Alanya

Alanya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan ücretsiz teklif alın

Fiyat Teklifi Al
91% Memnuniyet Düzeyi
20092 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
65 Şehirde 577
Üye Firma
4457 Üye Firma Başvurusu
bayburt alanya
20.8.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 4000 TL - 4500 TL - 4500 TL

3+1 Ev Eşyası

bayburt alanya

Nerden
Şingah mah. / Bayburt
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Saray mah. / Alanya / Antalya
4.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
beyaz eşya ve 4koltuk bir ranza ve 1 genc yatagı paketlenecek. gardrop yok kamyon evin önune gelir
İstanbuldan antalyaya
17.8.2017 - 20 Adet fiyat teklifi aldı - 1800 TL - 1900 TL - 4000 TL

1+1 Ev Eşyası

İstanbuldan antalyaya

Nerden
Mecidiyeköy mah. / Şişli / İstanbul
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Üzümlü mah. / Alanya / Antalya
1.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
1 adet köşe takımı, 2 adet gardrop,2 adet baza, tv ünitesi, 2 adet kitaplık ,6 adet koli
Nakliye
14.8.2017 - 15 Adet fiyat teklifi aldı - 2400 TL - 2400 TL - 4300 TL

2+1 Ev Eşyası

Nakliye

Nerden
Yenişehir mah. / Pendik / İstanbul
4.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Kestel mah. / Alanya / Antalya
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
2 Yatak Odası
Mutfak ve Beyaz eşya
3 tane Televizyon
15-20 arası koli dolduracak eşya
1 tane 3 lu koltuk
2 çalışma sandalyesi
1 çalışma masası
İzmir Antalya nakliyat
12.8.2017 - 8 Adet fiyat teklifi aldı - 1850 TL - 2400 TL - 3500 TL

3+1 Ev Eşyası

İzmir Antalya nakliyat

Nerden
Soğukkuyu mah. / Bayraklı / İzmir
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Merkez mah. / Alanya / Antalya
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Eşya sayısı fazla değil. küçük ev eşyaları var. hafif eşyalar. küçük bir minibüs yeterli.
Alanya'dan İzmir'e
28.7.2017 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 2700 TL - 2800 TL - 4000 TL

3+1 Ev Eşyası

Alanya'dan İzmir'e

Nerden
Kadıpaşa mah. / Alanya / Antalya
7.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Ulus mah. / Menemen / İzmir
5.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Mutfak malzemeleri, çalışma odası masa ve kütüphanesi, oğlan odası 2 parça eşya (yatak ve dolap). Küçük bir kamyon yeterli olabilir. Evin diğer eşyaları satılacak.
Evden eve nakliyat
24.7.2017 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 3500 TL - 3500 TL - 5500 TL

2+1 Ev Eşyası

Evden eve nakliyat

Nerden
Hisar mah. / Hayrabolu / Tekirdağ
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Saray mah. / Alanya / Antalya
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
Evimizde bulunan tarafımızca paketlenmiş tüm eşyaların Hayraboludaki dairemizden Alanyadaki eve taşınması. yeni tutulacak ev için kamyon yaklaşık olarak 3-4 metre yanaşabilir. Taşınma işi 24 temmuz -30 temmuz tarihleri arasında yapılabilir. Taşınma sırasındaki eşya taşıyacak elemanlar tarafınızca ayarlanması gerekmekte olup, toplam bedel bildirilmesi rica olunur. Opsiyon olarak Hayrabolu da eşyaların yüklenmesi tarafımızca yapılması durumunda sadece Alanya için eleman dahil fiyat teklifleri de değerlendirilir.
Müşteri Yorumları
9.2

İlk başta çekincelerim vardı. Daha sonra arkadaşlar verdikleri zamanda evin önündeydiler. Paketleme işini ve taşıma işini çok hızlı gerçekleştirdiler. Çok memnun kaldım. Sadece eşyaları diğer eve çıkarırken 2 kişi vardı taşıma yapan. Benim için hiçbir sorun olmadı ama arkadaşlar biraz yoruldu. Ona rağmen işleri çok düzgün yapmaya çalıştılar. Hepsinden Allah razı olsun. Kazançları bol olsun.

batuhan çatak çatak

10

10 numara 5 yıldız derler ya gerçekten işlerini tam zamanında ve en iyi şekilde yapan bir firma. Teşekkürler Özerklik Evden Eve Nakliyat.

