Gemlik

Gemlik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan ücretsiz teklif alın

Fiyat Teklifi Al
91% Memnuniyet Düzeyi
19368 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
65 Şehirde 570
Üye Firma
4395 Üye Firma Başvurusu
Bursa Gemlik'ten Ankara Gölbaşı'na
20.7.2017 - 8 Adet fiyat teklifi aldı - 1050 TL - 1400 TL - 2000 TL

1+1 Ev Eşyası

Bursa Gemlik'ten Ankara Gölbaşı'na

Nerden
Doktorziyakaya(dr.ziyakaya) mah. / Gemlik / Bursa
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Örencik mah. / Gölbaşı / Ankara
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Buzdolabı çamaşır makinası bir takım oturma gurubu ve yatak odası tv ünitesi 8-10 küçük koli içinde mutfak gereçleri olan 4-5 hurç yani iki oda bir mutfak toplamda eşyaların demontaj ve montajı kolilenmesi tarafıma ait olup aracın binaya yanaşma sorunu yoktur. Yalnızca yükleme+nakliye firmaya ait olacaktır.
konya gemlik
13.6.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 1000 TL - 1000 TL - 1000 TL

Parça Ev Eşyası

konya gemlik

Nerden
Yazır mah. / Selçuklu / Konya
-1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Hamidiye mah. / Gemlik / Bursa
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
koltuk takımı, yemek odası takımı, 4-5 koli
Gemlik'ten Bursa'ya Kolilenmiş Eşya Taşıma
8.6.2017 0 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 1300 TL - 1400 TL - 1400 TL

1+1 Ev Eşyası

Gemlik'ten Bursa'ya Kolilenmiş Eşya Taşıma

Nerden
Osmaniye mah. / Gemlik / Bursa
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Balat mah. / Nilüfer / Bursa
3.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
Daha önce taşındım ve hiç kutuları açmadığım için bütün eşyalarım bir önceki taşıma şirketi tarafından paketli kolilerde demonte olarak evde duruyor. Hem de tek bir odada. Yalnızca koltuklar açık bir şekilde duruyor onların parça parça ve kesinlikle kirletilmeden taşınması gerekecek. Buzdolabı hariç beyaz eşyalar ve oturma odası takımları ve koliler var genel olarak. Yeni adrese taşındıktan sonra yatak odası gardrobu, yatak, Tv ünitesi, 2 avizenin monteleri yapılacak. Çamaşır bulaşık makinası kurulacak hepsi o kadar.
omerarslan.evtasima
31.5.2017 - 35 Adet fiyat teklifi aldı - 1350 TL - 1500 TL - 2800 TL

2+1 Ev Eşyası

omerarslan.evtasima

Nerden
Zümrütevler mah. / Maltepe / İstanbul
-5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Cumhuriyet mah. / Gemlik / Bursa
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
2+1 evimdeki beyaz eşya heriç herşey istanbul maltepeden bursa gemliğe taşınacak. yatak odası takımı salon eşyaları, tv ünitesi koltuklar halılar.
istanbul.maltepe.bursa.gemlik.ev.tasima
29.5.2017 - 32 Adet fiyat teklifi aldı - 1220 TL - 1300 TL - 3000 TL

2+1 Ev Eşyası

istanbul.maltepe.bursa.gemlik.ev.tasima

Nerden
Zümrütevler mah. / Maltepe / İstanbul
-5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Cumhuriyet mah. / Gemlik / Bursa
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
istanbul maltepe nish adalardan -7. katta bulunan evimdeki eşyaların bursa gemlik, küçük kumladaki prepafrik evimize taşınmasını istiyorum. Taşınacak eşyaların resimlerini ekledim.
*Yatak odası takımı (yatak hariç)
*Salon takımı (2 koltuk, masa sandalye, tv ünitesi, tv hariç)
*Salondaki perde
*2 halı
*depodaki parçalı halde olan ranza, çok ağır değil.
*mutfak malzemeleri
*üzerinde yastık olan kahverengi dolap depoya götürülecek, depo aynı katta ve yanyana
NOT: beyaz eşya yok, sitede asansör mevcuttur.
Yatak odası takımı, demontaj/montaj gerekiyor sanırım.
Müşteri Yorumları
10

Hanifi Bey'e teşekkürlerimi borç bilirim. Çalışanların güler yüzlülüğü yeter :) Beş kişi geldiler. Personelin zamanında gelmeleri temiz ve hızlı bir şekilde çalışmaları gerçekten harika. Bol kazançlar dilerim. Çok teşekkürler.

