Ev Eşyası Nakliyat

Ev Eşyası Nakliyat

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanmış firmalardan fiyat teklifi alın

Fiyat Teklifi Al
Ev eşyası nakliyatı
11/8/2016 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 1200 TL - 1250 TL - 1500 TL

3+1 Ev Eşyası

Ev eşyası nakliyatı

Nerden
Bahçelievler / Istanbul
4.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Küçükçekmece / Istanbul
4.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
Paketleme bilgilerini yazın.
2 kanepe
2 berjer
1 lcd
1 tv ünitesi
1 çamaşır makinası
1 bulaşık makınası
1 buzdolabı
Tabak çanak
1 salon takımı :yemek masası 6 sandalye 2 berjer 2 koltuk takımı
1 yatak 1 gardrop sıfonfer
1 çocuk yatağı 2 kıtaplıl
Halı
Perde
ev eşyası nakliyat
5/19/2016 - 26 Adet fiyat teklifi aldı - 1800 TL - 1900 TL - 2000 TL

2+1 Ev Eşyası

ev eşyası nakliyat

Nerden
Bağcilar / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Çine / Aydin
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
kolileme bize ait.dolap vs söküp takma paketleme hizmeti size ait.
buzdolabı-ç.makinesi-b.makinesi-yatak odası müştemelatı-masa sandalye-tv ünitesi-portmanto-2kapılı dolap-3 halı-bilgisayar masası-5-6 adet koli vs.
ev eşyası nakliyatı
5/22/2015 - 17 Adet fiyat teklifi aldı - 700 TL - 700 TL - 1000 TL

Parça Ev Eşyası

ev eşyası nakliyatı

Nerden
Çankaya / Ankara
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Arnavutköy / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.

elektrik süpürge..koltuk tk..buzdolabı..çamaşır mak..tekli bazalı yatak..küçük gardrop 2ad..bulaşık mak..küçük kitaplık..şifonyer 2ad..led tv..bilgisayar..mutfak masa 4 sandalye..küçük yemek aynalı dolap..halı ve yolluk 4ad..gitar..40x40cm koli 30ad..hurç 15 ad..
Ev Eşyası Nakliyatı Şankıurfa ya
5/18/2015 - 11 Adet fiyat teklifi aldı - 2500 TL - 2800 TL - 3000 TL

2+1 Ev Eşyası

Ev Eşyası Nakliyatı Şankıurfa ya

Nerden
Maltepe / Istanbul
5.kat Bina Merdiveni

Nereye
Şanliurfa
3.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
Br Tane Gardrop, Bir tane tel. Ünitesi, Bir tane gümüşlük, Bir tane Yatak
2 koltuk 1 buzdolay,1 çamaşır maki. 1 Bulaşık Mak. Bir büyük bir küçük yemek masaı, Normal Yatak odası,1 Televizyon, 1 Televizyon Ünitesi, 5 tane küçük boy kutu içinde Tabak çanak var. 2 tane hurç,1 Gardolap,Hol de 1 askılı dolap, Salonda bir Gümüşlük, 1 süs Dolabı, Araç Binaya en uygun şekilde yanaşır.
EV EŞYASI NAKLİYAT
6/14/2014 - 1 Adet fiyat teklifi aldı - 0 TL - 0 TL - 0 TL

2+1 Ev Eşyası

EV EŞYASI NAKLİYAT

Nerden
Sivrihisar / Eskişehir
10.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Cizre / Şirnak
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.

4 ADET BEYAZ EŞYA, 1 ADET KOLTUK TAKIMI, 1 ADET YATAK ODASI, 10 ADET HURÇ, 20(-5/ 5) ADET KOLİ, 1 ADET TV, ASANSÖR VAR, ARAÇ BİNAYA SIFIR MESAFE PARK YAPAR. NOT: AYNI GÜZERGAHA EV GÖTÜRECEKLER İLEDE EŞYALARIMI GÖNDEREBİLİRİM.FİRMANIN BULDUĞU DİĞER YÜKLER İLE DE EŞYAMI GÖTÜREBİLİRİM.TEKLİFLERİ BUNA GÖRE YAPINIZ.
ev eşyası nakliyatı
6/2/2014 1 - 1 Adet fiyat teklifi aldı - 0 TL - 0 TL - 0 TL