Suphi KENT

8

Öncelikle Türker nakliyat ve Enakliyat'a teşekkür ederim, çok fazla yormadan taşıma işlemim gerçekleşti.
Paketleme hizmeti açısından özel eşyamı alıp çıktım kalanı güzel bir şekilde hallettiler; ben Antalya'ya gidip ev tuttuktan sonra arkadan yük geldi. Sadece ben eşyayı Alanya'da beklerken iletişimsel bir sıkıntı oldu gelip taşımaya başlamaları birkaç saat gecikti daha iyi iletişim kurabilirler aslında ama geldikten sonra hızlıca yerleştirdiler.
Özellikle Enver usta çok başarılı ve diyaloga açık; ne isterseniz dinliyor ve yardımcı oluyor mobilya ve diğer işlerde neredeyse tek başına işleri halletti. Genel anlamda memnun kaldım, bir sıkıntı olmadan taşınma işlemim bitti. Tavsiye ederim.
Tek eleştirim bir tık daha iletişim geliştirmeliler; Misal 11 de araba geliyor dedikten sonra 5 te araba geliyorsa normalde sıkıntı çıkar, hele yapınız biraz agresifse; Türker nakliyat bu konuda kendini geliştirmeli. Yani misal biz yaklaşınca sizi ararız deseler problem olmaz sonuçta yol bu her şey olur, biraz diyalog sıkıntısı var ama iş olarak sıkıntı yok.

CANER SAHİN

10

Elinize sağlık, sıkıntısız, sorunsuz taşıdılar, çalışanları da güler yüzlü. Teşekkürler tavsiye ederim.

nurettin avcı

10

İstanbul'da öğretmenim tayin sebebiyle Antalya'ya taşındım. Gerçekten on numara firma işinin uzmanı profesyonel kadro. Şahsen çok memnun kaldım. Taşınma işini gözünüzde büyütmeyin ekip sağlam ve çok ilgililer. Mirza ve Özcan Beylere çok teşekkür ederim.

Kerim Yiğit

10

Tek kelimeyle muhteşem bir taşınmaydı. Öncelikle firma yetkilisi Yahya Bey'e ilgisinden ötürü teşekkür ederim. İstanbul'dan Alanya'ya taşınmam sırasında İstanbul'da Nurullah Bey'in organizasyonu, eşyaların özenle paketlenmesi dört dörtlüktü. Alanya'ya eşyalar sorunsuzca getirildi. Alanya'da ki ekipten mobilyaların sağlam kurulumu için Güven Bey'e ilgisi ve işlerin aksamaması için gösterdiği çaba için de Zeki Bey'e teşekkür ederim. Profesyoneller tam anlamıyla ama her şeyden öte güvenilirler ve insanlar. Tekrar uzun yola taşınacak olsam yine ve sadece Aysa nakliyatı seçerim. 10 üzerinden 10 veriyorum, teşekkürler.

Şebnem Çelik

10

Tek kelime ile harika. Sanki bir firma değil de aile bireyleri toplanıp hep beraber taşıdık evimizi. İçten, sıcak kanlı, neşeli, güler yüzlü... Ailenizde bulabileceğiniz sıcaklık ve samimiyet. Taha iyi olamazdı. En ufak hasar oluşmadı, gecikme oluşmadı, fiyatlandırmada sıkıntı oluşmadı.

Bundan iyisi düşünülemez. Pırıl pırıl insanlarla İstanbul'dan Alanya'nın tepelerine sorunsuz taşınma.

