3+1 eşya, beyaz eşya
Müşteri Yorumları
7.5

Huzur Nakliyat firması tavsiye edebileceğim bir firma ancak Huzur Nakliyatın kiralamış olduğu asansör firmasından memnun kalmadım. Kiralanan asansör firmasının ücret konusunda müşteriyle muhatap olması ve anlaşma sağlanan fiyatı arttırması (200TL ilave ücret istemesi) ve müşterinin "eft ile ücretinizi göndereyim" demesine rağmen müşterinin Bursa'dan Ankara'ya arabayla son sürat eve gelmesi konusunda asansör firmasının baskı yapması kesinlikle hoş değildi. Eşyalarım Huzur Nakliyat firması elemanları tarafından Bursa'da çok titiz bir şekilde yüklendi. Eşyaların Ankara'da asansör firması tarafından indirilmesi sırasında herhalde yeterince dikkat edilmemesinden dolayı yaklaşık 10 tane porselen tabağım kırık çıktı. Elektrikli süpürgenin ayağının da kırılmış olduğunu fark ettik. Kitaplığımın camlı üst kısmının alt dolaba vidayla(4 adet vida) sabitlenmediğini gördük. Firma sahibi Ramazan bey incelik gösterip telefonla ne kadar masraf varsa karşılamaya hazırız dedi ancak ben nezaketleri için teşekkür edip kabul etmedim. Ramazan bey bundan sonra başka asansör firmasıyla çalışacaklarını ifade etti. Ramazan beye ve eşyalarımı Bursa'da yükleyen kardeşine teşekkür eder, hayırlı işler dilerim.

Ramazan Arı

10

Adem Bey ve diğer arkadaşlar hızlı ve sağlam bir iş çıkardılar. Kırılan bozulan hiçbir şey olmadı. İstanbul'dan Bursa'ya taşıma oldu sabah 7.30 da başlayıp öğlen 3'te bitti.

Altuğ Şengüler

10

İlgili ve anlayışlı bir nakliyeci. Ekip iyi. Zamanla ilgili ufak bir sıkıntı yaşadık ama aynı sıkıntıyı biz de yaşattık ve çok anlayışla karşıladılar.
Emekleri için çok teşekkür ederim.
Son derece saygılı ve anlayışlılar.

Ekrem Ceylanoğlu

10

Uyum Nakliyat'tan çok memnun kaldım. İstanbul'dan Bursa'ya sorunsuz bir şekilde taşındım. Çok çalışkan ve yardımcı olmaya çalışan arkadaşlar. Teşekkür ederim.

Aygün Aşçı

10

Paketleme, taşıma, zamanlama ve müşteri ilişkisi çok önemli. Ve tabi ki fiyat!! Şahsen ben en uygun fiyata en iyi hizmeti aldım. Özdemir nakliyat ve çalışanlarına gerçekten çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

özkan yaman

10

Eşyalar itina ile streçle sarıldı, her şeyi güzelce sarıp paketlediler ve araca güzelce koydular. İşi bilen insanlar bu da işlerini kolaylaştırıyor. Paketleme iyi olup işi de bildiler mi eşyalarınıza hiç zarar gelmez. Siz hiç karışmayın, onlara bırakın çünkü onlar en iyisini yapmaya çalışıyorlar, sizden çok düşünüyorlar eşyalarınızı. Aldıkları paranın hakkını veriyorlar, oğlumun okul için eşyaları Bursa'dan İstanbul'a gitmesi gerekiyordu bu konu üzerinde Çerkezoğlu nakliyat ile anlaştım ilk arayan onlardı ve taşıma işlemim mutlu ve en doğru şekilde son buldu, fiyat konusu da çok yerinde ve dengeli. Çok ama çok teşekkür ederim Bora beyin bana yaptığı iyilikleri unutmayacağım, herkese tavsiye ederim Çerkezoğlu nakliyat.

Muhammed Davut

8.9

10 numara 5 yıldız. Firma yetkilisi ve çalışan arkadaşlar çok saygılı ve işlerini çok iyi yaptılar. Söz verdikleri tarihte, vaktinden önce hazırlık için gelip uzun ve yorucu bir yük olmasına rağmen her şeyi söz verdikleri şekilde çok iyi yaptılar.
Fiyat ve kalite dengesi Çok çok iyi. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Kivanc Arman

7.2

Teşekkürler.

BİLAL AKTAŞ

9.8

Öncelikle İbrahim Bey ve arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Saat 8 de anlaştığımız gibi kapıya geldiler ancak site yönetim kuralları gereği saat 9.30 dan önce taşıma yapamadıkları için biraz gecikme yaşandı. Bu süre zarfında hiçbir sorun çıkarmadan beklediler. Taşıma, paketleme, güler yüz açısından 10 numaralı bir hizmetti. Kendilerine tekrar teşekkür ederim.

