İzmir Muğla Evden Eve Nakliyat

İzmir Muğla Evden Eve Nakliyat

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan fiyat teklifi alın

Fiyat Teklifi Al
izmir' den marmaris' e 2+1 ev taşıma
7/2/2014 1 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 1300 TL - 1300 TL - 1800 TL

2+1 Ev Eşyası

izmir' den marmaris' e 2+1 ev taşıma

Nerden
Menderes / Izmir
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Marmaris / Muğla
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriEşyaların bir kısmını ben kalanları firmanın ambalajlamasını istiyorum.

Giysi vb. eşyaları kendim paketlicem.. beyaz eşya ve mobilyaların montajını firmaların yapmasını istiyorum

Müşteri Yorumları

9

Mobilyaları söküp takan arkadaş işinin ehli değildi. Eşyaların gideceği adreslerin açık olarak belirtilmesine rağmen Bodrum Turgutreis arası yol farkı ücreti istendi.

Mustafa Suda

10

Kesinlikle tüm aşamaları başatılı olan bir firma. İyi hizmet, dürüst çalışanlar. Özellikle Zeki Bey'in telefon ile sürekli ilgisi taktire şayan. 10 üzerinden 10.

Görkem Ünal

10

Gayet temiz çalıştılar teşekkür ederim.

Mehmet Denizeri

10

Taşıma için gelen arkadaşlar işlerinde tam anlamıyla Profosyonel bir şekilde çalıştılar. Gerçekten çok şaşırdım, adeta kurmalı robot gibiydiler, taşınmak bana eziyet değil de aksine keyif verdi. Taşıma işini yapan arkadaşlar o kadar titiz çalıştılar ki çok memnun kaldım, çok şey söylemek istiyorum ama sözler yetersiz kalıyor. Kosovalı nakliyat çalışanlarına çok teşekkür ederim, harika bir iş çıkardılar. Onlar çalışırken ben hayranlıkla izlediğimi de belirtmek isterim. Mutlu bir şekilde taşınmak istiyorsanız hiç düşünmeyin bu firmayı tercih edin. Herkese çok teşekkür ederim, çalışmalarının devamını diliyorum.

Yılmaz Demirtaş

8.8

Zamanında ve özveri ile taşıdılar karşılıklı iletişimde sözlerinde durmalari önemliydi samimi davrandilar çok teşekkür ederiz. :-)

Gamze Coşkun

10

Yaklaşık Şimdiye kadar 6-7 Kere ev taşıdım bu ekip kadar cana yakın özverili samimisini denk gelmedin. Sanki kendi eşyalarını taşıyormuş gibi özverililerdi. Önceki Nakliyeciler in neredeyse hepsi başta 3 oda 1 salon deneme rağmen eşya fazlaymış deyip ağız burun kıvırırdı bu arkadaşlar kendi eşyasıymış gibi özenle eşyamı taşıdılar. Fiyat olarakda hem bu sitede hemde İzmir içinde farklı Nakliyecilerden aldığım en uygun fiyatı bu ekip verdi. Uzatmayayım ilk defa verdiğim parayı hak eden bir nakliyatçıya denk geldim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. iddia ederim pişman olmayacaksanız. ( Reklam için para almadım isterseniz beni arayabilirsiniz numaram 0544 779 27 07)

akın güner

10

Özellikle güler yüzlü ve intizamlı çalışmalarından dolayı tebrik ve teşekkür ederiz.

Erkan ışık

8.8

Çok memnunum.

Ali Ozden

9.3

Alper Bey ve ekibi gerçekten iyi bir hizmet verdi. Hızlı tempoda çalıştılar. Güler yüzlü çalışkan insanlarla çalışmak taşınmanın stresini tamamen siliyor.

tamer arpa

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.