Saffet Ç.

10

Öncelik olarak Muhammet Bey ve ekip arkadaşlarına samimiyetlerinden dolayı ve güler yüzlü, güzel yürekli insanlar olarak ekip ruhuyla sorunsuz bir şekilde eşyamı taşıdıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Sadece taşıma şeklinde anlaştığım bu güzel yürekli insanların söz verdikleri zamanda geldiklerini, eşyaları taşımada dikkat ve titizliklerine hem yükleme esnasında hemde boşaltma ve yerleştirmede sıkıntı yaşamadığımı belirtir kendilerine tekrar teşekkür ederim. Sizlere tavsiyem eşya mı taşıyorsunuz mutlaka Özteknik nakliyatın teklifini değerlendirmeniz hatta öncelik vermenizdir. Sizlerin de benim gibi memnun kalacağınızı umut ediyorum. Herkese buradan kolaylıklar diliyorum.

Aygün Atsak

10

İstanbul'dan Alanya'ya evimi Özteknik nakliyat ile taşıttım. Arkadaşların davranışları, tutumları, eşyalara olan dikkatlerinden çok memnun kaldım. Evden eve nakliyat firmasındaki arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

samet çelik

9.7

Defalarca taşındım. Bu en iyisiydi. Cemil beye teşekkür ederim. Ancak toplarken harcadıkları enerjiyi yerleştirirken gösteremediler. Bunu da normal karşılıyorum. Çünkü ne onlarda ne de bende güç kaldı. Çünkü ev eşyalarım 2 kamyondu. eşyalarım zarar görmedi. Gönül rahatlığı ile anlaşabilirsiniz.

selim candan

10

Zafer Bey ve ekibine çok teşekkür ederim, sorunsuz bir şekilde taşımamız gerçekleşti. İletişim, davranış ve zamanlama önceden konuştuğumuz ve planlandığı gibiydi. Tercih edilebilecek bir nakliye firması.

Nihal Yalçın

10

Öncelikle bu zorlu işi başaran abilerimden Allah razı olsun. Bu sistemi kuran, yöneten, beni arayıp sıkıntı var mı? diye soran, memnun kaldınızmı diye soran bütün Enakliyat çalışanlarına da teşekkür ederim. İstanbul'dan Antalya'ya eşyalarım güzelce paketlendi ve bana verilen süreden önce ulaştırdılar, hatta aynı zamanda yola çıkmamıza rağmen benden önce nakil yapılan yere gidip beni bile beklediler :) Çalışan abilerimin emeği gerçekten büyüktü, fiyat konusunda da en makul hesap bu firmadaydı. Aldıkları para helali hoş olsun. Sizler de güvenerek bu firmayı tercih edebilirsiniz. Bu arada firmadaki Esat Bey'i tanıyın eğer aklınıza takılan bir şey olursa tane tane anlatıyor. Zaten onunla konuşuyorsanız işi oldu bilin :)

Semih Topbaş

9.7

Öncelikle gereken ilgi ve alakalarından dolayı Meral hanım ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Eşyaların paketlenmesi demontajı ve montajı konusunda gereken hassasiyeti gösterdiler. Taşıma zamanı ve ekibin ilgi ve alakası istenildiği gibiydi. Daha önce nakliyat konusunda bir çok problem yaşamama rağmen Özçınar evden eve nakliyat firması bu korkularımı yenmemi sağladılar. Fiyat açısından diğer firmalara göre daha uygun fiyat verdiler. Hem ucuz hem kaliteli hizmet sağladıkları için teşekkür ediyorum.