Ömer Arslan

9.6

Kesinlikle mükemmel bir hizmet hızlı ve güvenilir.

Serkan Kaçmaz

10

Mustafa bey ve elemanlarına güler yüz ve titizlikle çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Çok çok memnun kaldım ellerine sağlık benden önce eşya gelmiş evime... Her şey için çok çok teşekkür ederim. Bütün çevreme de tavsiye edeceğim. Kesinlikle çok güzel yapıyorlar işlerini ben çok memnun kaldım. Ellerine sağlık. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

ümmü tekin

10

İyi bir çalışma çıkarttılar saolsunlar

8.6

her hangi bir sorun yaşanmadı. Tavsiye ederim

Levent Yıldırım

10

Tam zamanında geldiler düşündüğümden çok daha önce bitti. Gerçekten güzel hizmet. Tüm eşyaları paketleyip süper hızlı teslim ettiler. Teşekkürler.

Ahmet Genç

10

Enakliyat'a böyle bir servis verdiği için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok yararlı bir hizmet.

Başta Muhammed Çimen olmak üzere Gülhan Nakliyat ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

Çok erken bir saat olmasına rağmen sabah eşyaları almaya zamanında geldiler. Son derece profesyonel ve hizmet odaklı çalışma şekillerine hayran kaldım. Bu kadarını beklemiyordum. Beklentilerimizin çok üzerinde bir hizmet sergilediler.

Fatma Akgun

10

Güzel.

sadık

10

Güzeldi, Allah razı olsun. Tavsiye ederim.

Muhammed Yıldızhan

9.2

Genel anlamda memnuniyet duyduğum bir taşınma oldu. Bir sonraki taşınmamda tekrar irtibata geçeceğim ilk kişi Selçuk Bey olacak.

hakan koc

10

Enakliyet Muhammet Bey aracılığıyla tanıştığımız Cevdet Bey ve olağanüstü ekibine buradan teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Biz herkese tavsiye ediyoruz. Tekrar taşınıcak olsam gönül rahatlığı ile yine onları seçerim. Aklınızda soru işareti kalmadan VAR-YAP nakliyat ile çalışabilirsiniz. Herşey için çok teşekkürler.

FAHİR İNAL

10

Merhaba,

Son 2 yılda 5 kez taşınma durumunda kaldım. En son Gemlik'den İstanbul'a taşındık.
Kent İstanbul firmasını sitede geçmiş yorumları yoktu.
Riske girerek bu firmaya karar kıldık.
5 Kez taşınan biri olarak şimdiye kadar en iyi, en hızlı, en düzenli, piyasa şartlarında enuygun fiyatla ayrıca incik boncuk tamir edilmesi gereken sandalyemizi, masamızı, dolabımızı sağolsunlar kendileri teklif ederek onardılar. Son derece efendi, güleryüzlü insanlar. Asansörün çalışmadığı da bir günü buldu taşınma işlemleri fakat hiç itiraz etmeden biz bu şekilde anlaşmamıştık demeden işlerine devam ettiler. Bu hizmet için hem Kent İstanbul çalışanlarına hemde Enakliyat firmasına şükranlarımı sunarım.
Saygılarımla.

vildan ozdemir

7.8

Genel itibariyle memnunum fakat nakliye süresi ve taşıma zamanı beklediğimizden uzun sürdü. iki kişi bu evden eve nakliyat için pek yeterli değildi.

METİN DURMAZPINAR

10

Tasıma işinden genel olarak çok memnun kaldım. Osman Bey söylediği zamanda taşımayı başlattı. Pazar günü olmasını düşünerek taşımayı sonderece sessiz yaptılar. Paketleme demontaj monraj çok iyi idi. İhtiyacım olduğunda kendileri ile tekrar çalışmak isterim. Teşekkür ederim.

Barış Büyükokuroğlu

10

Ata evden eve nakliyat firmasına gerek ücret uygunluğu gerekse işlerini yapmalarındaki profosyenelliklerinden dolayı müteşekkirim. Kendilerini nakliye yaptıracak insanlarımıza özellikle tavsiye ediyorum. Kendilerine başarılar diliyorum.

osman tonus

Gemlik Evden Eve Nakliyat

Bursa merkezine çok yakın olmasına rağmen bağımsız ve sakin yerleşimi, denizi ve doğası ile Gemlik benim en sevdiğim ilçelerden biridir. Başta birinci sınıf zeytin yetiştiriciliği olmak üzere ciddi oranda tarım üretimi ve tarıma dayalı sanayisi olan bir yer olmanın yanı sıra önemli sanayi tesislerine de ev sahipliği yapmaktadır. Gemlik 100Bin kişiyi aşan nüfusu ile Türkiye’nin büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. Gemlik sadece tarım ve sanayisi ile değil turizmi ile de göz dolduran bir ilçemizdir.

