İstanbul Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

İstanbul Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan fiyat teklifi alın

Fiyat Teklifi Al
İstanbul'dan Diyarbakır'a
12/31/2016 - 11 Adet fiyat teklifi aldı - 2700 TL - 2700 TL - 2900 TL

3+1 Ev Eşyası

İstanbul'dan Diyarbakır'a

Nerden
Bahçelievler / Istanbul
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Yenişehir / Diyarbakir
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.

Ev 3+1 ancak 2+1 lik eşya var. Beyaz eşya+kurutma makinesi, oturma grubu(3lü,2li ve 2 adet tekli koltuk), 2 adet çift kişilik yatak, bir çekyat, 3 kapılı çocuk gardırobu, 2 adet kitaplık, 2 şifonyer, 1 tv ve ona ait 2 kapılı vitrin.
İSTANBUL-DİYARBAKIR 2500 Altı Olanlar.
6/27/2016 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 2250 TL - 2250 TL - 2750 TL

2+1 Ev Eşyası

İSTANBUL-DİYARBAKIR 2500 Altı Olanlar.

Nerden
Küçükçekmece / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Kayapinar / Diyarbakir
4.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Paketleme bilgilerini yazın.
Bir adet mobilya takımı, birer adet beyaz eşya, bir tane kanepe, bir yatak odası.
istanbul halkalıdan diyarbakır kayapınara
1/25/2016 - 9 Adet fiyat teklifi aldı - 2500 TL - 2650 TL - 2850 TL

2+1 Ev Eşyası

istanbul halkalıdan diyarbakır kayapınara

Nerden
Küçükçekmece / Istanbul
13.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Kayapinar / Diyarbakir
7.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
yatak odası ve tv ünitesi sökülüp takılacak.mutfak ve giyim eşyalarını koliledim
fazla eşyam yok.2 1 ev eşyası.yatak odası oturma grubu yemek masası ve beyaz eşyalar.istanbuldaki evde 3 adet asansör var araba binaya 10 metreye kadar yaklaşıyor.diyarbakırda yük asansörü kurulacak binaya sıfır yaklaşabiliyor.
istanbul diyarbakır
8/17/2015 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 1200 TL - 1200 TL - 1400 TL

1+1 Ev Eşyası

istanbul diyarbakır

Nerden
Tuzla / Istanbul
6.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Sur / Diyarbakir
7.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.

isanbul diyarbakır a taşımacılık evim normal 2 1 ama eşyaları cok cok az yani bir oda diyecek sekilde eşyam var
İstanbuldan diyarbakıra Evden Eve Taşınma
6/23/2015 - 14 Adet fiyat teklifi aldı - 3000 TL - 3200 TL - 3300 TL

3+1 Ev Eşyası

İstanbuldan diyarbakıra Evden Eve Taşınma

Nerden
Başakşehir / Istanbul
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Yenişehir / Diyarbakir
4.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriEşyaların bir kısmını ben kalanları firmanın ambalajlamasını istiyorum.
Gardrop demonte olacak beyaz eşyaya ek iki adet klima demonte olacak
ve takılacak.
büyük eşyaların dışında olan küçük çaplı eşyalar dolap içleri paketlenecek. büyük eşyaların paketlenmesi firmaya ait olsun.
salon takımı oturma odası yemek odası bir iki tane dolap ve koliler hurçlar şeklinde hazırlanacak eşyalar.eksta ağırlıkta bir eşya yok
istanbuldan diyarbakıra eşyalar sigortalı olarak
12/30/2013 - 9 Adet fiyat teklifi aldı - 2900 TL - 3000 TL - 3500 TL

2+1 Ev Eşyası

istanbuldan diyarbakıra eşyalar sigortalı olarak

Nerden
Maltepe / Istanbul
20.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Kayapinar / Diyarbakir
9.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
ayırma ve montaj işleri
sigorta kapsamaında
koltuk takımları
beyaz eşyalar
yatak odası
mobilyalar

Müşteri Yorumları

10

tayinimiz geregi istanbuldan diyarbakıra taşınmamız gerekti enakliyat üzerinden ersin34 yani çerkezoglu nakliyatla anlaştım expertiz yaparak eşyalarımı gördüler ve yapacakları işlemleri bir bir anlattı ersin bey sonra söz verdikleri tarihte ve saatte gelerek eşyalarımı tek tek kendi eşyaları gibi paketleyip yüklediler ben şimdiye kadar böyle bir paketleme ve titizlikle çalışan nakliye firmasıyla karşılaşmadım son derece düzgün kaliteli ve güler yüzlü bir firma HERKESE GÖNÜL RAHATLIGIYLA HİÇ TEREDÜT ETMEDEN GÖZÜ KAPALI TAVSİYE EDEBİLECEGİM BİR FİRMA gerek kalitesi gerek iş disiplini çok güzel başta ersin bey olmak üzere bora bey ve bahtiyar beye tüm ekibe teşekkür ederim yine taşınacak olursam kesinlikle çerkezoglu nakliyatı tercih edecegim teşekkürler çerkezoglu nakliyat