Parça Ev Eşyası

ev eşyası nakliyatı

Nerden
Meriç / Edirne
2.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Erciş / Van
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
koli ve çizilmeyecek şekilde muhafaza edecek şekilde
1 adet çift kişilik baza 1 adet tek kişilik baza/sökülebilir gar dolabı/iki adet komidin,1adet tv ünitesi buzdolabı,çamaşırmak,bulaşık mak,fırın 10 adet 70x50 ebatlı koli

Müşteri Yorumları

9

1+1 ev eşyasını şehirler arası taşıdık. İbrahim Bey ve ekibi bizimle iletişimde kalarak başarılı bir taşıma işlemi gerçekleştirdiler. Biz fiyat ve fayda dengesi olarak oldukça memnun kaldık. Ellerine sağlık.

Baris Ala

10

Ben bu kadar kaliteli bir hizmet alacağımı tahmin etmemiştim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Gülen yüzleri, işlerindeki özen, itina ve profesyonellik takdire şayan. İbrahim Çakır bey ve ekibi mükemmel hizmet veren bir ekip. Herkese tavsiye ediyorum bu insanlar harika, ev eşyası nakliyat işlerinizde kesinlikle ilk tercihiniz olmalı. Kalite ve güvenilir kişiler. Yazacak çok kelime var. Ben kendileri ve ekibine teşekkür ederim.

Habib Sarıkaya

9.2

İstanbul'dan Bursa'ya parça ev eşyası taşıdım. Her konuda profesyonel davranan Osman Yılmaz bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Şimdiye kadar 3-4 kez ev taşıdım, çalıştığım en iyi ekip olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bu süreci yakından takip edip aksaklık oluşmamasına özen gösteren enakliyat'a da çok teşekkürler.

okan ozden

10

Daha önce çok ev taşıdım hiç bu kadar iyi bir ekibe denk gelmedim. Sarmadan, paketlemeden hiçbir eşyayı indirmiyorlar. Çok hızlı ve özenli çalışıyorlar. Montaj veya kurulum gerektiren hiçbir işten kaçmıyorlar. 30 dk yolla birlikte 1+1 ev eşyasını bir evden diğer eve 2,5-3 saat içerisinde taşıdılar. Bünyamin Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim...

Sinan Ünlüer

10

Şahsen bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyordum. Paranın tam karşılığı demek az kalır. Bilecik'ten İstanbul'a ev eşyası taşıdılar tek sorun yaşamadım. İstanbul'dan sabah 4 de yola çıkıp akşam geri İstanbul'a dönüp evi yerleştirip üff bile demediler. Taşımayı yapan arkadaşlar beyefendi ve düzgün insanlar. Tekrar taşınacak olsam tereddüt etmeden bu firmayla çalışırım.

HAMDİ HALİL ILGAT

10

İstanbul'dan Balıkesir Akça'ya ev eşyası gönderecektim. Uzun araştırmalar sonucu teklifini, hizmetini ve yorumlarını değerlendirdiğim İbrahim Çakır Beyfendiyle anlaştım ve iyiki kendisine işi verdim. Çok saygılı, işini seven, bizzat kendisi işle ilgilenen nakliyat firması. Ben her şeyiyle memnun kaldım. Taşımasıyla, teslimiyle sorunsuz hizmet aldım. Kesinlikle tavsiye ederim. İnşallah bundan sonrada çalışmak kısmet olur. Çok teşekkür ederim İbrahim kardeşim, hakkını helal et. Saygılarımla

osman aksoy

9.5

Merhaba,
9 Mart günü evimizin taşınma işlerini vaktinden 1 saat önce gelip hızlıca ve güleryüzlü bir şekilde yapan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Eşyalarımız vaktinde ve hızlı bir şekilde yeni evimize taşındı. Mobilyaları, aldığımız markanın kendi ekibine taşıttığımız için mobilya montaj işlerinde ne konuda başarılı olduklarını bilmiyorum fakat beyaz eşya ve diğer ev eşyası paketlerimizi zarar vermeden taşıdılar ve kurulumlarını gerçekleştirdiler (sadece 1 koli içindeki küçük aynamız kırılmış o da nazar olsun). Bizim düşünemediğimiz bir kaç ayrıntıyı söylemem gerekirse, özel bir malzemeyle zarar görmemesi için kaplanması gereken yatak için mesela ekibin kendi malzemesi varmış biz belirtmediğimiz için getirmemişler neyseki son anda yatağın kendi kılıfını bulduk..:) bu gibi şeyler varsa belirleyip ekiple önceden konuşun. Koli bandı vs gibi malzemeleri de önceden konuşmak ve bolca stoklamak gerekiyor.