Gemlik evden eve nakliyat firmalarının şehir içi nakliyat işlerinin yanında İstanbul- Bursa ve Bursa-Ankara arası işlere de ilgi göstermeleri kazançlarını arttırmaları için iyi bir yöntem olabilir. Şehirlerarası çalışan nakliye firmalarının kazançlarını arttırmak ve seyahatlerini verimli kılmak için hem gidiş hem de dönüş için iş ayarlamaları gerekmektedir. Bu tür işlerden istifade etmek için firmaların Enakliyat gibi etkili portallerden birinde üyeliğinin bulunması tavsiye edilir.

Nihai tüketici olarak sizler Gemlik’te evden eve nakliyat hizmeti almadan önce dikkatli bir araştırma yapmalısınız. Şehir içi evden eve nakliyat kısmen kolay ve riski az olsa da şehirlerarası ev taşıma ciddi riskler içermektedir.

Eşyalarımızın uzun yolda kamyonla taşınması bile başlı başına yıpratıcı olabilmektedir. Eşyalar bütün yol boyunca sürekli sarsılmakla zaten bir miktar etkileniyorlar. Birde iyi bağlanmamış ve iyi ambalajlanmamışsa risk daha da artmaktadır. İşçilerin özensiz hareket etmeleri nedeniyle oluşabilecek hasarları ayrı tutuyorum.

Daha emniyetli bir evden eve nakliyat deneyimi yaşamak için ciddi bir planlama ve hazırlık yapılması gerekmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat için en az iki hafta öncesinden başlayarak nakliye firmalarından teklifler almak faydalı olacaktır. Taşınma yapmadan önce mutlaka bir evden eve nakliyat sözleşmesi yapmak ve eşya listesi hazırlamak işimizi çok kolaylaştıracaktır.

Tanımadığımız referansını güvenilir bir yerden alamadığımız firmalara temkinli yaklaşmak yerinde olacaktır. Biz Enakliyat ekibi olarak firmalarımıza bir referans kaynağı oluşturmaya özen göstermekteyiz. Bu amaca hizmet etmek üzere her evden eve nakliyat işleminin tamamlanmasından kısa bir süre sonra müşterimizden aldığı hizmetten ne derece memnun kaldığının bir ifadesi olarak firmamıza bir reyting notu vermesi ve bir müşteri yorumu yazmasını rica ediyoruz.

Müşterilerimizin firmalarımıza verdikleri reytingler ve yazdıkları yorumlar o firmaların evden eve nakliyat işindeki karinesini teşkil etmektedir. O firmalardan hizmet almayı düşünecek yeni müşterilerimiz rahatlıkla firmaların geçmiş işleri nedeniyle müşterilerini ne derece memnun ettiğini görebilmekte ve ona göre kanaatlerini şekillendirmektedirler.

Gemlik’te evden eve nakliyat düşünüyorsanız ya da Gemlik’e taşınmayı planlıyorsanız, Enakliyat’ın evden eve nakliyat ihale sisteminden faydalanarak çok daha profesyonel bir hizmet alma şansına sahipsiniz. Bizim sistemimizin çalışma şeklini birkaç cümle ile ifade etmek gerekirse; önce sitemizide gördüğünüz bir Fiyat Teklifi Al linkine tıklayarak başlangıç yapıyorsunuz. Karşınıza gelen formumuzu kolaylıkla dolduruyorsunuz. Formda evinizi nereden nereye taşıyacağınız ve ev eşyalarının bazı detayları ile binaların kat durumları ve asansör kullanım bilgileri yer almaktadır. Bir nakliye ihalesi formu doldurmanız en fazla 5-10 dakikanıza mal olacaktır. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

İhaleniz portalimizde yayınlanınca firmalarımızdan teklifler yağmaya başlayacaktır. Sizin yapmanız gereken sadece arada bir gelen teklifleri gözden geçirmek ve uygun olduğunu düşündüğünüz teklifi onaylamaktan ibarettir. Onayladığınız firma sizin belirttiğiniz saatte ve anlaştığınız fiyatla gelip taşınmanızı Enakliyat’ın gözetim ve denetimi altında gerçekleştirecektir.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.