Mehmet Denizeri

10

Tam zamanında geldiler ve sorunsuz taşıdılar. Teşekkür ederim.

alican kılıçaslan

10

Başarılarınızın devamını dilerim.

Emin Çeliker

10

Sürekli taşınan birisi olarak söylüyorum, çalışan arkadaşlar tam profesyonel, işlerini iyi biliyorlar özellikle Muhammet abiye teşekkür ederim. Firma yetkilileri sürekli iletişim halindeler, fiyat olarak da çok memnun kaldım. Taşınma işlemlerinizi gözü kapalı teslim edebilirsiniz.

Vural Taşdemir

8.2

Sıkıntı olmadı.

Yüksel Gümüş

8.4

Olumlu.

Onur Abbaslar

9.2

İstanbul'dan Bursa'ya parça ev eşyası taşıdım. Her konuda profesyonel davranan Osman Yılmaz bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Şimdiye kadar 3-4 kez ev taşıdım, çalıştığım en iyi ekip olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bu süreci yakından takip edip aksaklık oluşmamasına özen gösteren enakliyat'a da çok teşekkürler.

okan ozden

Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Nilüfer, Bursa’nın batısında, İzmir yolu çevresinde oluşan ve modern mimarisi ile ön plana çıkan ilçedir. Osmangazi ve Yıldırım ilçelerine göre nüfusu az olsa da Türkiye’de en büyük 60. İlçedir. Nilüfer sınırları içinde Bursa’nın yeni yapılmış konutları ve ağırlıklı olarak orta ve üst gelir grubu insanlar yaşamaktadır.

Nilüfer evden eve nakliyat firmalarının ilçe sınırları içinde hizmet kalitesi ile rekabet etmeleri başarı için bir gerekliliktir. İnsanların gelir düzeyleri artınca fiyat hassasiyeti azalıyor hizmet beklentisi artıyor. Dolayısıyla iş almak için her zaman daha ucuz fiyat çoğu zaman yanlış bir politika olmaktadır. Ucuz fiyata kaliteli hizmet mümkün değildir. Bunun aksini söyleyenlere fazla itibar etmemek gerekmektedir.

Nilüfer evden eve nakliyat firmalarının yapmaları gereken diğer bir konu ise hiç zaman kaybetmeden gelip Enakliyat’a üyelik başvurusu yapmalarıdır. Bu firmalarımız bu güne kadar Enakliyat olmadan da işlerini yürüttüler neden gelip üye olsunlar ki? Enakliyat’a her gün çok sayıda evden eve nakliyat ihalesi yayınlanmaktadır. Özellikle şehirlerarası nakliyatlarda tam kapasite ile çalışabilmek için Enakliyat gibi zengin bir portalin imkânlarından yararlanmamak doğru olmayacaktır.

Enakliyat’ın geliştirdiği diğer önemli bir hizmet ise evden eve nakliyat araç takip hizmetidir. Nakliyat sektöründe ilk defa Google Play ve Apple Store da uygulaması olan firma Enakliyat’tır. Bir kamyoncu Appimizi akıllı telefonuna indirerek Türkiye’nin her yerinde kendisini görünür hale getirebilir. Evden eve nakliyat talebi olup da firma arayan tüketiciler de internet sitemizde evden eve nakliyat araç takip sayfasından kendi coğrafi konumlarına yakın boş araçları takip etme hatta onları telefonla arayarak iş teklif etme imkânına sahiptirler.

Sizde bu aralar taşınmak istiyorsanız Enakliyat’a Fiyat Teklifi Al linkine tıklayarak. Kolay ve ücretsiz ihale formumuzu doldurarak ihalenizi sitemizde yayınlayabilirsiniz. Bizim Türkiye’de çoğu ilimize konumlanmış yüzlerce üye firmamız var. Bu firmalardan durumu müsait olanlardan size teklifler gelecektir. Siz her zaman bana özel sayfamızda gelen teklifleri listeleyip karşılaştırabilirsiniz. Nihai kararınızı vermeden mutlaka kısa listeye aldığınız firmaların daha önce taşıdıkları müşterilerimizden aldıkları reytinglere ve müşteri yorumlarına bakın.

Evden eve nakliyat ile ilgili ihtiyacınız olan bilgi ve belgelere Enakliyat sayfalarında çok kolay ulaşırsınız. Eğer şehirlerarası bir evden eve taşınmanız varsa taşınmadan bizim fiyat hesaplama sayfasına gelerek maliyetinizi yaklaşık olarak hesaplayabilirsiniz. Böylece hangi fiyat aralığında pazarlık yapmanız gerektiğini öğrenmiş olursunuz. Enakliyat’ın portalinde evden eve nakliyat sözleşmesi örneği var. Ekrandan tarafların isimleriniz yazıp çıktısını alabiliyorsunuz. Üç dakikanızı bile almaz. Evden eve nakliyat tavsiyeleri ve çeşitli nakliyat konuları ile ilgili yazılarınızı okuyarak çok daha bilinçli bir taşınma yapabilirsiniz.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.