Sevgiler.

ışıl korkmaz

10

İnternetten bulduğum Enakliyat'ı açtım. Çıkan formu doldurup, beklemeye başladım. Çok makul, onlarca fiyat teklifi geldi. Bunların içinden bir kaçıyla görüştüm. Biri de Aysa Nakliyattı. İyiki bunlarla anlaşmışım. Firma sahibi Yahya Bey, eşyaları almaya gelen ekibin başındaki Nurullah Bey insana güven veren, güler yüzlü davranışları mükemmeldi. Genç ekip de mükemmeldi. Kocaeli'nden aldıkları ev eşyasını tahüt ettikleri cumartesi günü 12.00'da Van'a getirdiler ve sıfır zaiyatla. Bu arada Enakliyat yöneticisi Sayın Kadri Bey'de çok teşekkür etmek isterim. Eşyanın alınmasından teslimine kadar yakınen ilgilendi. Hepsine teşekkür ediyorum. Bu yorumları okuyanlara tavsiyem; Enakliyat'tan başvurun, AYSA evden eve nakliyatla anlaşın rahat edin. Onlar gerekeni düşündüğünüzden daha iyi yapacaktır.

NECAT KORKMAZ

7.6

Ortalama fiyat tekliflerinin 1/3'ü fiyatı teklif verince biraz endişe ettim (ucuz etin yahnisi misali) ancak eşya birkaç parça olunca ve zamanlama sorunum olmayınca biraz da risk alarak tercih ettim. Hiçbir sorun yaşamadan taşıma gerçekleşti. Not: taşınan eşya birkaç parça ev eşyası ve tamamına yakını ambalajlı/paketli olduğu için paketleme ile ilgili fikrim yok.

adem yılmaz

9.3

İlk olarak şunu belirteyim bir önce taşıdığım evden eve nakliyat firmasından iyi hizmet alamadığımdan dolayı bu seferki ev eşyası taşımasında biraz endişeli ve nakliyecilere karşı biraz şüpheciydim. Enakliyat aracılığıyla anlaştığım Yeniçağ nakliyat aracılığıyla evimi Kayseri'den Ankara'ya taşıttım. Beklediğimden çok daha fazla iletişim, ilgi alaka ve hizmet aldım. Eşyalarım sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşındı. Firma bana beklediğimin üzerinde bir güven verdi. Eşya taşıtacaklara tavsiye edebileceğim bir nakliyat firması.

beytullah akan

10

İstanbul'dan Ankara'ya ev eşyası taşıması yaptık. Ramazan bey ve ekibinden çok çok memnun kaldık. Hızlı ve özenle çalışan, çok kibar ve güler yüzlü bir ekip ve hem benle hem ekip içi iletişimin kuvvetli olması çalışma anında psikolojik olarak da rahat dolayısıyla verimli bir çalışma oldu. Dolayısıyla gayet sistemli çalıştılar. Paketleme konusunda özenli, paketlemeye ihtiyaç olmadığını düşündüğüm şeyleri bile paketlediler. Herkese tavsiye ederim. Sıkıntı yaşamadan ev eşyanızın taşınmasını tamamlamış olursunuz. İş bitiminde hem ekip hem siz gülerek olumlu iyi duygularla ayrılmak isterseniz tavsiye ederim.

Cemalettin Bacı

10

Nakliye firması ile pursaklardan keçiörene ev eşyası taşıttım.araç 10, elemanlar 10, ramazan bey 10 numara. hepsi birbirinden efendi ve kibar insanlar. işlerini çok çok iyi yaptılar. teşekkürler.

levent balantekin

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.