Nilüfer

Nilüfer Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan ücretsiz teklif alın

Fiyat Teklifi Al
91% Memnuniyet Düzeyi
18697 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
64 Şehirde 558
Üye Firma
4324 Üye Firma Başvurusu
10 koli nakliyat ve taşıma
10/1/2024 - 5 Adet fiyat teklifi aldı - 500 TL - 600 TL - 2200 TL

Parça Ev Eşyası

10 koli nakliyat ve taşıma

Nerden
Görükle mah. / Nilüfer / Bursa
2.kat

Nereye
Cevizli mah. / Maltepe / Istanbul
7.kat

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
15 adet koli ve harç
Beyaz eşya ve Mobilya yok
temmuz ev eşyası
7/20/2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 3500 TL - 4500 TL - 4500 TL

3+1 Ev Eşyası

temmuz ev eşyası

Nerden
Bariş mah. / Nilüfer / Bursa
2.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Atatürk mah. / Tunceli
2.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
memur ev eşyası
Evden eve
6/17/2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 1250 TL - 1400 TL - 1400 TL

3+1 Ev Eşyası

Evden eve

Nerden
Ataevler mah. / Nilüfer / Bursa
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Görükle mah. / Nilüfer / Bursa
5.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Çok fazla mobilya yok
ev taşıması
6/12/2017 - 5 Adet fiyat teklifi aldı - 2500 TL - 2500 TL - 4500 TL

3+1 Ev Eşyası

ev taşıması

Nerden
Esenler mah. / Çanakkale
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Ertuğrul mah. / Nilüfer / Bursa
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriEşyalar depoda kalacak; buna göre bir paketleme hizmeti istiyorum.
eşyaların bir kısmı açılacak diğerleri depoda duracak yatak odası salon takımı açılacak
çocuk odası oturma odası beyaz eşyalar paketli kalacak
Ev tasi
6/9/2017 1 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 1200 TL - 1400 TL - 1400 TL

3+1 Ev Eşyası

Ev tasi

Nerden
Ataevler mah. / Nilüfer / Bursa
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Görükle mah. / Nilüfer / Bursa
5.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Cok fazla mobilya yok
Müşteri Yorumları
7.2

Teşekkürler.

BİLAL AKTAŞ

9.8

Öncelikle İbrahim Bey ve arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Saat 8 de anlaştığımız gibi kapıya geldiler ancak site yönetim kuralları gereği saat 9.30 dan önce taşıma yapamadıkları için biraz gecikme yaşandı. Bu süre zarfında hiçbir sorun çıkarmadan beklediler. Taşıma, paketleme, güler yüz açısından 10 numaralı bir hizmetti. Kendilerine tekrar teşekkür ederim.

Mehmet Denizeri

10

Tam zamanında geldiler ve sorunsuz taşıdılar. Teşekkür ederim.

alican kılıçaslan

10

Başarılarınızın devamını dilerim.

Emin Çeliker

10

Sürekli taşınan birisi olarak söylüyorum, çalışan arkadaşlar tam profesyonel, işlerini iyi biliyorlar özellikle Muhammet abiye teşekkür ederim. Firma yetkilileri sürekli iletişim halindeler, fiyat olarak da çok memnun kaldım. Taşınma işlemlerinizi gözü kapalı teslim edebilirsiniz.

Vural Taşdemir

8.2

Sıkıntı olmadı.

Yüksel Gümüş

8.4

Olumlu.

Onur Abbaslar

9.2

İstanbul'dan Bursa'ya parça ev eşyası taşıdım. Her konuda profesyonel davranan Osman Yılmaz bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Şimdiye kadar 3-4 kez ev taşıdım, çalıştığım en iyi ekip olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bu süreci yakından takip edip aksaklık oluşmamasına özen gösteren enakliyat'a da çok teşekkürler.

okan ozden

9.3

İyi işti.

OĞUZHAN AYDIN

9.7

Taşınma işlemimizi istediğimiz şekilde gerçekleştirdik. Çok fazla eşyamız olmasına rağmen sorun yaşamadık. Firma yetkilisi Selçuk Bey olumlu iletişimiyle bizi rahatlattı. Teşekkürler Özdemir Nakliyat...

Sezgin Kuşaklı

10

Son derece başarılı bir nakliyeci. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Hayrettin Fidan

9.6

Bursa'dan Konya'ya olan taşınmamızda biz firmadan çok memnun kaldık. Firma görevlilerinin samimiyeti, anlayışı, eşyaları titizlikle paketlemeleri, taşınma sırasında eşyalarınıza hiçbir zarar vermemeleri bizi çok memnun etti. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Şahsine Din

9.6

Sağ olsun gelen 3 arkadaş gayet titiz bir şekilde paketleme ve taşıma işini hızlı bir şekilde tamamladılar, fakat indirme işlemine dahil olan 2 kişiden bir tanesinin malzemeleri özensiz taşıması hoşuma gitmedi. Firma genel olarak gayet ilgili ve alakalı şüphe duymadan çalışılacak, fiyatları uygun. İlk gelen 3 arkadaşa özellikle teşekkür ederim, saygılar.

abdullah barutcu

10

Firma sahibi ve kardeşi Ali bey, Enişte ve Memo işlerini hakkıyla eksiksiz yaptılar. Aldıkları para sonuna kadar helaldir. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Sıkıntı yaşamak istemiyorsanız Yeniçağ nakliyat ile çalışın. Güvenilir ve dürüst arkadaşlar. Tekrar teşekkür ediyorum.

