Nakliyat Tavsiyeleri

Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Evden eve nakliyat sürecinin daha rahat ve stressiz geçmesi için hem nakliyat firmasının hem de eşya sahibinin üstüne düşen görevleri bilmesi ve yerine getirmesi gerekir. Evden eve nakliyat tavsiyeleri sayfamızda her iki tarafın üstüne düşen görevleri ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgiler yayınlanmakta, bu bilgi kütüphanesinden yararlanmanız dileğiyle…

Neden Enakliyat Üyesi Evden Eve Nakliyat Firmaları Diğerlerinden Farklı?

İtiraf ediyoruz, evden eve nakliyat sektörü zannettiğimizden epeyce daha zorlayıcı bir iş kolu imiş. Elbette bu itirafımız bizim bu işe girmiş olmaktan dolayı pişman olduğumuz anlamına gelmemektedir.  Dört yıllık sıkı bir mücadele ile birlikte sektörde herkesi kıskandıran bir marka konumuna yükseldiğimiz için bu aralar keyfimiz yerinde…

Evden Eve Nakliyatta Risk Var

Evden eve nakliyat işine gireli dört yıl oldu. Bu süre içinde 30.000 civarında tüketici bizden hizmet aldı. 5.000 müşterimiz de aldığı hizmetten ne derece memnun kaldığını, ilgili firmanın profiline müşteri yorumu yazarak bizimle paylaştı. Deneyimlerini bizimle paylaşan müşterilere minnettarız. Hem bizi hem de onlardan sonra aynı firma ile taşınacak olan yeni müşterilerimize bu yorumları ile ışık tutmuş oluyorlar.

Yeni Evin Konumunu Belirlerken Dikkate Alınması Gerekenler

Taşınmak tek başına yeterince berbattır. Bunda Şüphe yok. Bu yazıdaki tavsiyelerimizi dikkate alırsanız daha az stresli ve daha etkin bir evden eve nakliyat gerçekleştirebilirsiniz. Evden eve taşınma kararı bir günde alınmıyor. Genellikle taşınma kararı taşınma tarihinden aylar öncesine hatta seneler öncesine kadar geri gidebilmektedir. Mesela inşaat halinde bir evi satın almışsanız önce evin inşaatının bitmesini beklemek sonra taşınmak durumunda olursunuz.

Evden Eve Nakliyat Müşterilerinin Hepsi Mübarek Değil

Evden eve nakliyat firmalarının hepsinin mübarek olmadığını zaten biliyoruz. Bunu bilmek hiç de zor değil. Bizim Firmalarımız sayfasında, firma profillerindeki müşteri reyting ve yorumlarına bir göz attığımızda durumu teşhis etmek için yeterli delile ulaştığımızı çok bir zamanda algılarız.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Bu çalışma, evden eve nakliyat için akademik bir araştırma olmasa da, yine de bu terimin ne anlama geldiğini açıklamak önemlidir. Henüz “Evden eve nakliyat” terimi için bir tanım yapılmamış diye biliyoruz, ancak basit bir ifadeyle şöyle tanımlayabiliriz. “Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.”

Enakliyat ı Kullanmak İçin Üç Önemli Neden

Her gün, müşterilerimiz için mükemmel bir evden eve nakliyat deneyimi oluşturmak için yeni geliştirmeler yaparak hizmet kalitemizi arttırmaya devam etmekteyiz. Üç yılı aşkın bir süredir hizmet veren Enakliyat 27 Bin den fazla müşterisine hizmet verdi, 4 Bini aşan müşteri yorum ve reytingleri ile hizmeti sürekli denetlenen nakliyat firmaları ile yoluna devam etmektedir.

Evden Eve Taşınmanızı Yaza Bırakmayın

Evde aileler yaşar. Ailelerde çocuklar var. Çocuklar okula gider. Okullar Eylülde açılır, Haziranda kapanır. Alileler okul döneminde çocukların yer değiştirmesini istemezler. Ailelerin böyle davranmaları için çok geçerli sebepleri bulunduğundan eminim.

Eşyalarınızı Paketlerken Bilmeniz Gereken İlk 5 Kural

Kendi işini kendin yapabileceğin bir dünyada yaşıyoruz. Ev işleri için bolca teknoloji ürünü aletler var. Sahip olduğumuz bu aletlerle evde kendi başımıza yapamayacağımız çok fazla iş yok. Fakat evde kendi başımıza yapamayacağımız yâda yapmaya çalışsak bile bize çok zor gelecek işlerden bir tanesi evden eve taşınmaktır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edelim?

Evden eve nakliyat insanların en sık aldıkları hizmetlerden biri değildir. Bazı insanlar hayatları boyunca birkaç defadan fazla taşınmıyoruz. Durum bu olunca her insanın bir berberi olduğu gibi bir evden eve nakliyatçısı olmuyor. İş başa düşünce piyasadaki binlerce nakliyatçı arasında doğru olanı seçmek gerekiyor. Doğru nakliyat firmasını seçmemenin ciddi riskleri olabiliyor. Ev eşyalarına gelen zararlar bazen eşyanın yenilenmesine kadar varabiliyor. Böyle durumlar çok can sıkıcı oluyor.

İyi Bir Evden Eve Nakliyat İçin Unutulmaması Gereken 3 Kural

1. Çok düşük fiyatlar tehlikelidir.

2. Nakliyat firması ile karşılıklı anlaşılan ve görüşülen her şey yazılı olsun.

3. 1. ve 2. kuralı asla unutma.


Üç basit kural akılda kalıcı ve evden eve nakliyat sürecinde kolayca uygulanabilecek kurallar. Dilerseniz bunları daha detaylı açıklayalım.


Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2015 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.