Nakliyat Tavsiyeleri

Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Evden eve nakliyat sürecinin daha rahat ve stressiz geçmesi için hem nakliyat firmasının hem de eşya sahibinin üstüne düşen görevleri bilmesi ve yerine getirmesi gerekir. Evden eve nakliyat tavsiyeleri sayfamızda her iki tarafın üstüne düşen görevleri ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgiler yayınlanmakta, bu bilgi kütüphanesinden yararlanmanız dileğiyle…

Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eşya depolama hizmetine ne zaman ihtiyaç duyulacağı belli olmaz. İhtiyaç doğduğu anlarda almanız gereken hizmet ile ilgili birkaç noktaya dikkat ederek olası can sıkıcı durumların yaşanmasının önüne geçebilirsiniz.

Nakliyat Firmaları Arasında Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

İster ofisinizi ister evinizi taşıyor olun, en kritik bölüm nakliyat firmasının seçimidir. Çünkü taşınmanızın mihenk taşı nakliyat firmanızın çalışma şekli olacaktır.

Muğla ya Taşınmak İçin 6 Neden

İnsanlığın keşfettiği en güzel doğa parçalarından biri, tarihin ilk yıllarından beri yüzlerce medeniyete beşiklik etmiş eşsiz kent, 1100 kilometreyi aşan kıyı şeridinde irili ufaklı koyları, zengin orman varlığı, tarih ve kültür mirasıyla, Türk ve dünya turizminin en önemli merkezlerinden biri Muğla.

Eve Yerleşmeden Önce Son Güvenlik Önlemleri

Yeni bir ev kiraladınız veya satın aldınız kısa bir süre sonra o eve taşınmayı düşünüyorsunuz. Hepimizin aklında olan ilk iş evi güzelce temizleyip bir an önce yerleşmek oluyor. Hadi hakkınızı yemek gibi olmasın büyük çoğunluk kapı kilidinin değişmesi gerektiğini bilir. Ne kadarlık bir kesim kilidi değiştirir elimizde bir istatistik yok. Ancak birazdan anlatacağım konuları eğer yazılarımızı takip eden biri değil iseniz biliyor olmanız biraz düşük bir olasılık. Hadi başlayalım…☺

Profesyonel Paketleme İle Eşyalar Zarar Görmeden Taşınsın

Günümüzde, birçok sebepten dolayı taşınmanız gerekebilir. Bir evden başka bir eve taşınmak üzereyseniz, en büyük beklentiniz eşyalarınızın sağlam bir şekilde yeni adresinize ulaşmasıdır.

15 Tip Hızlı ve Kolay Paketleme Yöntemi

Eşyaların paketlenmesi kolaymış gibi görünebilir veya bazıları için sadece kolileme anlamına gelebilir. Ama zamandan ve paradan tasarruf etmek isteyenler için bu paketleme çeşitleri işlerini biraz daha kolaylaştıracaktır.

Taşınma Kolisi Olarak Tencere İçi Kullanımı

Yeni bir eve taşınmanın heyecanı gibisi yoktur. İrili ufaklı eşyaların derlenip toparlanması ve yeni ev içerisinde bu eşyaların yerleştirilecekleri yerlerin hayalini kurmak, eminiz sizi de çok heyecanlandırır. Ancak eşya toplama konusunda çok başarılı veya deneyimli değilseniz, hele kolay kırılabilecek eşyaların paketlenmesi noktasında herhangi bir fikriniz yoksa o zaman işiniz biraz zorlaşabilir.

Kamyonların Trafiğe Çıkış Saatleri ve Cezalar

Nakliye işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta ise nakliye işleminin gerçekleşeceği saatin belirlenmesidir. İstanbul içinde nakliye işleminin gerçekleşebilmesi için nakliye araçlarının trafiğe çıkma saatlerinin de bilinmesi gerekir.

Birkaç Parça Eşya Taşıma

Tüm taşınmalar zahmetli ve çok fazla eşyanın taşınması anlamına gelmez. Bazen birkaç parça ev eşyası veya elbise dolu birkaç kolinin taşınması gerekebiliyor. Peki, bu eşyaları nasıl taşıyacaksınız? Hadi hep beraber bu eşyaları taşımak için elimizdeki opsiyonları değerlendirelim ve bu birkaç eşyayı nasıl taşıyacağımızı görelim.

Ofis Taşıma Firmaları İçin 7 Önemli Öneri

Çalışmalarınız işe yaradı ve kadrosunda bulunduğunuz şirket kâra geçti. Patronunuz, katıldığınız son toplantıda kadro genişletme ve yeni bir ofis kelimelerini aynı cümle içerisinde kullandı. Ofisin taşınması konusunda da çalışanlardan destek istedi. Tamam, panik yok. Bu yazıda bir ofisin pratik şekilde nasıl taşınabileceğini anlatacağız.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.