K E M A L Kefeli

9.6

Evliyaoğlu nakliyata çok teşekkür ederim. Ev taşımak hiç bu kadar sorunsuz olmamıştı. Dedikleri saatte gelip hızlı bir şekilde yükleme yapıldı ve dedikleri saatten önce eve teslim edildi. Firma yetkilisi sürekli işi takip ediyor, hoşuma gitti. Güler yüzlü, anlayışlı ve sorumlu personelleri var. Hepsine teşekkür ederim. Sonradan arayıp herhangi bir sorun var mı diye ilgileniyor, gerçekten tavsiye ederim.

Dursun Beydeş

Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Nilüfer, Bursa’nın batısında, İzmir yolu çevresinde oluşan ve modern mimarisi ile ön plana çıkan ilçedir. Osmangazi ve Yıldırım ilçelerine göre nüfusu az olsa da Türkiye’de en büyük 60. İlçedir. Nilüfer sınırları içinde Bursa’nın yeni yapılmış konutları ve ağırlıklı olarak orta ve üst gelir grubu insanlar yaşamaktadır.

Nilüfer evden eve nakliyat firmalarının ilçe sınırları içinde hizmet kalitesi ile rekabet etmeleri başarı için bir gerekliliktir. İnsanların gelir düzeyleri artınca fiyat hassasiyeti azalıyor hizmet beklentisi artıyor. Dolayısıyla iş almak için her zaman daha ucuz fiyat çoğu zaman yanlış bir politika olmaktadır. Ucuz fiyata kaliteli hizmet mümkün değildir. Bunun aksini söyleyenlere fazla itibar etmemek gerekmektedir.

Nilüfer evden eve nakliyat firmalarının yapmaları gereken diğer bir konu ise hiç zaman kaybetmeden gelip Enakliyat’a üyelik başvurusu yapmalarıdır. Bu firmalarımız bu güne kadar Enakliyat olmadan da işlerini yürüttüler neden gelip üye olsunlar ki? Enakliyat’a her gün çok sayıda evden eve nakliyat ihalesi yayınlanmaktadır. Özellikle şehirlerarası nakliyatlarda tam kapasite ile çalışabilmek için Enakliyat gibi zengin bir portalin imkânlarından yararlanmamak doğru olmayacaktır.

Enakliyat’ın geliştirdiği diğer önemli bir hizmet ise evden eve nakliyat araç takip hizmetidir. Nakliyat sektöründe ilk defa Google Play ve Apple Store da uygulaması olan firma Enakliyat’tır. Bir kamyoncu Appimizi akıllı telefonuna indirerek Türkiye’nin her yerinde kendisini görünür hale getirebilir. Evden eve nakliyat talebi olup da firma arayan tüketiciler de internet sitemizde evden eve nakliyat araç takip sayfasından kendi coğrafi konumlarına yakın boş araçları takip etme hatta onları telefonla arayarak iş teklif etme imkânına sahiptirler.

Sizde bu aralar taşınmak istiyorsanız Enakliyat’a Fiyat Teklifi Al linkine tıklayarak. Kolay ve ücretsiz ihale formumuzu doldurarak ihalenizi sitemizde yayınlayabilirsiniz. Bizim Türkiye’de çoğu ilimize konumlanmış yüzlerce üye firmamız var. Bu firmalardan durumu müsait olanlardan size teklifler gelecektir. Siz her zaman bana özel sayfamızda gelen teklifleri listeleyip karşılaştırabilirsiniz. Nihai kararınızı vermeden mutlaka kısa listeye aldığınız firmaların daha önce taşıdıkları müşterilerimizden aldıkları reytinglere ve müşteri yorumlarına bakın.

Evden eve nakliyat ile ilgili ihtiyacınız olan bilgi ve belgelere Enakliyat sayfalarında çok kolay ulaşırsınız. Eğer şehirlerarası bir evden eve taşınmanız varsa taşınmadan bizim fiyat hesaplama sayfasına gelerek maliyetinizi yaklaşık olarak hesaplayabilirsiniz. Böylece hangi fiyat aralığında pazarlık yapmanız gerektiğini öğrenmiş olursunuz. Enakliyat’ın portalinde evden eve nakliyat sözleşmesi örneği var. Ekrandan tarafların isimleriniz yazıp çıktısını alabiliyorsunuz. Üç dakikanızı bile almaz. Evden eve nakliyat tavsiyeleri ve çeşitli nakliyat konuları ile ilgili yazılarınızı okuyarak çok daha bilinçli bir taşınma yapabilirsiniz.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.