Murat AKÇA

10

Antalya'dan İstanbul'a evimi taşıyan Özteknik nakliyata teşekkürler diliyorum. İlk defa taşındım; çok memnun kaldım. Tūm çalışanlara sonsuz teşekkūrler ederim...
Muhammed, Zafer çok teşekkürler...

hidayet bayındır

8.8

Taşıma sırasında extra asansör parası talep edildi 150 tl.(asansör Ücreti) anlaşma kapsamında yok olmasına rağmen ama yinede memnun kaldım bu tür ücretlerin baştan konuşulması gerekir. Sonuç olarak memnun kaldım.

tamer topbaş

Alanya Evden Eve Nakliyat

Alanya ülkemizde belki de doğal güzellikleri ile bir numara denilebilecek bir ilçemizdir. İlçe dediğime bakmayın Türkiye’de kendisine il diyen yerlerin yarısından daha büyük bir nüfusa sahiptir. Misafir yabancıları hiç saymıyorum. Alanya ülkemizin turizm cennetlerinin başında gelmektedir. Yılda 8 ay denize girebileceğiniz bir iklim başka nerede vardır. Bilmiyorum.

Alanya ile Antalya arasında 135 km mesafe var. Bu durum Alanya evden eve nakliyat firmalarının işini zorlaştırmaktadır. Çünkü Alanya’dan Türkiye’nin batısına ulaşmak için Antalya’yı dolaşmak gerekmektedir. Türkiye’nin doğusuna gitmek için ise Konya üzeri kullanılabilir.

Alanya’da çok sayıda yerleşik yabancı yaşadığına ilişkin rivayetler bulunmaktadır. Yabancıların satın aldığı on binlerce ev var. Bunlara kiraladıklarını da ilave edersek anlamlı bir nüfus ortaya çıkmaktadır. Alanya evden eve nakliyat firmalarının aynı zamanda yabancılara da hizmet edecek şekilde kendilerini eğitmeleri gerekmektedir. Alanya’da yaşayan yabancıların çoğu Alman’mış. Almanlar inanılmaz prensip sahibidirler. Her şeyi önce yazıp çiziyorlar sonra yapıyorlar.

Alanya orta büyüklüğe sahip bir şehrimiz olduğuna göre şehirlerarası evden eve nakliyatın yanında anlamlı sayıda şehir içi evden eve nakliyat da gerçekleşmektedir. Bir şehir düşünün Türklerin yanında çok sayıda Alman, Rus, Hollandalı, İngiliz ve diğer ülkelerden insanlar yaşıyor. Alanya evden eve nakliyat firmalarının yerinde olsam yabancı dil bilen eleman çalıştırırım. Bu arada Enakliyat’ta birden çok sayıda yabancı dil bilen eleman bulunmaktadır. İhtiyaç olduğunda yabancı müşterilerimiz çok memnun kalıyorlar. Hani havamızı atma fırsatı gelmişken kaçırmayalım diye yabancı dil konusunu yazmış olabiliriz.

Yakında Enakliyat’ın internet sitesini yabancıların da (İngilizce bilenleri kastediyorum) hizmet alabileceği şekilde zenginleştireceğiz. Yanı sıra müşterilerimizin hizmet seviyesi istekleri dikkate alınarak taşınma hizmetlerimiz kategorilere ayrılmıştır. Müşterilerimiz ekonomik, konforlu ya da lüks taşınma hizmetlerinden birini seçerek evden eve nakliyat hizmeti alabilirler.

Siz Alanya içinde ya da şehirlerarası bir evden eve nakliyat talebine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Enakliyat’taki Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayın ve ihale formunu doldurun. İhaleniz portalimizde yayınlanacak ve üyemiz olan evden eve nakliyat firmalarından işinize teklifler gelecektir. Yeterli teklif biriktiğinde gelip sizin için en iyi olduğuna inandığınız teklifi onaylayarak süreçte kendinize düşen işi tamamlayabilirsiniz.

Onayladığınız firmamız önce sizinle görüşerek tüm detayları öğrenecek ve sizin istediğiniz tarihte onayladığınız fiyatla gelip ev taşıma hizmetinizi yerine getirecektir. Firmamız sizi memnun edip sizden iyi bir müşteri yorumu ve yüksek bir reyting notu almanın hayali ile işini yapacaktır.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.