Umut Çakmak

10

Ben öğretim görevlisiyim ve bizim bir şehirden diğerine geçişimiz belki diğer insanlarınkinden daha fazla gerçekleşiyor, neredeyse güvenlik güçleri gibi. Hayatımda ilk defa stressiz bir taşınma yaşadım ki daha önce kendim dahi eşyalarımı taşırken bu kadar dikkat ve özen gösteremedim. Ben sadece şaşkınlıkla izledim profesyonelliklerini.. Bütün eşyaları paketleyip götürmeleri yaklaşık 45 dk - 1 saati aldı. Çalışanların davranışları 10 numara. Daha önce nakliyatçıların eşyalara nasıl hor davrandıklarına şahit olmuştum. Buradaki durum çok başka, adamlar sanat gibi ya, gelip alıp götürdüler. Kendimi bir an Viyana'daki sokak müzisyenlerinin kemanını dinliyor gibi hissettim abartısız.. İnsan taşınırken mutlu olur mu? Resmen mutlu oldum, adamlar güler yüzlü, anlayışlı, tevazu sahibi. Bir daha hangi şehirden nereye gidecek olursam olayım aylar öncesinden konuşup ayarlama yapar ve bu firmayla taşınırım. Hepsi de birbirinden iyiydi, haksızlık olmasın kimseye diye birini diğerine üstün tutmuyorum. Fiyat fayda dengesi 10 üzerinden 100 hatta daha fazla. Ben firmamı buldum Walla, bundan sonra nereye gitsem dediğim gibi kesinlikle tercih edeceğim firma bellidir. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Hem hızlı, hem özenli, hem güvenli, hem özverili, hem ahlaklı, hem ucuz, hem ne istiyorsanız yapıyorlar belli gözü gönlü tok insanlar. Sözünün eri olma vasfını kaybetmeyen günümüzdeki nadir firmalardan biri yani. Ben çok ama çok memnun kaldım, seçince pişman olmayacağınıza garanti verebilirim. Her şey için Ersin bey başta olmak üzere, tüm ekibine teşekkür ediyorum :)

mustafa yüce

9

Paketleme dışında firma yetkilisinin ilgisi, iletişimi oldukça iyi. İşlerini hızlı bir şekilde bitirdiler. Sürekli iletişim halinde, gayet saygılı personele sahipler. Tek problem özellikle mutfak eşyası başta olmak üzere cam eşyalarımın özensiz paketleme nedeniyle bir kısmının kırılması ve yağ vs. gibi maddelerin kutulara ters konulması sonucu akmış olması idi. Bu konuda daha özenli davranmaları halinde fiyat/kalite anlamında çok iyi bir iş yapılmış olacaktı. Yine de teşekkürler.

Hakan Şahin

9.7

Yurtiçi nakliyatla evimi İstanbul'dan Diyarbakır'a taşıdım, eşyanın sökülmesinde, takılmasında, montalanmasında ve taşınmasında herhangi olumsuz bir durum görmedim. Çalışan arkadaşlar profesyonel bir şekilde işlerinin yaptılar. Sadece zaman konusunda ufak bir aksaklık yaşadık ama bu da önemli bir sorun teşkil etmedi. Arkadaşlara işlerindeki duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim.

Guven Aksu

10

Adem bey ve ekibi ilk anda son ana kadar çok profesyonel ve titiz bir iş çıkardılar. Herkese öneririm...

ali karaman

9.3

Gayet memnun kaldım.

İdris Genç

9.8

Taşımadan memnunum.

Serkan Ağca

9.4

Güler yüzlü, çalışkan arkadaşlar. Eşyalar toplanırken 10 numara ihtimam gösterdiler, çok iyi çalıştılar. İstediğimiz günde, biraz geç saatte de olsa getirdiler. Eşyalar eksiksiz elimize ulaştı. Teşekkür ederim.

Uğur Çom

7.6

Merhaba;

Eşyalarım yeni olduğu için parayı 2. plana atarak puana göre, yorumlara göre seçtim. Fakat beklediğim hizmeti alamadım. Buzdolabımda ve mobilyada ufak tefek çizikler vardı. Taşıma süresi, zamanlama ve iletişim konusunda bir problem yaşamadım.

ali kobuz

10

Tek kelimeyle bu firma harika konuşmalarıyla, davranışlarıyla, taşıma personellerile, paketlem ve montej işlemiyle harika bir evden eve firması. Herkese tavsiye ederim kesinlikle Timuroğlu nakliyat ile çalışın. İstanbul'dan önce keşif yaptılar ardından eşyalarımı taşıdılar ve şu an evimde gönlüm rahat bir şekilde oturuyorum. Timuroğlu nakliyat ve çalışan tüm personellerine başarılar dilerim. Herkese tavsiye edeceğim Timuroğlu nakliyat Bekir Bey'i saygılarımla.

haktan tanrıverdi

10

Bütün arkadaşlarıma tavsiye edeceğim çok memnun kaldım.

Şengül Aygün

10

Gerçekten dört dörtlük bir taşıma oldu. Tam zamanında ve eşyalarımıza hiçbir zarar verilmeden taşıma gerçekleştirildi. Çok teşekkür ediyoruz, iyi çalışmalar.

ümit körken

9.2

Şehirlerarası taşımacılıkta güvenebileceğim bir nakliyat şirketi çok aradım görevim sebebiyle çok fazla taşınmama rağmen bir türlü 4/4lük bir firma bulamamıştım. Öncelikle Enakliyat'a bu hizmeti sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Eyüpoğlu firmasıyla anlaştım. Tam saatinde eve gelip paketlemeyi yapıp İstanbul'dan Diyarbakır'a tek bir bardak kırılmadan taşındım. Ekip şefi Erol bey işine çok hakim. Çalışan insanlar çok kibar. Özellikle şirket sahibi Mehmet bey eşyalarımın durumunu an an telefonla haber verdi. Montaj, kurulum sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye eder, mecburi hizmetim dönüşününde de aynı firmayla çalışacağım. Teşekkürler!

Mujde Erdogdu

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.